Držáky nebo stojany k Genius SW Home Theater 5.1

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ladislavprokop 26. 8. 2005 22:10

Vlastním Genius SW Home Theater 5.1. Front repro mam na pc stole, center na monitoru a back repro se mi povalují po pokoji. Potřeboval bych je umistit lépe do prostoru kvůli lepšímu zvuku.
Proto se chci optat, zda někdo nemáte zkušenosti s jejich umístěním, upínáním na zeď, či tip na nějaky univerzální držáky a stojeny pro všech 5 repro. Díky za rady.
ladislavprokop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jandik 27. 8. 2005 19:59

Pokud by Ti stačily stojany pro zadní repro, mrkni se sem http://www.jbox.cz/index.php?cPath=44_159
Mám je a jsou dobrý. Zpracování je skvělý, jsou stabilní.
Jandik
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 27. 8. 2005 20:25

-stojany si sprav (vyjde ta to lacnejsie) zbytocne davat tisice za dake tycky.... :roll:
- (graficke)rozmiestnenie mas aj vo zvukovke ked ju nastavujes,alebo nejaky dvd prehravac na PC ho urcite ma (niekde v nastaveniach zvuku)....
-v kazdej predajni domacich kin (aspon tych vacsich) su pekne rozmiestnene-staci len odkukat. :wink:
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 27. 8. 2005 20:26

Jandik: To je zajimavy. Jak se na to ty repraky pripevnujou?
Majsner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jandik 27. 8. 2005 20:30

Já mám repro od Logitechu, teď si nevzpomenu přesně na typ. Satelitky mají takovou vidlici, na které stojí nebo se dají přídělat na stěnu. Stačí tuto vidlici odšroubovat a satelitky se přišroubují na ty tyčový držáky.
Jandik
Junior

Odeslat příspěvekod P800 27. 8. 2005 20:59

Koupil jsem si v IKEA, na zadní vyšší tyčky, na předek nízké, střed šel na zeď.. celkem cca 900 Kč
P800
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladislavprokop 28. 8. 2005 18:47

Určitě bych potřeboval zadní repro, ale předek bych měl raději na stojanech - nechce se mi zase moc vrtat do zdí.

Ta cena 900 za 4 nožky zní zajímavě, ale je to přeci jen z IKEI - udrží mi to přední repra?
ladislavprokop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B00m 4. 9. 2005 10:51

Já mám Mercury ht-6200 a koupil sem k tomu držáky od Vogel a v pohodě
Pentium4 2.4@2.6(Freezer4),Asus 6600gt 128,512ram-Kingstone Hyper X,MSI Neo-V,HDD WD200,Dvd-rw Lg-gsa4163b,Case Middle BLACK ATRIX 9001 s 500W/P4/PFC/12cm,
B00m
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků