DVD rekorder s podporou DivX bez HDD

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rhinos 1. 1. 2006 23:45

chtel bych nejakej dvd rekorder bez hdd za solidni cenu...a pokudmozno objednatelny na netu?at prolezam jak prolezam tak ty co bych bral nemaj podporu divx:(
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod PiERO 2. 1. 2006 07:45

rhinos píše:chtel bych nejakej dvd rekorder bez hdd za solidni cenu...

Chtelo by to definovat presneji cenu...jinak tady jsem neco nasel, ale nevim, co je pro tebe solidni cena:
Sigmatek PVR-1210
H&B DRX-430

Jinak se mrkni tady: http://www.hifishop.cz/default.asp?CatID=105
PiERO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 2. 1. 2006 07:54

no solidni byla tak do 5500 ale vzhledem k tomu ze sencor s hdd se da sehnat okolo 8000 asi spis pujdu do nej
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod PiERO 2. 1. 2006 08:51

MYslim si, ze ten Sencor neprehraje Divx a Xivd s QPEL a GMC.Takze pokud to chtes na prehravani divxu, tak to neni moc dobra volba.
PiERO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomko 2. 1. 2006 08:59

rhinos píše:no solidni byla tak do 5500 ale vzhledem k tomu ze sencor s hdd se da sehnat okolo 8000 asi spis pujdu do nej


přečti si diskusi právě tady na živě ohledně Sencoru s HDD, já osobně bych do něj nešel resp. do Sencoru, mám Panasonic s HDD a jsem v zásadě spokojenej.
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 2. 1. 2006 10:26

ja bych rek ze co se tyce sencoru je to tak pul na pul....zajimavy je ze vetsina lidi co ho maj a jeste ho hanej najednou zjistej ze ty problemy nejak mizi takze bych to tip na problem mezi zidli a klavesnici resp.ovladacem dvd
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod rhinos 2. 1. 2006 10:55

PiERO píše:MYslim si, ze ten Sencor neprehraje Divx a Xivd s QPEL a GMC.Takze pokud to chtes na prehravani divxu, tak to neni moc dobra volba.


Tento model díky podpoře všech formátů jako jsou nejen DivX a XviD, ale i podpora Qpel a Gmc, Mpeg 4 V1 i V2 atd.

citace z threadu o sencoru ...
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod PiERO 2. 1. 2006 11:07

rhinos píše:
PiERO píše:MYslim si, ze ten Sencor neprehraje Divx a Xivd s QPEL a GMC.Takze pokud to chtes na prehravani divxu, tak to neni moc dobra volba.


Tento model díky podpoře všech formátů jako jsou nejen DivX a XviD, ale i podpora Qpel a Gmc, Mpeg 4 V1 i V2 atd.

citace z threadu o sencoru ...u/quote]


Pokud to umi, tak to je jen dobre.Nestudoval jsem to podrodneji, ale mel jsem Sencor prehravac a ten to neumel, dale mne vadilo, ze nema DTS.Proste bys asi taky nekupoval Sencor.Ale rozhodnuti je jen na tobe.
PiERO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 2. 1. 2006 12:15

Vrele Ti môžem odporučiť rekordér LG DR 7500.
Sám som pred Vianocami zvažoval čo kúpiť a toto mi vyšlo najlepšia voľba. Zvažoval a porovnával som fakt dlho..
A teraz neľutujem.....
Prečítaj si moje info, téma "Rekordér LG DR 7500"
Cena 9900,-Sk.
Slamka
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků