Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka007 5. 12. 2005 13:46

To nejde vystříhat reklamy přímo na hardu a teprve pak to pálit na DVD?
Jirka007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svatonlu 5. 12. 2005 15:24

Bohuzel zatim asi ne, resp. jsem neprisel na to jak, mozna to bude umet novy firmware, ale otazkou je, kdy tu bude...
svatonlu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwe1 5. 12. 2005 15:57

Prosím,už někdo přišel na to jak dostat 3,5h film v LP do PC?To první DVD mi stále nejde.Ď
qwe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svatonlu 5. 12. 2005 17:12

A mas ho uzavrene?
svatonlu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boss608 6. 12. 2005 11:48

Hosi, uz jsem to sice psal, ale meli bysme vyresit ten signal. Ja mam taky kabelovku a problem se signalem u nekterych kanalu. Zesilovac tam cpat mi prijde nesmyslny, protoze na tv(Sony) je obraz ok na vsech kanalech. Zajimavy je, ze kdyz hodim signal z anteny do tecka a pak do tv a sencoru soucasne tak mi to rusi primu (svisle pruhy a dost hruby sum) + jeste nejake dalsi programy, ale to by em nesralo. kdyz ale hodim signal do Senc. a pak az do tv, Prima je razem ok, ale pokud vypnu Senc. a diva se pres tuner tv, tak mi to rusi CT1 jak svina, ze se na to neda divat.... Tak nevim, pls napiste nekdo nejake mozne reseni.....
A jeste k DivX: Me se stalo, ze jsem mel na DVD napalenych asi 20 divXů, ale Senc. mi zobrazil jen nektere.... To vubec netusim proc.... Kdyby to bylo kodekem, tak bych si rekl, ze je zobrazi vsechny, ale prehraje jen nektere, ale takto nevim......
Kdyby nekdo vedel tak pls napiste.
boss608
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 6. 12. 2005 12:03

No, toto forum ma dostatocne presvedcilo ze nekupovat Sencor.. Vdaka.. :D :D
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cameltosis 6. 12. 2005 12:09

tywe...masakr...no co rict...
__Maďarský překlad slova WINDOWS__

Ámerikái Gateszkárus havária sistémusz neseremét (AGHSN - traduje se že takhle nadávají maďaři když se jim to kousne)
Cameltosis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka007 6. 12. 2005 13:02

Nechápu, proč má Sencor pevný disk, když se na něm nedá editovat ta nahrávka :-) To je srandovní :-)
Jirka007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svatonlu 6. 12. 2005 16:46

Na co jsou asi pevne disky, maji take jine vyhody a verim, ze novy firmware prinese tuto moznost...Jinak pokud chcete kvalitu, tak sahnete po necem lepsim, ale ja koupil noveho Sencora se 160GB za 8500 a to si clovek rozmysli, zda vrazi 16000 do kvality nebo do standardni veci...Neprijde mi zase tak nekvalitni, alespon co jsem mel moznost poznat, problemy se signalem nemam, ale taky nemam kabelovku...
svatonlu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papinek 6. 12. 2005 17:22

Moje skušenost je ta Nahrát pořad na DVD+RW zkopírovat do PC a upravit. Koupil jsem PinnacleStudio 10 Výsledky jsou velice pěkné. Pokud by v obraze nebylo logoNOVA tak se to těžko rozpoznalo od filmu z DVD. Vřele doporučuji papinek
papinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jostr 6. 12. 2005 19:19

Před 2 dny jsem se stal také majitelem tohoto rekordéru. Postupně teprve testuji jeho funkce.Signál mi ruší pouze když je rekordér zapnut.V pohotovostní stavu je vše ok. Pokoušel jsem se předřadit do stínění anténního vstupu kondík 22 n bohužel bez úspěchu. Budu ještě testovat další možnosti jak odrušit rušení z anténiho vstupu rekordéru.
Jostr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reneeee 7. 12. 2005 10:34

Jostr píše:Signál mi ruší pouze když je rekordér zapnut.V pohotovostní stavu je vše ok. Pokoušel jsem se předřadit do stínění anténního vstupu kondík 22 n bohužel bez úspěchu.
Reneeee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 7. 12. 2005 12:37

Reneeee píše:
Jostr píše:Signál mi ruší pouze když je rekordér zapnut.V pohotovostní stavu je vše ok. Pokoušel jsem se předřadit do stínění anténního vstupu kondík 22 n bohužel bez úspěchu.
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reneeee 7. 12. 2005 19:38

Odrušovač jsem koupil v Hadexu ale vím, že jej nabízí i Karneval.
Reneeee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svatonlu 7. 12. 2005 20:02

Jinak finalizovat to musis pokud vysatrihavas primo reklamu na DVD, bez finalizace to prectu taky kdekoliv, ale vzdy s reklamama. Funguje mam vystrihavani reklam na DVD+R???
svatonlu
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků