Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karlos.28 21. 11. 2020 07:38

knizmi píše:K tomu Atmosu, který se tu řešil o stránku zpět - TV ho umí od začátku, není to featura nového firmwaru. Vtip je v tom, že aby ho mohla do receiveru/soundbaru poslat přes ARC, musí být zvuková stopa maximálně ve formátu Dolby Digital+ a k tomu mít Atmos data......


Mi se tím novým firmwarem vyřešil příspěvek z 5.10. kdy jsem zjistil, že při nastavení výstupu DD+ mi do receiveru přes ARC u netflixu nešel DD+ zvuk. Teď už to jde. Nemusím teď pořád lezt do nastavení Tv a zhazovat to ne jen DD. Ve VLC či KODI fungoval vícekanálový výstup (,v HD-MA či DD+ eac3) normálně.
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 21. 11. 2020 22:39

asi menší bug- Ked podržím tlacidlo +- hlasitosti tak hlasitost sa neposuva hore alebo dole, musím iba postupne stláčat tlacidlo.... Zaujímave
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matori 22. 11. 2020 13:51

Má někdo zkušenost s: Sony + Alexa
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread ... azon-Alexa
matori
Junior

Odeslat příspěvekod vecino 22. 11. 2020 18:52

S novým fw lze nastavit pro KODI nastavit video cache až na 250MB ... u předešlých verzích šlo max cca 132MB. Streamy jsou velice plynulé i díky podpoře kodeků v Android 9.
Sony KD-55XF9005 + HT-XF9000 + Xbox One X
vecino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fenix87 23. 11. 2020 07:04

Tak to je super slyšet jelikož si dost lidí stěžovalo na to že jim Kodi na A8 laguje a pořádně neběží. Musím to vyzkoušet ale tedka mám čistý kodi bez pluingů.

Nezkoušel někdo už ten Google TV naistalovat. Místo klasického laucheru použít tu novou Apk od googlu?Údajně to jde nějak naistalovat jako klasickou aplikace přes aplikaci emulovat to menu na stávající rozhraní. Tak aby se nemuselo zasahovat do systému a odinstalovavat stávající home laucher. Chtěl bych si to vyzkoušet ale asi to zatím nebude na denní využívaní
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod o.dokoupil 23. 11. 2020 20:37

Mohl bych se prosím zeptat, kde se dá nastavit ta video cache?

Někdo tady taky psal, že má nainstalované Horizon UPC... Zkoušel jsem instalovat apk z tabletu, ale to mi nefungovalo... Poradil by někdo jak na to?

Díky
o.dokoupil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 24. 11. 2020 00:05

Horizon UPC som stiahol normalne z Google Play v TV
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaboos 24. 11. 2020 07:36

o.dokoupil píše:Mohl bych se prosím zeptat, kde se dá nastavit ta video cache?

Někdo tady taky psal, že má nainstalované Horizon UPC... Zkoušel jsem instalovat apk z tabletu, ale to mi nefungovalo... Poradil by někdo jak na to?

Díky


Napriklad takhle - https://www.firesticktricks.com/fix-kodi-buffering.html
jaboos
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 24. 11. 2020 09:55

K tomu Horizon Go - problém je, že ta aplikace vyšla oficiálně pouze na Slovenku, pro CZ ji slibují od doby co mám tuto televizi... nepředpokládám, že bychom se jí nedočkali.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod o.dokoupil 24. 11. 2020 10:16

fajn.snek píše:K tomu Horizon Go - problém je, že ta aplikace vyšla oficiálně pouze na Slovenku, pro CZ ji slibují od doby co mám tuto televizi... nepředpokládám, že bychom se jí nedočkali.


Myslíte, že by se dalo vyexportovat apk a že by to pak fungovalo i v CZ?
o.dokoupil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zoul 24. 11. 2020 16:39

Ahoj, Já tedy Horizon Go nepoužívám, ale vždy když něco sháním, tak juknu na Apkmirror:
https://www.apkmirror.com/apk/liberty-g ... d-release/

Jenda
Sony KD-70XF8305, Yamaha HTR-4065 + Yamaha NS-F150 set 5.1, Zyxel NAS326, Samsung A51, Peugeot 308 SW, CF Moto 800MT, Gladiator X450, Dell Inspiron 17, Nikon D3100
zoul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod o.dokoupil 24. 11. 2020 17:24

Díky za tip, ale předpokládám, že to verze pro Android, ale ne TV.
Např. apk, které jsem "vyexportoval" z telefonu nebo tabletu buď nešlo nainstalovat nebo to pak nešlo spustit.
o.dokoupil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Briko 24. 11. 2020 19:37

Kus od kusu, něco spustíš, něco ne, musíš zkusit.
Briko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fenix87 25. 11. 2020 06:43

Horizon GO by vám teoreticky fungovala přes VPNku ne když by se Ip adresa hlásila z regionu kde je aplikace podporovaná
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod Honek_ 25. 11. 2020 08:57

Mohu se zeptat, co se stane s registrovaným HDD, který se k TV připojí po obnovení továrního nastavení? Dojde při registraci k formátu disku nebo data na disku zůstanou? V manuálu se mi to dohledat nepodařilo. Díky.
Honek_
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků