Hisense u7qf game mode

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaplan007 24. 1. 2021 10:53

Ahoj, může mi někdo stručně vysvětlit, jak funguje game mode u této tv? Mám tv asi měsíc a celou dobu jsem řešil soap opera efekt, na kreslené pohádky se nedalo koukat, jak byl obraz rozkopaný - a vše toto i s vypnutými všemi funkcemi pro vylepšení obrazu. Vše vyřešil až zapnutý game mode.
Jaký je tedy rozdíl mezi game mode on a off, kromě toho, že snižuje input lag?
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 24. 1. 2021 14:20

game mode vždy vypíná právě ty obrazové processingy, které by jinak navyšovaly ten lag. Takže je to takové "raw", právě bez soap opery a dalších zkrášlovaček.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaplan007 24. 1. 2021 20:16

Čili to vypadá, že i s vypnutými všemi "vylepšeními" obrazu hisense obraz přesto nějak vylepšuje. Ale díky za vysvětlení. Už jsem myslel, že budu tv vracet, naštěstí vše game mode vyřešil :)
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod Kaplan007 27. 2. 2021 08:43

Nepřišel někdo na to, jak u této tv zapnout game mode během spuštěné aplikace Youtube? Videa jsou nekoukatelná a nastavení game mode není při spuštěném youtubu aktivní...
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod merkury 27. 2. 2021 10:50

Bohužel Hisense má super parametry ale doposud nebyli schopní vyřešit software.I po několika aktualizacích má problémy s nastavením.A týká se to i U8Q a to je prakticky nejvyšší řada.
merkury
Junior

Odeslat příspěvekod Kaplan007 27. 2. 2021 12:59

Díky za info. Není to nepřekonatelná překážka, tak budu čekat na nějaký update.
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 27. 2. 2021 19:48

Co si pamatuji, tak bug, že se ti zapne dopočet snímků i při vypnutí v nastavení, se vyskytuje jen když je nastavené rychlé spuštění z pohotovostního režimu.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaplan007 27. 2. 2021 20:08

Děkuji za tip. Vyzkouším

-- 27. 2. 2021 20:39 --

kvok píše:Co si pamatuji, tak bug, že se ti zapne dopočet snímků i při vypnutí v nastavení, se vyskytuje jen když je nastavené rychlé spuštění z pohotovostního režimu.


Je to tak. Díky moc. S pomalým startem žít dokážu, vzhledem k tomu, že např. set top box nestartuje o moc rychlejš. Každopádně ostuda, že toto nedokážou za možná rok, co je tato řada tv na trhu, vyřešit.
Kaplan007
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků