DVD rekorder s DIVX a sdekoderem

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kromec 1. 9. 2005 14:22

Shanim DVD rekorder ktery prehrava DIVX(i ceske titulky) a je s dekoderem(6x cinch audio vystup). Mel by bejt za rozumnou cenu.

Diky za vsechny navrhy
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudlikM 2. 9. 2005 07:18

Toshiba DR 255 ? [http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=33045]
ale zatim jsem k nemu nenasel zadny ohlasy, forum, recenze... tak nevim jak je to s FW, resp. s opravdovou podporou prehravani DivX, Xvid... apod
RudlikM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejpal 2. 9. 2005 07:37

Ja osobne mam http://silvercrest-kh6507.aktualne.cz/ je za rozumnou cenu.. a ma dobry vybaveni..sice zadna extra znacka ale jste se me nestalo aby to neco neprehralo.. ;-)jeste jeden odkaz http://www.tvfreak.cz/modules.php?name= ... ntent&id=7
Nedělejte to jako já a v ničem se zbytečně nerýpejte!!! RejpalX
rejpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 2. 9. 2005 08:31

Dik za rady

Rudlikm:
Bohuzel jsem se nikdy nedocet ze by toshiba mela 5.1 analogovy vystup(dekoder)

rejpal: Ja hledam rekorder(i nahravani) ne jen prehravac. I tak diky za tip


Pripade ze by nekdo vedel o nakym, predem dekuji
Naposledy upravil kromec dne 2. 9. 2005 08:42, celkově upraveno 1
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejpal 2. 9. 2005 08:37

To sem ale vocas.. blbe sem si to precetl... :D :D
Nedělejte to jako já a v ničem se zbytečně nerýpejte!!! RejpalX
rejpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Sam- 2. 9. 2005 08:57

-Sam-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 2. 9. 2005 09:16

-Sam- diky za tip neco takovyho by sehodilo. Nevis o necem levnejsim bez HDD(je pro me zbytecnej). Dival jsem se na ostani SENCORY a ty levnejsi za nemely DIVX.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod _Jaj_ 2. 9. 2005 12:24

Takovych stroju jeste moc v nabidce neni :-(
A kdyz jsou tak stoji vic nez DVD/DivX prehravac s 5.1 vystupem + DVD rekorder bez DivX....
Takze budto jeste tak pul roku az rok pockej nebo si kup dva pristroje (coz ma i vyhodu ze muzes primo kopirovat z DVD na DVD pokud tituly nejsou chranene nebo pokud jde o palena DVD, original DVD ti nejak jednoduse zkopirovat nepujdou - musl bys mit neco na odstraneni Macrovison, druhou vyhodou je ze pokud se ti jeden z pristroju pokazi, tak behem reklamace stale jeste muzes DVD prehravat na tom druhem).

Osobne bych sel do kombinace DVD prehravac CyberHome CH DVD 465 + DVD rekorder CyberHome DVR 1600 (jsou dobre, oba jsem mel moznost vyzkouset, i kdyz ne soucasne, ten rekorder dokonce castecne podporuje DivX i titulky i kdyz to vyrobce verejne neprezentuje). Vzhledove k sobe pasuji, maji stejny rozmer a jelikoz jsou od stejneho vyrobce, urcite budou na 100% kompatibilni pro pripadne kopirovani. Pokud vim, oba pristoje by mely mit ceske menu na obrazovce, cesky navod a patri k nejlevnejsim u nas (pritom maji slusnou kvalitu a spickovy vzhled). Kdyz projedes Googlem cesky internet, urcite najdes dost prodejcu a nejvyhodnejsi cenu.
_Jaj_
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků