Sony KD-65XG9505 První dojmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod storm 4. 1. 2021 20:47

a Flešku ti to načte, třeba s nějakým filmem nebo to nenačte ten soubor?
storm
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Katikakus 4. 1. 2021 23:15

Když na tom odkaze klikneš na Applicable models, zjistíš, že ten firmware je pro americké modely. Na AVS fóru psali, že nejde nainstalovat na EU modely - nevím, nezkoušel jsem. Zítra ti někam hodím EU verzi.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 007.tom 5. 1. 2021 04:04

Tak flešku s filmem to načte.tady dokonce i rozpozna že to je instalacni soubor,no k instalaci nepusti.a tohle by mohla byt varianta,ze by nebyl.soubor urceny k evropskym verzim.je tu nekdo komu se to podarilo nainstalovat?
007.tom
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 5. 1. 2021 07:31

Tak mezitím si opravili stránky podpory a už to jde stáhnout normálně z českých stránek:
https://www.sony.cz/electronics/support ... s/00017075
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jtz81 5. 1. 2021 11:26

Jinak u mne se občas u tohoto i předchozího XH firmware stávalo že TV 65XG9505 občas nechtěla naběhnout (černá obrazovka) a asi po minutě se sama restarovala a pak nakonec naběhla. Uvedl jsem TV do továrního nastavení a to náběh zlepšilo ale asi ještě 2x se to přes Vánoce stalo. Nakonec jsem před týdnem vyndal na zkoušku málo používaný CA modul pro Skylink SAT a zatím se mi to neobjevilo.
Pokud by někoho zajímaly detaily, tak tento příspěvek můžu časem aktualizovat...
jtz81
Junior

Odeslat příspěvekod 007.tom 6. 1. 2021 08:20

Katikakus píše:Tak mezitím si opravili stránky podpory a už to jde stáhnout normálně z českých stránek

Tak sláva.Po stažení tehle evropské verze se to hned chytlo.Tak ted už jen čekat jak a v čem se projeví nový firmware.díky za pomoc
007.tom
Junior

Odeslat příspěvekod jtz81 6. 1. 2021 08:45

Těším se zda někdy urychlí DLNA klient na fotky pro zobrazení ve 4K (asi jediná nativní možnost), kdy vylistování trvá dlouho (minuty). Sice mam na servru hodně fotek, ale druhá TV z roku 2015 55lw577c to dává skoro okamžitě a to je asi první gen ATV.
jtz81
Junior

Odeslat příspěvekod deema 2. 2. 2021 08:56

Tak včera po cca tři čtvrtě roce mi opět přestal fungovat zvuk domácíhí kina přes HDMI ARC. Zničeho nic, večer to šlo, ráno to zapnu a nic. Reset do továrního nastavení samozžejmě nepomohl. Takže jedu zase přes optiku, opruz je že se to musí ovládát ovladačem z toho domácího kina. Nestalo se to taky někomu v poslední době?
deema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 2. 2. 2021 09:54

Cca před týdnem vyšel nový firmware. Máš ho?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deema 3. 2. 2021 09:43

Mám. Stalo se to ještě na tom dřívějším, restart nepomohl, tak jsem nainstaloval nový FW, dál tovární reset a stejně nic, prostě hlucho jako před tím. To je fakt na palici tohle to. 9 měsíců to normáně všechno fungovalo a najednou zase nic. Přitom se nic neměnilo, nic novýho jsem neinstaloval, žádné nové zařízení k TV nepřipojoval.
deema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kelly01 3. 2. 2021 10:21

Mezi řečí...

Nefungovalo mi ARC a po všech různých pokusech jsem odhalil, že to dělá NTB připojený HDMI do OneConnect.

Po vysunutí kabelu z NTB je to OK, po zasunutí ARC nejde.

Asi to není řešení, ale jen poznatek jak je to ARC záludné :)
Kelly01
Junior

Odeslat příspěvekod deema 3. 2. 2021 14:02

Naposled jsem "nové" zařízení připojil před 2 měsíci - PS5, všechno fungovalo, v sobotu večer to funguje, v neděli ráno to zapnu a hlucho. Schválně dneska zkusím vyndat všechno z HDMI a necham jenom ty repra v ARCu, ale moc šanci tomu nedávám. A největší bizár je, že ten HDMI port to dokonce pozná že se tam připojí repráky (když to za chodu TV vyndám a znovu zandám do HDMI), ale zvuk z nic prostě nejde. No nic snad se časem to zase vspamatuje jako posledně, cca půl roku to takhle nefungovalo a pak jednoho krásného dne jsem zapnul TV a zapnuli se i repra :-).
Je tohle problém pouze u Sony, nebo to mají i ostatní tv jiných výrobců?
deema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deema 11. 2. 2021 11:09

Tak hlásím, že už to zase funguje :-). Z ničeho nic se to zase samo zapnulo.
deema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladik1983 11. 2. 2021 13:02

A jaký máš "domácí kino"?
ladik1983
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků