Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fofer 9. 11. 2020 09:38

Mám takový dotaz... poslední dobou se mi při sledování tv (skylink) na chvíli samovolně ubere nebo přidá hlasitost... máte někdo podobnou zkušenost? kde může být problém? hledat ho v tv nebo je to v dvb-s přijímači? dík za info
fofer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 11. 2020 09:40

Nedavno mi to hlasili moje baby doma (tiez Skylink - v Kodi), ale neveril som im a presvedcil ich, ze omylom sadli na ovladac. :-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fofer 9. 11. 2020 10:22

já to nemám přes kodi...tak možná je to chyba skylinku...
fofer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod o.dokoupil 9. 11. 2020 23:24

Toto mi bohužel dělá taky, při sledování z různých zdrojů se najednou začne měnit hlasitost úplně sama od sebe, někdy se to jakoby zasekne, když měním hlasitost ovladačem, ale dělá to i samo. Bohužel nevím čím to je a taky by mě to docela zajímalo.
o.dokoupil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kakajan 10. 11. 2020 02:58

U mňa ten istý problém.Bude to chyba tv ja mám terestriál a horizon tv a už sa mi to stalo viac krát že pri trochu pridaním zvuku sa pridáva hlasitosť sama ako keby sa zasekol diaľkový ovladač.Robí to len pri +pri ubraní-nie.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 10. 11. 2020 13:32

Zkusili jste v menu pohledat položku AUTOMATICKÁ ZMĚNA HLASITOSTI/AVC prostě něco na ten způsob a deaktivovat ji? Následně znovu vše zkusit a prověřit, zda se negativum alespoň drobně nezměnilo?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakajan 11. 11. 2020 04:21

Našiel som to .Ale ja som to mal na vypnuté.Tak som to aktivoval uvidím či sa niečo zmení.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix87 11. 11. 2020 10:17

US region dostal novou aktualizaci FW 6.7140 s androidem 9 , https://www.sony.com/electronics/suppor ... s/00017061 (FW v odkazu není určen pro evropu ale pro US a je jen informativní s changelogem). Doufám že se během pár hodin, dnů dostane i do evropy jako tomu bylo u FW 6.6575 který vyšel den po US. Vypadá to že se Sony rozhodla již tu aktualizaci uvolnit ve velkém :D
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod Briko 12. 11. 2020 19:55

Jmenuji tě tímto čestným betatesterem tohoto fóra. Jakmile nás ujistíš, že nemáš tmu, pustíme se do aktualizace i my zbabělejší, ale chytřejší :-)
Briko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 12. 11. 2020 22:12

Tak to som čakal dlhšie testovanie, len aspoň dúfajme, že vydajú nejaké opravné updaty a nebude to posledný update pre túto telku.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kakajan 13. 11. 2020 06:49

Fenix87 píše:US region dostal novou aktualizaci FW 6.7140 s androidem 9 , https://www.sony.com/electronics/suppor ... s/00017061 (FW v odkazu není určen pro evropu ale pro US a je jen informativní s changelogem). Doufám že se během pár hodin, dnů dostane i do evropy jako tomu bylo u FW 6.6575 který vyšel den po US. Vypadá to že se Sony rozhodla již tu aktualizaci uvolnit ve velkém :D

Tento rok to isto nebude ak tak tak v priebehu budúceho roku.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod neis 13. 11. 2020 08:54

Pokud Sony udělá spolehlivý A9 tak není důvod, aby nepokračovali dále. Já jsem s A8 (kromě nynějšího bugu se samovolným zvyšováním hlasitosti) spokojený. Takže na A9 si počkám, až to pořádně otestujete :D
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 13. 11. 2020 10:05

Z mého pohledu byl mezi A8 a A9 poměrně velký skok v jakýchsi možnostech a stabilitě. Takže jestli to platí i u Sony a skutečně i pro tento model a naši domovskou hroudu bude novější Android - paráda.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fenix87 13. 11. 2020 12:01

Něco málo jsem vytáhl ze SONY.uk na twitru

Products released in the US may share a lot with their EU counterparts, however, this doesn't mean that the software is cross-compatible or that the release dates are linked. We do our best to release updates as soon as EU-specific features are implemented and tested.
Once a release date is determined, it will be announced on the Sony website.
Regards,

Já myslím že na adroid 9 dlouho čekat nebudeme, odhaduji že ho stihnou vydat do konce listopadu. Verze 6.7140 je druhá verze připravovaného updatu ( v latinské US vyšla první s označením 6.7115). Co pročítám fóra (reddit , AVS forum , XDA forum a fora sony comunity.com) tak tam o nějakém zásadním problému nepíší a až dorazí do evropy (česká verze je shodná s verzy pro UK) tak to klidně otestuji. Jako asi každý update který vyšel jsem ještě ten den instaloval do TV :). I když vždy bývá obava z toho co nový update pokazí.

Ale třeba s poslední verzý 6.6575 jsem celkem spokojený. Až po roce se sony povedlo udělat android8 na xf stabilním systémem.Před ní se TV samovolně restartovala třeba po 100h provozu a tedka to skoro nedělá :)
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod neis 18. 11. 2020 06:18

Testuje už někdo A9?
neis
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků