Ozvučení dílny.

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dex88 6. 11. 2021 21:02

Děkuji Za upozornění. Pár dní je nachám hrát doma v obyváku a pak je položím na bublinky v dílně a uvidíme :-)
Dex88
Junior

Odeslat příspěvekod Dex88 11. 11. 2021 20:37

Reproduktory jsou doma. A musím říct ře hrajou výborně. odvážil bych se říct že slyším věci které jsem ani nevěděl že tam jsou :-D myslím že mužu začít dělat na držákách na zed. :-)
Dex88
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 11. 2021 02:33

a co teprv jak by hrály tyhle Magnáty, podobná konstrukce, ale zvukově asi jinak, o něco lépe nebo o hodně lépe? :-)
https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... puls-1000/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 11. 2021 15:53

anebo tyhle Magnáty jsi mohl mít za skoro stejnou cenu, basák 38cm ale těžko bys je zavěsil na zeď :-D
https://elektro.bazos.cz/inzerat/144080 ... s-1500.php
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dex88 13. 11. 2021 16:49

Líp hrát budou asi určitě. otázka je zda bych to slyšel :-D protže tak markatní rozdil jak ted ze stare aiwi už to asi nebude že?


Ale ten bazar se mě líbí škoda mohl jsem je dát naležato na strop to by akorat vyšlo. mám nad dveřima nad oknem kde budou DJ 65 cm :-D

Ted jsi mě nasadil brouka do hlavy jestly tyto nevrátit. otázka je jestli to má do dílny vubec smysl řešit. :-)
Dex88
Junior

Odeslat příspěvekod Dex88 13. 11. 2021 21:43

Tak mi to tak nejak furt vrta hlavou � myslite ze ma vyznam vymenit dj 310 za ty z bazaru?
Dex88
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2021 22:01

tak lepší jsou a taky o dost těžší, hmotnost 38kg jedna, tady je recenze
https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... spuls-1500
a záleží také, jestli nebudou pryč než se rozhodneš, cena 12990kč za 2ks repro v záruce je velmi zajímavá
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dex88 13. 11. 2021 22:27

Dekuji za odkaz. Uz jsem ho celej cetl. V zaruce bohuzel nejsou. Je to dovoz od nekoho z rakouska takze 8 mesicu tady. Jsou tezky ale police by se na to dala udelat. Kdyz budou nalezato nicemu nebude vadit ze? Zitra si je muzu vyzvednout. Ale nevim jestli to za to stoji. 6 hodin cesty autem a pak resit vrazeni techto. Bohuzel se v tom nevyznam a aji jsem o nich cetl ze tim ze jsou tak velke tak se musi dobre umistit jinak to dela problem ale nevim o tim mysleli
Dex88
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2021 22:39

potřebují vhodné umístění, ty Magnáty jsou určeny pro domácí poslech, do dílny bych nechal Indiány a jestli jsi spokojen se zvukem, tak dál nic neřeš
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dex88 24. 11. 2021 22:12

Děkuji za rady. Repro jsou namontované na zdi. a vše hraje perfektně :-)

Pro bežný poslech 50-60%. pěkné srozumitelné basy žádné dunění.

75% to už je pěkně nahlas. navečer bych si už netroufnul dát kvůly sousedům.

do 80% to hraje pěkně.

maximum co jsem zkusil je 85% - zde už repro podle mě nezvládá. výšky jsou přeřvané středům není moc rozumět. a je to tak nahlas až je to nepřijemný, težko říct jestli je to těma výškama.

na maximum si je doopravdy netroufnul dát. :-D je to asi zbytečný.
Dex88
Junior

Odeslat příspěvekod eviljack 25. 11. 2021 07:36

To asi každý ze začátku zkouší, co to dá, ale reálně to na takovou hlasitost neposlouchá nikdo, protože je to pak až fyzicky nepříjemné. Tak hlavně, aby se Ti u toho dobře pracovalo a nestávalo se Ti, že se přistihneš, jak tam paříš na muziku, místo toho, abys makal :P
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků