Reklamace Koss

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Seiceach 13. 8. 2005 17:19

Zdravím.
Rád bych se optal na Vaše zkušenosti při reklamaci, respektive výměně sluchátek značky Koss.
Kdysi jsem slyšel, že "použitá sluchátka" stačí "nasypat" do pytlíku a čtrnáct dní si počkat na nová. Čtyři roky jsem přešťastným majitelem PortaPro - ovšem rozsednutí, které je potkalo minulý týden už jen těžko rozchodí - ulomené reproduktorky od zbytku sluchátek (ten kloub je úplně pryč) - dá se i na tohle uplatnit ona doživotní záruka?
Předem díky
Seiceach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod homomorfismus 13. 8. 2005 17:32

no, řekl bych, že se na to nedá uplatnit ani doživotní ani jakákoli jiná záruka. na druhou stranu před asi čtyřmi roky si kamarád šlápl na svoje PortaPro Junior, zlomil si temenní most (doufám, že se tomu tak říká) a jelikož neměl co ztratit, šel se zeptat na reklamaci. řekl jim, že je vůl, že si je rozšláp a že co s tim a světe div se, oni mu to v rámci záruky dali zadarmo dohromady.
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod Martiner 13. 8. 2005 17:44

zdar.. tak záruka se dá uplatnit urcite... je to doživotní záruka .. t.j. cokoli se sluchatkama provedeš tak za manipulacni poplatek asi 150-200kc dostaneš nový pokud se tvuj model už nevyrábí dostaneš novej... ale tyhle jedou porad. takže hura na reklamaci
Martiner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a 13. 8. 2005 17:51

Martiner: a neslo by si doplatit a zobrat lepsi model?
a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod homomorfismus 13. 8. 2005 17:52

no jo, ono to je fakt tak, že se fantazii při destrukci meze nekladou :shock: . klobouk dolů
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod Seiceach 13. 8. 2005 17:55

Nádhera...škoda, že to takhle nefunguje u všeho HW :-) Moc díky - hned mám lepší náladu :-)
Seiceach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chupacabras 13. 8. 2005 17:56

Martiner píše:zdar.. tak záruka se dá uplatnit urcite... je to doživotní záruka .. t.j. cokoli se sluchatkama provedeš tak za manipulacni poplatek asi 150-200kc dostaneš nový pokud se tvuj model už nevyrábí dostaneš novej... ale tyhle jedou porad. takže hura na reklamaci /quote]


To si teda mimo.

Doživotná záruka neznamená to, že keď si ten produkt poškodíš/zničíš svojou blbosťou, tak že ti to vymenia. Na to sa nemôže vzťahovať žiadna záruka. To si nejako pletieš. Doživotná záruka sa vzťahuje na to, že ti ten produk "sám od seba" odíde (konštrukciou zariadenia, únavou materiálu a pod.).
Chupacabras
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 13. 8. 2005 17:57

Já mám Porty Pro, měl jsem zlomený hlavový most, a bez problému mi jej vyměnili, k tomu přidali nový kabel a molitany, na počkání. Platil jsem pokud si pamatuju 200 Kč. Tedy spokojenost :)
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worm 13. 8. 2005 18:04

homomorfismus píše:čtyřmi roky si kamarád šlápl na svoje PortaPro Junior, zlomil si temenní most (doufám, že se tomu tak říká)...
Worm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Seiceach 13. 8. 2005 18:05

Narcissus píše:Já mám Porty Pro, měl jsem zlomený hlavový most, a bez problému mi jej vyměnili, k tomu přidali nový kabel a molitany, na počkání. Platil jsem pokud si pamatuju 200 Kč. Tedy spokojenost :)>/quote]


Můžu se zeptat, jestli jsi to posílal do Gothicu (do Ostravy), nebo jestli to šlo do autorizovaného servisu v Praze?
Seiceach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod homomorfismus 13. 8. 2005 18:09

Chupacabras: je to jako z jiného časoprostoru, ale je to tak - http://www.eurostar-ostrava.cz/verze04/ ... sp?menu=45
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod cache 13. 8. 2005 18:12

Chupacabras: to mas sice pravdu, ale ked kupujes "kossy", tak mas na letacku napisane cca:dozivotna zaruka - nech sa stane so sluchatkami cokolvek, dostanete nove..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AstorLights 13. 8. 2005 18:23

Mám dojem že u jakýchsi nožů co inzerujou v nějakém teleshoppingu či co říkaj nemlich to samé - ikdyž bude jakkoli zničený, pošlem vám novej.


Edit: ... to že u těch kossů píšou že nezáleží na cenové relaci ... hmm... to může znamenat jen to že mají extrémně levné náklady na výrobu i těch nejdražších modelů :lol:
Naposledy upravil AstorLights dne 13. 8. 2005 18:25, celkově upraveno 1
Behold, AstorLights had spoken !
AstorLights
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 13. 8. 2005 18:24

Worm píše:Jelikož je temeno část hlavy, tak asi ne.n/quote]


No a prave proto ze ten most je v oblasti temena tak se mu rika temenni. Kdyz neco nevis tak radsi mlc.
Wikan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 13. 8. 2005 19:36

Seiceach píše:Můžu se zeptat, jestli jsi to posílal do Gothicu (do Ostravy), nebo jestli to šlo do autorizovaného servisu v Praze?r/quote]

Zavezl jsem si je osobně do Ostravy, nechtělo se mi je posílat a čekat.

tquote="AstorLights"]
... to že u těch kossů píšou že nezáleží na cenové relaci ... hmm... to může znamenat jen to že mají extrémně levné náklady na výrobu i těch nejdražších modelů :D
y/quote]


Náklady na výrobu jsou určitě nízké, když jsem kdysi, coby nemajetný asi dva roky po Porta Pro marně slintal, představoval jsem si ohromně nabušená sluchátka (znal jsem je jen z fotek), pak jsem si je koupil a ceně dva a půl tisíce použité materiály fakt neodpovídají. Ale na druhou stranu to nic nevypovídá o kvalitě. Jsem spokojen jak se zvukem a s designem, tak i s kostrukcí a ergonomií.
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků