Panasonic 2020 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kvok 22. 1. 2021 19:03

Jasně, ale to už je spíš do extra vlákna, jestli bude mít tazatel zájem, řešit konkrétní požadavky.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cormack 26. 1. 2021 00:34

hanz_vlna píše:Zdravím, líbí se mi model TX-50HX710E, HX710E jsou první Android TV. Recenzi jsem zatím žádnou nenašel. Nemá někdo zkušenost ? Je to dobrá koupě ?


A to je tak skutečně enormní rozdíl v kvalitě obrazové reprodukce?

Že by si to Panasonic nepohlídal?

Jen se ptám.
cormack
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvins 27. 1. 2021 15:28

Nejde o kvalitu obrazu, ale o OS, díky kterému si člověk může konečně nainstalovat aplikace jako HBO GO, Spotify, KODI a jiné, které normálně do TV od Panasonic nedostane.
tomasvins
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 30. 1. 2021 10:38

Ahojte

Mam OLED tv od Panasonicu asi rok a pol a nasiel som minimalne jeden nefunkcny pixel, mozno aj viac neviem to posudit presne. Od kolkych vypalenych pixelov je mozne tv reklamovat? dik
cosemdesiatsedem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bh69 27. 2. 2021 09:17

https://allhomecinema.com/review-panaso ... s-oled-tv/

Uvazoval jsem o 55HZ980 ale kdyz tady ctu jasne hodnoceni, ze je horsi nez lonska GZ950 (pohyb, blikani), nemam chut za 30 tisic kupovat neco horsiho ... vubec je to s HZ980 divny, na jinych recenznich strankach jsem cetl, ze Panasonic je odmita poskytnout pro testovani, udajne ze tento model nema prioritu. Jakoby tam fakt neco zapachalo ... Zadny jiny poradny test a porovnani z GZ950 a HZ1000 jsem nenasel. Dat ale o 15 tisic vic za HZ1000 mi prijde zase moc velky rozdil, BFI bych stejne asi nepouzival (proc umele vnaset blikani obrazu, kdyz vyhodou OLEDU je prave to, ze neblika jako LEDky s PWM).

-- 27. 2. 2021 09:19 --

Jeste bych se chtel zeptat, co ma lepsi antireflex - OLED Panasonic nebo LCD SONY (uvazuju o 49XH9505) ?
bh69
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 27. 2. 2021 09:53

kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bh69 27. 2. 2021 16:03

dik, ale prijde mi, ze to je ta sama recenze, jenom v holandske verzi :-)

překlad závěru:

Tato řada Panasonic HZ980 má co nabídnout, ale také není bez kompromisů. Zvláště jsme si všimli, že model TX-55HZ980 má méně dobrou ostrost pohybu než jeho předchůdce, model GZW954 2019 . Rychle se pohybující obrázky proto vypadají zřetelně méně ostře.
bh69
Junior

Odeslat příspěvekod 970ka 27. 2. 2021 18:28

Nějak tomu nevěřím ,že by nový model byl horší,jestli to nebude spíše možností nastavení a pokud si s tím nepohraje,může to tak působit. Kupuji jen Panasonic páč fakt dobrej obraz a také mám kontakt přímo do továrny a nic takového jsme neřešili,ale je fakt,že spíše bereme tu vyšší řadu,tam to může být jinak.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 27. 2. 2021 19:46

bh69 píše:dik, ale prijde mi, ze to je ta sama recenze, jenom v holandske verzi :-)

Už to vidím, ten anglický web co odkazuješ jim krade články, stěžoval si na to nějaký redaktor od FWD na Twitteru.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bh69 27. 2. 2021 20:50

970ka píše:Nějak tomu nevěřím ,že by nový model byl horší


taky se mi to zda divny, pokud ma stejny panel a procesor (?), ale tvrdi to v ty recenzi dost jasne a nepovedlo se mi najit zadny jiny seriozni informace, ktery by to vyvratily, riskovat se mi to nechce ...
bh69
Junior

Odeslat příspěvekod sety83 15. 3. 2021 16:11

155827376_863756911162620_6383846676973273294_n.jpg
Zdravím mám TX-65HZ2000E zo začiatku som bol maximálne spokojný no po cca 800 hodinách prevádzky mi ľavý a pravý okraj obrazovky dostal akýsi ružový nádych. Chcem sa opýtať či má niekto podobný problém a či to skúšal reklamovať. Ďakujem.
sety83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 15. 3. 2021 20:24

Necháváš TV vypnutou v pohotovostním režimu? Zkoušel jsi čištění panelu? Pomohlo?

Dříve v časech CRT a brutálních bedýnek, které stály v blízkosti TV, se stávalo, že se obrazovka tzv. magnetizovala a dávala různobarevný nádech. Pomohla povětšinou opakovaná demagnetizace při vypnutí. Samozřejmě s následným posunem repráků dál od CRT telky. To je jen takový historický postřeh.

Určitě můžeš fotku poslat na Panasonic a zeptat se, co s tím. Nicméně se přiznávám, že já toho na fotce moc nevidím.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takyjamam 16. 3. 2021 11:21

Je to vidět docela dost, je tam jakoby velké + přes obrazovku a z každé strany horizontálně asi třetina je do růžova. Řekl bych, že i při sledování filmu to bude vidět, jek se mění barvy při pohybujícím se objektu. Při pozorném sledování, podotýkám.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod sety83 16. 3. 2021 15:33

MgX: Samozrejme že ho vypínam do pohotovostného stavu údržbu panela som pustil asi 10x po sebe vždy na noc ale žiadna zmena. takyjamam: Práve že to takto na tej bielej moc nevidno ale keď je jednoliata bledšia pohyblivá scéna (lyžovanie, hokej, obloha atd.) je to dosť nepríjemné.
sety83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 16. 3. 2021 15:37

sety83 vůbec bych se tím netrápil. Polámat se může cokoliv. Prostě se přímo zeptej jejich servisu. Pošli dotaz emailem i s nějakou foto/video dokumentací s komentářem. Ať se vyjádří.

Nám určitě napiš, jak vše dopadlo, či alespoň pokračuje. Rozhodně není dobré stav, který Tě obtěžuje, neřešit
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků