Doporucte lepsi venkovni sluchatka nez Koss Porta Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rentier3650 29. 12. 2005 10:22

Tak za dvojnasobek jejich ceny, jde mi hlavne o basy, to priznavam 8)
rentier3650
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMike1 29. 12. 2005 10:27

Skús si pozrieť Grado SR60. Sú síce väčšie ale stále sa dajú považovať za outdoor.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 29. 12. 2005 10:34

čekuj tady respektive: tady a tady
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rentier3650 29. 12. 2005 14:53

negr píše:čekuj url=http://www.headphone.com/guide/by-application/our-10-best-headphones/]tady[/url] respektive: tady a tady


Vostry vodkazy... Ty Grady jsem uz zvazoval, dokonce se mi aj libi, jen se bojim, aby nebyly takove moc audiofilne neutralni :oops:
rentier3650
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ze3gg 29. 12. 2005 18:44

A co Koss The Plug?
Z.
Ze3gg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anio 29. 12. 2005 19:11

nad Gradami jsem taky kdysi uvažoval, designově se mě moc líbí, osobně bych zkusil spíše SR80ky, mají více basů, jsou ale taky o 8 stovek dražší.

Velmi často používám sluchátka (každý den), mám PortyPro a za ty 4 měsíce co je mám, jsou už trochu ošoupané, takže doživotní záruka se mě dost hodí :D. Takže začínám být zastáncem Kossáků, přestože když jsem porovnával s PX100kami od Sennheiseru se mě nezdály tak příjemně hrající. Přesto jsou u mě Porty vítězné...

Velikostně stejně jako Grada vypadají UR/40ky, zkus porovnat, zda je vůbec možnost, Grada totiž nejsou tak k sehnání...
PS: SR80 i UR40 jsou spíš na doma, venku s něma budeš vypadat jak UFO :D
anio
Junior

Odeslat příspěvekod thomasc 29. 12. 2005 19:52

Zkus Senheisery PX200, sou uzavřený, tudíž nebude tě tolik rušit okolí a eště k tomu hrajou nádherně věrně a čistě...mno a to vše za 1500,- ....no neni to skvělé ;)
thomasc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rentier3650 30. 12. 2005 09:48

thomasc píše:Zkus Senheisery PX200, sou uzavřený, tudíž nebude tě tolik rušit okolí a eště k tomu hrajou nádherně věrně a čistě...mno a to vše za 1500,- ....no neni to skvělé ;)n/quote]


JJ, ty byly taky ve vyberu! Ale ted asi pujdu nejdriv provizorne do Sennu 201 neb potrebuji primarne neco zavreneho obycejneho do fabriky a zbytek se uvidi...
rentier3650
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka47 30. 12. 2005 19:15

Na basy ti doporučuju aby ses díval, aby sluchátka měla co největší průměr repráčků (to znamená 50mm, případně větší). A také Neodymové magnety (mají podstatně větší sílu).
jirka47
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b!ologic 1. 1. 2006 19:17

ja mam sr60 a nemuzu si je vynachvalit... o sr80 jsem taky uvazoval, ale po precteni nekolika recenzi a poradach s prodavaci jsem usoudil, ze sr60 jsou pro me vhodnejsi, ponevadz jsou k mp3 prehravacum vhodnejsi (nemohu posoudit s sr80 ptz ty sem slysel jen na zesiku McIntosh)
b!ologic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b!ologic 1. 1. 2006 19:23

a s tema basama to neni zas tak uplne pravda... sr60 se od sr80 lisi "pouze" lepsim kabelem a jinejma molitanama na usich (a i to dela celkem velkej rozdil) a maj cistejsi a prokreslenejsi zvuk s vice detailama a basu maj myslim vic sr60, ktery jsou vhodny treba na rock, disco a techno, ale kvalita je vyborna i u ostatnich zanru (napr jazz)
I'm the Lizard King, I can do anything.
b!ologic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků