sluchatka s mikrofonom, pohodie, bezdrotove, 50 eur

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod unraed 2. 12. 2021 18:23

Hladam vhodne sluchadla bezdrotove v cene cca 50 eur / 1300 CZK, dolezite je aby boli pohodlne

- uzivatel 1 - k notebooku, pocuvanie hudby i slova, vacsia hlava aj usi
- uzivatel 2 - k notebooku, poskytovanie/prijimanie seminarov on-line, cize mikrofon je nutnost

pre info: uzivatelovi 1 vyhovuju aj tieto z hladiska zvuku, len su male (tlacia):
https://www.atlasformen.sk/gift/bluetoo ... aa772.aspx

napadlo mi nieco taketo:
https://www.alza.sk/mpow-flame-solo-cierne-d6452497.htm (tento typ nema problem s tlacenim na hlavu)
https://www.nay.sk/remax-rb-520hb-cierne (klasicky typ)

nevyznam sa vsak, takze poprosim o tipy, dakujem.
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 111a111 2. 12. 2021 18:34

Za 50€ bezdrôtové jedine IEM. Moondrop Nekocake, QCY T5
111a111
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unraed 4. 12. 2021 20:44

"stuple" do usi nie
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrE1 4. 12. 2021 22:12

Já na nenáročné účely (poslech internetového rádia, YT atd.) používám
Creative Sound Blaster JAM V2¨
Creative Sound Blaster JAM V2. Vyzaduji otevřené provedení pro komunikaci s okolím. Stojí pár korun, není to nic audiofilského, ale na náročný poslech mám zcela jina sluchátka.
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod unraed 6. 12. 2021 21:29

Toto vyzera dobre, maju dobre recenzie.
Neviem posudit, ako velmi su otvorene - ako velmi clovek pocuje okolite zvuky, a ako velmi okolie pocuje napr. hudbu, ktoru clovek pocuva...
Ci nie je nieco podobne, len viac uzavrete.
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 7. 12. 2021 11:34

Zdravím, ono mikrofon v téhle ceně nebude žádná velká sláva na delší používání. Já používal na cesty lamax blaze2. Mají taky mikrofon a jdou složit na menší rozměr, takže na cesty byly ideální. Můžeš kouknout jako případnou variantu.
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod unraed 7. 12. 2021 17:46

Tieto lamax blaze2 sa mi tiez dostali do vyberu.
Su pohodlne pri viachodinovom pocuvani?
Su uzavrete, ci otvorene?
Ak su zapojene kablom, funguje aj mikrofon (uzivatelia maju na ntb len 1 vstup, nie samostatny vstup na mic)?
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unraed 8. 12. 2021 19:37

a este doplnim otazku:
podla vasich skusenosti, pre prijimanie alebo poskytovanie on-line konzultacii/seminarov, je vyhodnejsie mat drotove ci bezdrotove sluchadla (uzivatel 2)?
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 8. 12. 2021 20:25

S vícehodinovým posloucháním nemá moc zkušenost. Já poslouchám tak maximálně 2 hodiny. Asi bude i záležet na velikosti hlavy, ale dají se bez problému nastavit. Spíš si myslím, že jsou uzavřené. Ono pokud se nepletu, tak musíš je mít puštěné, aby hrály přes kabel. A mikrofon nevím jak v tomhle případě funguje. Jinak samozřejmě na konzultace bude lepší headset než taková sluchátka, ale zase s kabelem musíte sedět na místě.
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod unraed 9. 12. 2021 12:51

A mohol by si prosim ta skusit
- ci po pripojeni kabla sa da pocuvat, aj ked su vypnute (bateria vybita) - nedavalo by mi zmysel, keby museli byt pri tom zapnute
- ci po pripojeni kabla sa da pouzivat aj mikrofon?
Vdaka
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 9. 12. 2021 19:04

Promiň celou dobu ti tu píšu blbě. Až teď jsem si všimnul, že nemám Blaze2, ale Blaze B-1. Je to od stejné značky, ale předchozí verze. už je mám nějaký pátek a vůbec jsem nevěděl, že už jsou další. Takže Blaze2 ti neozkouším. Pokud bys chtěl tak můžu zkusit tyhle, ale nevím jestli se ještě prodávají.
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod unraed 9. 12. 2021 19:17

A tak pre informaciu skus tie dve veci, ci na audio kabel a s vypnutim BT je mozne pocuvat/ci ide aj mikrofon.
unraed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 10. 12. 2021 10:52

Tak poslouchat písničky přes kabel jde i když jsou sluchátka vypnutá. Takže s tím problém nebude. Ale nevím jakým způsobem ten mikrofon vyzkoušet. Sluchátka mají jenom jeden výstup a můj PC má zvuk a mikrofon rozdělený. Když to zkouším na mobilu, tak to pořád bere mikrofon mobilu. Jako kabel který k tomu dávají má jenom 3 rozdělení na konektoru a aby šel i mikrofon, tak musíš mít 4 mám pocit.
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod unraed 14. 12. 2021 19:58

dakujem, nakoniec som kupil lamax muse 2
unraed
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků