sluchátka - doporučte (KOSS PORTA PRO)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod melipa 20. 9. 2005 17:34

Zdravim,..

planuju si kupovat nejaky sluchatka
doporucte mi nejaky dobry - cena / "vykon"...
___________________________________________
pozadavky:
1) radsi bych bral spunty - nechcu chodit po meste, aby se za mnou lidi otaceli... :P 8) :lol: takze ee pres hlavu...
2) cena... tak do 1.000kc... (zkousnul bych i vic)
3) dobra QALITA - bassy, neslysitelnost okoli...
___________________________________________
mam par kandidatu:

1) iPod in ear Headphones (1.200kc...)
Obrázek

2) Koss the Plug - in ear (900kc...)
Obrázek
od tehdle sluchatek me ale odrazjuji nektery diskuse, kde se resi, jak se starsne nepohodlne cpou do usi... :|

3).....????
_________________________________________

doporucte mi nejaky dobry - cena / "vykon"...
mam tedka ty origoš z ipodu jsou sice celkem dobry, ale...




S pozdarvem melipa
Naposledy upravil melipa dne 20. 9. 2005 19:35, celkově upraveno 1
melipa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 20. 9. 2005 18:47

Ja bych si stema spuntam to rozmyslel. Zkus si zajit do obchodu zkusit KOSS PORTA PRO. Zadne spunty se jim jak kvalitou zvuku tak ergonomii noseni nevyrovnaj. Vyrabi se beze zmen uz 20let a za tudobu nebyly ve sve tride prekonany. RENOMOVANE HIFI casopisy je pouzivaj jako referencni. Sice stoji 2000,ale diky dozivotni zaruce na jakekoliv poskozeni nebudes muset uz "nikdy" kupovat nove sluchatka. Rikam bez si je zkusit do obchodu nasad si je uz je nebudes chtet sundat. Je sice pravda ze jeji design je trochu netradicni,ale to vec zvyku.
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 20. 9. 2005 18:53

no podla mna su tiez tie KOSS PORTA PRO vynikajuce sluchatka.....a ta dozivotka zaruka sa mi strasne paci
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 20. 9. 2005 19:01

hmm,...

taky uz jsem se na ne dival - dobry - drahy,.... :) 2000,-
tak jak procitam diskuse, tak PORTY maji hodne vyrazny bassy... (=neco pro me...:lol: )
_______________________________________
prave proto odchazim od iPod sluchatek - h*vno bassy, spatne drzi...

ja chapu, ze ty bassy nikdy nebudou v peckach OK, ale zase se mi konkretne ty KOSSY (...porta pro) zdaji az moc future... :wink: :roll:
________________________________________
dik za reakce, ale mam jeste par otazekY:
1) kde by se dali v Brne vyzkouset / popr. levne koupit...
2) nejsem az tak narocnej posluchac - vyuzijuje..?? mam na compu tak 10GB hudby - 192 - 256... v iPodu mam jen 202pisnicek...
melipa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 20. 9. 2005 19:02

Mi nevykládejte, že když mi pětkrát do roka papoušci překlovají drátky, že i na to se vztahuje záruka. :roll:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 20. 9. 2005 19:17

Melipa:
Ta prebasovanost je jedna pover o sluchatkach KOSS. Protoze vetsina lidi ma na prehravcich zaplou funkci MAGABASS(apod. priznice zvuku), tak pak jsou KOSSY prebasovane, ale pokud si vypnes vsechny efekty a eqalizer nechas v zakladnim nastavenim tak maj perfektne vyvazeny a detajlni zvuk.Nejlip udelas kdyz si je na svem mp3 prehravaci poslechnes v obchode sam.
Ten design je nadcasovy ve stejne podobe vyrabi uz 20let. Ze se ti zdaji po 20letech prodeje future je snad dobre ne ,aspon ti nebudou po dalsich 20letech pripadat zastarale :D :D A budes furt IN.

Myvalice:
Ano zaruka se vztahuje na jakekoliv poskozeni, na jednom foru jsem cet ze je nekomu rozkousal pes a vymenili mu je za manipulacni poplatek za nove. Znamej je mel po nekolika letech denniho pouzivani kompletne na sracky(polepene plasty sek. lepidle, nakolikrat pajeny kabliky, odrbane molitanky, menice uz chrcely.....) a ze servisu se mu vratily prakticky nove sluchatka, krome kov. hlavoveho mostu mu vsechny dily vymenili za nove a nepotreboval ani zarucek nebo paragon. Podrobnosti o dozivotni zaruce http://www.koss.cz
Naposledy upravil kromec dne 20. 9. 2005 19:18, celkově upraveno 1
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AD 20. 9. 2005 19:18

predstav si,ze ano

ta dozivotna zaruka sa vztahuje na uzivatelom sposobenu zavadu a pokial donesies dve tretiny sluchadiel spat, za pausalny poplatok 200sk (tusim postovne) ti ich opravia/vymenia (vacsinou vymenia)

no co uz moze byt len lepsie :mrgreen:


btw-ked sm ich videl prvy krat , divil sm sa co su to za future -china shity...ked mi ich dal vyskusat kamos na kt sm v skole narazil a videl ,ze ich mal....- chvilu sm o tom doma premylslal az sm nakoniec impulzivne si ich teda bezal kupit za svoje posledne peniaze(i ked sm nemal vobec v umysle daco take kupovat)



ak sa ti nepaci design , skus koss sporta pro - su o 700sk lacnejsie (2300sk) a vraj maju TROSKU horsi zbuk od porta pro ,ale vyzeraju celkom dobre(kedze mam huste dlhe vlasy sm sa vykaslal na design a vsetkymi piatimi bral porta pro,kt lahko schovam pod vlasy (aj pocas vyucovania :D ))


edit-a sakra...kromec ma uz predbehol :roll:
AD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Higgi 20. 9. 2005 21:14

Doproručuju kompromis mezi rámovkama a špuntama - KOSS KSC-50 (ty mám já) nebo KSC-75
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 25. 9. 2005 18:38

Zaruka se vztahuje na jakekoliv rozbiti, napr. rozsednuti.Jenom jim tam musis poslat, resp. donest alespon 75% z tech rozbitych sluchatek.
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thomasc 25. 9. 2005 18:53

Asi jste nikdy neslyšeli o Značce Senheiser ?! CO takhle modely PX100 a PX200....já vlastním PX200 a můžu je s klidným svědomím doporučit, páč jsou zvukově věrnější, než Porta pro (a navíc jsou ještě levnější !)
thomasc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod negr 25. 9. 2005 18:54

proc zrovna kossy? zkus treba tyto sennheisery. maji paradni parametry, pomerne malou cenu a dobre hodnoceni.
negr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 25. 9. 2005 19:06

jj, sennheisery jsou v poho. Ja si ale radeji priplatil za celozivotni zaruku. a design koss se mi vesmes libi vic.
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivan Bibr 25. 9. 2005 19:10

negr píše: ... maji paradni parametry ...


Papir snese vsechno.

Porta pro doporucuju. Zvuk dobry, zaruka super - bezne meni za nova sluchatka.
Ivan Bibr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davidak 27. 9. 2005 09:08

Tak tohle dilema jsem měl celkem nedávno, po dlouhym rozhodování jsem zvolil Sporta Pro. A myslim, že jsem udělal dobře. V obchodě jsem je porovnával s Portama, maj maličko zastřenější zvuk, ale to já stejně v busech a na ulici(hlavně tam je budu používat) nevyužiju. Zvuk je přesto naprosto fenomenální, když je teď dám komukoliv poslechnout, naštvou se na mě, že už teď nechtěj poslouchat svoje pecky;).
Další výhody vidim ve variabilním hlavovym oblouku a designu, kterej je pro mě lepší než u Port.
Senny nemaj tak pěkný basy a neseděly mi dobře na hlavě, ale to je individuální.
Hlavně prosimtě nekupuj pecky.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anio 27. 9. 2005 17:23

tak to jsem moc zvědav, jak tu dlouho tato euforie kolem Kossů ještě bude, každý chce za každou cenu Kossy - fakt nechápu.
Pod 1200 Kč se dají koupit sluchátka zvukově srovnatelná, ne-li lepší než *****é Porty, už mě fakt všichni serete jak slintáte po Kossech...
Vím o třech modelech, které se vyplatí víc než Porty, zveřejním až prodám své Porty :)... mám je měsíc, naprosto nepoužívané, kupované v Německu, má někdo zájem a kolik byste za ně dali??
anio
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků