MP3 přehrávač s minimálně 1 GB paměti a cenou pod 5k

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 11. 2005 20:58

Rád bych MP3 přehrávač (flashový nebo i harddiskový, to je jedno), který by měl minimálně 1 GB paměti a přitom by nestál víc než pět tisíc, nejlépe však do 4,5k.

Rád bych podporu složek, podsvícení displeje (na velikosti moc nezáleží, hlavně když nebude segmentový :mrgreen: ), z formátů stačí MP3 a WMA, může být diktafon, rádio není podstatné, radši USB 2.0 než 1.1 (ale ani to by mi moc nevadilo..) a samozřejmě ID3 tagy.

Našel jsem hodně favoritů, moc jsem si jich ale nezapamatoval :( :) , mělo by to ale být něco jako SanDisk 1GB Digital Audio Player. Objevil jsem i nějaký 5 GB Samsung, ne však na českém obchodě, cena je ale velmi, velmi lákavá (i když, lepší by být mohla :D ).

Nyní vlastním Hama DMP 256 MB, rád bych něco lepšího.. Za rady děkuju!!
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Toxicaler 6. 11. 2005 21:05

zkus creative Zen nano plus 1024
http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.js ... h_start=90
tady si muzes neco o nem precist a vybrat barvu,já ho mám a jsem velmi spokojen
Toxicaler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 11. 2005 21:08

Našel jsem nějaké pěkné:
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod negr 6. 11. 2005 21:54

negr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod >>>Tom 6. 11. 2005 22:12

Pockaj na VIANOCE a som si isty, ze ceny pojdu rapidne dole ... na tvojom mieste by som to tak urobil ...
"There is no business like show-business!", and that is the truth ... :D
>>>Tom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 11. 2005 17:56

Díky..

2 >>>Tom: Jasně, tak to chci udělat :wink: . Jenom vybírám trochu s předstihem..

Co říkáte na tohle? 4GB harddisk (až se bojím, že to nevyužiju :D ), diktafon, podpora dokonce i OGGů :) . Vypadá skvěle, zatím se mi líbí nejvíc :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 11. 2005 18:46

Jo, jinak prosím všechny, kteří měli alespoň s jedním ze zmíněných přehrávačů zkušenosti, aby se o ně podělil.. Prosím :) . Nejvíc mě zajímá ten 4 GB Sencor, ale nepohrdnu ani zkušenostmi s jiným :wink: . Nebo popř. co jiného byste mi doporučili?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod macman_mac 7. 11. 2005 20:48

ja doporucuji si este precist vytisk computeru (20/05) maji tam velky test mp3 prehravacu...
macman_mac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 7. 11. 2005 20:53

Co říkáte na nurl=http://www.123mp3.cz/detail/155617/]tohle[/url]? 4GB harddisk (až se bojím, že to nevyužiju :D ), diktafon, podpora dokonce i OGGů :) . Vypadá skvěle, zatím se mi líbí nejvíc :wink: .w/quote]


na technetu myslim byla recenze a taky jsemn čet nějaký cizojazyčný diskuze(taky jsem vybíral:) ) a dopadl hodně mizerně, takže na něj bacha. Ber radši osvědčený značky, já osobně Sencor moc nemusim.

Tady je ta recenze: http://technet.idnes.cz/tec_audio.asp?r ... igital_psp
Naposledy upravil davidak dne 7. 11. 2005 20:58, celkově upraveno 1
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uživatelka 7. 11. 2005 20:58

macman_mac píše:ja doporucuji si este precist vytisk computeru (20/05) maji tam velky test mp3 prehravacu...

Nedá se to pls přečíst na netu?
uživatelka
Junior

Odeslat příspěvekod uživatelka 7. 11. 2005 21:00

>>>Tom píše:Pockaj na VIANOCE a som si isty, ze ceny pojdu rapidne dole ... na tvojom mieste by som to tak urobil ...

Myslíte, že to klesne hlavně před nebo po Vánocích?
uživatelka
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 11. 2005 21:17

davidak píše:na technetu myslim byla recenze a taky jsemn čet nějaký cizojazyčný diskuze(taky jsem vybíral:) ) a dopadl hodně mizerně, takže na něj bacha. Ber radši osvědčený značky, já osobně Sencor moc nemusim.n/quote]


Jo jo, moc dík.. Taky jsem našel nějakou recenzi (na cdr.cz) a taky moc dobře nedopadl, prý to je šmejd.. Zamítám ho, můj nový hlavní favorit je SanDisk Digital Audio Player 1 GB.

Obrázek

Co na něj říkáte? Já na něj četl hlavně velmi pozitivní zkušenosti..
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suah 7. 11. 2005 21:32

[quote="uživatelka";Myslíte, že to klesne hlavně před nebo po Vánocích?c/quote]
Ceny zvycajne klesaju az po Vianociach. Pred Vianocami byva omnoho vacsi dopyt, ponuka zas az tak nerastie, cize ceny maju tendenciu rast. A ak aj nerastu, tak sa omnoho lahsie moze stat, ze sa dany tovar vypreda.
suah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 7. 11. 2005 21:32

Jo, vypadá docela dobře, za tu cenu.. líbí se mi. I ty ohlasy na něj v diskuzích na e-shopech jsou viceméně kladný..
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 11. 2005 07:20

Dík za názor.. Kde jsi četl ohlasy? Já jenom na Cybexu.
ConPower
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků