Hama MP3 Player DMP100

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod crowen 29. 4. 2005 22:45

Hama MP3 Player DMP100 Poznate to niekto? Oplati sa to kupit? Spolu s 512MB MMC kartou to vyjde s danou pod 3000sk
crowen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 5. 2005 13:17

Přemýšlel jsem o něm, ale zamítl jsem ho. To, že neumí ID3-tagy bych možná přežil, ale nepodpora složek mě odradila. Nakonec jsem vzal model DMP-860 od stejného výrobce. Má 256 MB paměti, což mi stačí, grafický, modře podsvícený displej, rádio, sleeptimer, repeat, uzamknutí tlačítek, ekvalizér, funkci A -> B atd... Zeptej se, co chceš vědět a já milerád odpovím :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JoyFila 21. 5. 2005 17:13

ConPower píše:Přemýšlel jsem o něm, ale zamítl jsem ho. To, že neumí ID3-tagy bych možná přežil, ale nepodpora složek mě odradila. Nakonec jsem vzal model murl=http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=360&zbo=79113]DMP-860[/url] od stejného výrobce. Má 256 MB paměti, což mi stačí, grafický, modře podsvícený displej, rádio, sleeptimer, repeat, uzamknutí tlačítek, ekvalizér, funkci A -> B atd... Zeptej se, co chceš vědět a já milerád odpovím :) .m/quote]


ten mam aj ja.. akurat pozor ! v TPD chybaju v krabici jednotlive casti (napr. sluchadla)
JoyFila
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbiba 21. 5. 2005 17:46

ConPower píše: Má 256 MB paměti, což mi stačí, grafický, modře podsvícený displej, rádio, sleeptimer, repeat, uzamknutí tlačítek, ekvalizér, funkci A -> B atd... Zeptej se, co chceš vědět a já milerád odpovím :) .l/quote]


Trošku, zacatecnicky dotaz:-) Mam také mp3 přehrávač, ale ani z manuálu (pokud se tomu co k tomu davaji dalo rikat manual), ani jinak, jsem nepochopil co je to funkce A -> B. Mam to tam, ale kdyz to zapnu tak nechapu co to pak dela:-) Nemohl byste mi to trochu osvetlit???:-) Moc díky...
Hloupé telefony SE>>HTC Touch Diamond>>Nokia 5230>>A zpět k hloupému Sony Ericssonu j108i Cedar (aka poslední mohykán A200)
mbiba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gtom 3. 6. 2005 18:13

Preboha len si to nekupuj, ja som to mal a je to najhorsi prehravac co sa vyraba! Asi po tyzdni sa po stlaceni ktorehokolvek tlacidla vypinal (chvalabohu som sa ho zbavil a kupil iRiver), ale to nie je podstatne. Podstatne je, ze to nema ziadne funkcie, nic si to nepamata, proste je to kram nad kram :evil: . Ak si toto niekto kupi bude si trieskat hlavu o stenu (alebo hamu :D ). URCITE SA OPLATI DOPLATIT SI A KUPIT NIECO INE, ZNACKOVE, zeby iRiver:) ? tam je cena sice vacsia, ale kvalita stoji za to.
gtom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 6. 2005 20:22

mbiba píše:Trošku, zacatecnicky dotaz:-) Mam také mp3 přehrávač, ale ani z manuálu (pokud se tomu co k tomu davaji dalo rikat manual), ani jinak, jsem nepochopil co je to funkce A -> B. Mam to tam, ale kdyz to zapnu tak nechapu co to pak dela:-) Nemohl byste mi to trochu osvetlit???:-) Moc díky...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza_dy 27. 6. 2005 16:37

Nazdar, chtěl bych se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s tímhle přehrávačem. Já mám telefon Nokia 6230 a koupil jsem si do něj kartu MMC256MB Jenomže jsem zjistil že v přehrávání MP3 v telefonu např. v práci je docela nepraktické a riskantní (ohledně telefonu). Tak mě napadlo že tohle by bylo docela dobré a levné řešení. Potřebuju mašinku která umí pouze funkce PLAY/PAUSE, STOP, SKIP/FWD, SKIP/REW. Za cenu kolem 600,- Kč By to snad měl umět ne? Díky za každou radu. :?:
Honza_dy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků