Philips 58PUS7304 - dojmy, nastavení, postřehy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod whiiz80 25. 1. 2021 20:37

Čaute. Aké máte skúsenosti s týmto tv čo sa týka kvality obrazovky? Ja po kúpe som zistil že podsvietenie po krajoch obrazovky nie je dobré. Sú tam tmavšie fľaky ktoré vidno hlavne na bielej obrazovke. Niečo ako dirty screen.
whiiz80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2021 22:03

To je běžná vlastnost. Vždy záleží na tom, jako moc negativum vnímáš při běžném videu. Jestli vůbec, neřeš. Pokud Ti to trhá žíly, telku vrať/reklamuj.

-- 25. 1. 2021 22:05 --

Dreamery píše:Ahoj,
prosim nevite jestli ma tato televize CA slot kompatibilni s modulem od UPC? diky moooc

Slot kompatibilní s modulem jistě bude v tom směru, že modul do něho vložit jde. Zda si sednou i softwarově a odkódování stanic nebude činit problém, bych zkusil dořešit s podporou UPC, jestli nemá přímou zkušenost. Oni ale spíše budou, zřejmě, preferovat externí box, protože se jim jednodušeji řeší případné problémy.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamery 26. 1. 2021 07:35

Díky. Nakonec jsem šel do IPTV, protože ta neschopnost UPC / Vodafone nabídnout aplikaci a tím i telku bez nutnosti mít dva ovladače mě vytáčela. Takže pápá UPC / Vodafone

-- 26. 1. 2021 07:35 --

whiiz80 píše:Čaute. Aké máte skúsenosti s týmto tv čo sa týka kvality obrazovky? Ja po kúpe som zistil že podsvietenie po krajoch obrazovky nie je dobré. Sú tam tmavšie fľaky ktoré vidno hlavne na bielej obrazovke. Niečo ako dirty screen.


Musím říct, že toto jsem na foréch sem tam četl, ale já jsem naprosto spokojený (nadšený) - žádné fleky, žádné nerovnoměrné podsvícení atd..
Dreamery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 26. 1. 2021 07:39

Z 99-% se dnes STB s TV se ovládá jedním ovladačem .
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamery 26. 1. 2021 07:53

Jasný dostanu se STB ovladač, který umí některé věci co můj ovladač, ale ambilight a další věci tím nenastavim. Nehledě na to, že k STB prostě potřebuju natáhnout kabel přes celý byt + ethernet pro zpětné zhlednutí (neuvěřitelné). Každý má jiné preference. Já jsem konečně našel co jsem chtěl a to stabilní a skvělé IPTV.
Dreamery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 26. 1. 2021 08:20

Je to třeba obráceně, ovladač TV těch pár funkcí co STB má, zvládne .
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 26. 1. 2021 08:37

Problém s ovladačem řeší na 100% Logitech Harmony.I ,,levný,, 665 umí ovládat vše co původní na Philipsu včetně ambilight.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod martasek13 30. 4. 2021 23:34

Zdravím, v poslední době mám na své televizi 7304 problém se sekáním při přehrávání HBO GO. TV je aktualizována na nejnovější firmware, aplikace HBO GO taktéž. Přípojku mám rychlou, zkoušel jsem připojení přes WiFi i kabelem. Je tu někdo s podobným problémem?
martasek13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 1. 5. 2021 09:01

Teď jsem dokoukal film na HBO GO a vše plynulé, bez sekání.
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rousini 2. 5. 2021 09:07

Už asi 10 dní se mi nabízí aktualizace systému. Jsou nějaké postřehy jestli zase něco nedokonili???
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 2. 5. 2021 17:07

Přiznám se, ničeho jsem si nevšiml...vše funguje.
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martasek13 2. 5. 2021 17:20

Televizi jsem resetoval do továrního nastavení a HBO GO již funguje v pořádku. Nevím, čím to bylo :-(
martasek13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dreamery 3. 5. 2021 07:29

1/ Zkoušel někdo spárovat TV s XBOX360 ovaldačem. Chtěl bych pro děti zkusit nějaké hry.

2/ Nevíte jestli dostaneme aktualizaci na Android 10? Sony dává aktualizaci do všech TV od 2016.
Dreamery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fid0 3. 5. 2021 17:41

Ovladač od Xboxu 360 nepůjde. Až novější z Xbox one a to pouze ten novější s 3,5 Jackem.
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamery 3. 5. 2021 18:10

Aha..díky a jde tedy bezdrátově..díky a kolik GB má vůbec pamět naše telka? Dá se tam vůbec nainstalovat něco zajímavého (nějaký asflat nebo něco na ten způsob?)
Dreamery
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků