AliExpress 11.11.2020 - Moondrop Blessing 2

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod introvert 31. 10. 2020 19:50

Na AliExpressu budou 11. listopadu zajímavé slevy. A protože se blíží Vánoce, napadlo mě, zkusit tam koupit IEM Moondrop Blessing 2 (mají být za 304 USD). Crinacle jim dal dost dobré hodnocení, na druhé straně jeho žebříček mnoho lidí nebere. Já osobně už mám Audiosense T800. Má dle vás v takovém případě koupě těch Moondrop Blessing 2 smysl ? Má je tady někdo ? Je někdo schopen jejich srovnání s T800 ?
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 31. 10. 2020 19:56

Má je krátce rendyG a T800 tady měl asi jako první, tak se zeptej jeho.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jbkcpkzp 31. 10. 2020 21:09

Tu budú za lepšiu cenu:
https://shenzhenaudio.com/collections/h ... 8364323972

Ja som ich kúpil na hifigo.com , pred 10 dňami.
Boli vo flash deals za 230e.
Za 5 dní doma - DHL.
Colníci si necvrkli...
Fidue A73 + FIIO X3 II , IBASSO DX120 + FIIO FH5 , IBASSO DX120 + Blessing 2
jbkcpkzp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iljic 1. 11. 2020 10:29

Já se rozhoduji mezi Moondrop Blessing 2 a Audiosense AQ7 taky čekám na 11.11. Zatím se kloním k Audiosense, budou za 450 USD.
A kabel zde na fóru doporučovaný Tripowin C8 bude za 22USD což je pecka. :-)
iljic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 1. 11. 2020 12:30

Zatím co sleduju jsou z AQ7 dost rozpačité dojmy, pokračovatel T800 to rozhodně není.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 4. 11. 2020 14:25

jbkcpkzp píše:Tu budú za lepšiu cenu:
https://shenzhenaudio.com/collections/h ... 8364323972

Ja som ich kúpil na hifigo.com , pred 10 dňami.
Boli vo flash deals za 230e.
Za 5 dní doma - DHL.
Colníci si necvrkli...


Vidím, že i další sluchátka budou mít na shenzhenaudio.com větší slevu než na Ali. Plus, když se tam potom poprvé přihlásím, snad ještě něco přihodí... v hledáčku mám Moondrop Starfield a na cestě už SSR a TSMR8.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1Berliner 10. 12. 2020 16:40

jbkcpkzp píše:Za 5 dní doma - DHL.
Colníci si necvrkli...


Objednal jsem b2 v neděli večer (aliexpress "official store") a ve středu dopoledne dorazily.
MPD/NCMPC, AUDIRVĀNA/SoundID
Teac UD501 ➟ Teac HA501 | Topping A90 ➟ Hifiman Ananda
Sony ZX507 ➟ Moondrop Blessing2
1Berliner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 10. 12. 2020 18:24

SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 10. 12. 2020 19:48

No, vzhledem k tomu, že autorem ladění je samotnej Crinacle, tak počítám, že tady je tahle verze již předem odepsaná (alespoň u některých) :-)
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pbl1978 12. 12. 2020 10:42

Tak jsem nateseny na první dojmy z B2
pbl1978
Junior

Odeslat příspěvekod rendyG 3. 2. 2021 12:39

Ahoj, poridil nekdo Dusk? :)
Nejakou dobu uz mam B2 a posloucham je jen zridka, nicmene i tak mi stale v hlave vrta myslenka ze bych zkusil potunenou verzi :D
S ZX300 hraji B2 velmi dobre, nicmene z neutralnejsich zdroju muze prednes pusobit "suse".
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 16. 2. 2021 18:35

Ahojte.
Objednavam z aliexpressu uz par rokov. Avsak posledne dni sa deju divne veci....
8.2. som objednal kabel za 16Eur, a do dnesneho dna nebol odoslany...
To by nebolo take cudne, moze sa stat.... ALE....
12.2. som objednal viacero veci (E1DA 9038SG3, druhe KBear Lark, dalsi kabel za 17Eur, redukciu USB-C), vsetko od rozdielnych predajcov (ktori vsak maju vysoke hodnotenia) a .....dnes je 16.2., no zatial mi podla appky NIC z toho nebolo odoslane....
Je to normalne, ci... ? Pretoze doteraz sa mi nic take nestavalo, a maximalne do 48hodin mi vzdy doslo oznamenie o odoslani kazdeho produktu ktory som si objednal......
Stalo sa nieco take niekomu z vas, a ak ano, dopadlo to dobre ? ....Nie je cas ani pred Vianocami, ani tesne po Vianociach, ze by bolo pochopitelne take dlhe cakanie na odoslanie...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 2. 2021 18:43

slaví Čínský nový rok, tvůj dotaz měl směřovat spíše sem
https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopi ... &t=1229315
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hifionania 16. 2. 2021 18:59

NOWOCAYN_2 píše:Ahojte.
Objednavam z aliexpressu uz par rokov. Avsak posledne dni sa deju divne veci....
8.2. som objednal kabel za 16Eur, a do dnesneho dna nebol odoslany...
To by nebolo take cudne, moze sa stat.... ALE....
12.2. som objednal viacero veci (E1DA 9038SG3, druhe KBear Lark, dalsi kabel za 17Eur, redukciu USB-C), vsetko od rozdielnych predajcov (ktori vsak maju vysoke hodnotenia) a .....dnes je 16.2., no zatial mi podla appky NIC z toho nebolo odoslane....
Je to normalne, ci... ? Pretoze doteraz sa mi nic take nestavalo, a maximalne do 48hodin mi vzdy doslo oznamenie o odoslani kazdeho produktu ktory som si objednal......
Stalo sa nieco take niekomu z vas, a ak ano, dopadlo to dobre ? ....Nie je cas ani pred Vianocami, ani tesne po Vianociach, ze by bolo pochopitelne take dlhe cakanie na odoslanie...

A prečo nenapíšeš predajcovi?
Seriózny predajca ak ti neodpovie sám tak ma nastavenú správu (uložený odkaz) pre takýto prípad.
Presne ako tu už bolo napísané tak v Číne je Nový rok a preto zásielky meškajú.
Navyše každá zásielka ma v Order Details Reminder kde sa ukazuje čas dokedy má predajca zásielku odoslať.
A až po tomto čase môžeš vznášať námietku.
Sám mám aspoň 6 drobnosti ktoré čakajú na odoslanie. V jednom prípade som oslovil predajcu ktorý sa mi ospravedlnil s odôvodnením práve prebiehajúcich sviatkov v Číne s dodatkom, že hneď ako bude po nich tak zásielku odošle.

Tu je odpoveď od predajcu kde je zrejmé, že zajtra im koncia sviatky nového roku a od 18.2. by sa to malo pohnúť

"Dear customer,
Sorry, due to the Chinese New Year holiday! our store’s holiday time is from February 3 to February 17. Orders will be sent on February 18.
Thank you for your purchase. Please do not worry, our products will be disinfected in customs and warehouse. It will be ok if you wear mask and keep distance with courier.
Store is fine and work as usual. Your order will be delivered to you safely.Stay safe, stay stronger!❤"

No treba i tak počkať pretože bude toho veľa a nie na každého príde hneď v prvý pracovný deň.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 16. 2. 2021 19:24

Hifionania : Díky za reakciu, nedošlo mi že tam majú Nový Rok, a to "Order Details Reminder" mi nejak uniklo.... :-)
DAP/DAC : E1DA 9038SG3, Benjie S5, Walnut V2s, Zishan Z3 (CS43198 + MUSES8820)
Slúchadlá Mangird Tea + DAC E1DA 9038SG3 = PLNÁ SPOKOJNOSŤ
Repráky : TASCAM VL-A5, Creative T20, Creative Muvo 2
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků