Vrácení TV dotaz

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xx68 29. 11. 2021 14:33

Dobrý den, máte nekdo zkusenost vracenim tv ? Má spotřebitel nárok nesouhlasit s poplatkem a vzít zboží zpět ? Vracel jsem TV ve 14 dnech do nejmenovaného eshopu, kde probíhá vracení bezkontaktně ( není tedy možnost se k němu v průběhu vyjadřit). Byl mi nauctovan poplatek pres 3tis, za škrábanec na nožicce od TV. Je možné s tímto poplatkem nesouhlasit ? Eshopu jsem psal, že v tom případě bych si TV ponechal, ale ocividne neni mozné ani si TV vzít zpět, pouze s poplatkem souhlasit :D To nemluvím o tom že byli vystaveny dvě přijemky. Jedna , že není žádné viditelné poškození a po pár dnech další, že je na nožce škrábanec ( že by tam byl si nejsem vědom,ale netvrdím že někde zezpodu to není možné). Díky za Váš čas
xx68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 30. 11. 2021 14:10

Pokud je na první příjemce napsáno, že je zboží bez poškození, argumentoval bych tím a poukazoval na časový rozdíl mezi ní a tou druhou, kdy škrábanec mohl vzniknout manipulací ve skladu Alzy, ehm, nejmenovaného eshopu, a na tomto základě bych odmítl poplatek uhradit.
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků