Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Terminator (novy) 11. 1. 2006 18:52

Jak je to s titulky u divx? ktery formaty to dokaze prehrat a muze se vybirat treba i z vice druhu titulku na jednom cd? A jeste bych se chtel zeptat jak to vypada se ctenim palenych dvd a nemyslim palenych v tomto rekorderu?
Terminator (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekMG 11. 1. 2006 22:19

Díky že jste mu to vysvětlili. Už jsem myslel, že budu Dejdikovi přefocovat ovladač od té Toshiby a nadzvedl mne že ze mne dělá blbce a pletu si showviev s VPS. Už jsem to tu psal, ale ten stroj uměl i takovou maličkost, že se přes jeden povel ovladače zobrazil aktuální VPS na displeji a pak stačilo dát povel nahrávej a s koncem vysílání daného pořadu se přístroj vypnul. Tam na tom vebu ČT taky nemají úplnou pravdu. Píší, že když přístroj nepřijímá VPS přepne se nahrávání dle vnitřních hodin. O přestávkách se kód nevysílá (v té době ¨byl údaj na Toshiba vyčárkovanej). To by znamenalo vždy zapnutí nahrávání už o přestávce!!!! Taky logický. Žádný z těch tří aparátů to nedělá ani u NOVY kde VPS neni vůbec. Neníli kód (a já ho požaduji VPS) nenahrává se. Jasný jak facka. Jinak VPS umí i záznam pozastavit (vypuštění reklam - u komerčních televizí nemyslitelné). Kdysi jsem si nahrával hokej MS z Vídně a je bez přestávek, jen čistej odehranej čas.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod djaak 12. 1. 2006 18:40

Stal jsem se taky majitelem. Jsem vcelku spokojený, akorát po tom co jsem si přečetl by jsme mohli udělat takovej male emailovej útok na servis ohledně nového firmware.

servis.praha@fastcr.cz a info@sencorczech.cz

Ještě zajímavý odkazy, možná znáte:
http://www.elliondigital.com/eng/product01.html model DVR-950S/T/H
http://www.hb-direct.cz/hb-direct/cz/drx430/specs.asp

čerpáno z fóra na:
http://www.videoplaneta.cz
djaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djaak 12. 1. 2006 18:42

Jenom detail mam 8216, ale bude to asi stejny, až na HDD.
Samsung Galaxy Nexus
djaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondřej SKIPALA 13. 1. 2006 07:30

Mám dotaz. Má SENCOR SHR 8108 české menu?????
Ondřej SKIPALA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 13. 1. 2006 07:50

[quote="Ondřej SKIPALA";Mám dotaz. Má SENCOR SHR 8108 české menu??????/quote]

Ano, tento přístroj má české menu
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyberx 13. 1. 2006 12:15

to djaak:
ty odkazy jsou zajímavé, ještě bych přidal tenhle. myslím že je to náě SENCOR :) Třeba vydá HB nový firmware dřív než. Já ho rozhodně testnu, pokud bde :)

http://www.hb-direct.com/EN/P_101.html
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djaak 13. 1. 2006 13:23

dobrý, tak budem sledovat H&B. třeba bude firmware dřív, ale nevím jak to bude s lokalizací, aby byla čeština a region DVD, jestli to teda ma na to vliv?
djaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cyberx 13. 1. 2006 14:58

Tak jsem to overil, firmware z HB v SENCORU funguke, lokalizace neni... Teda zatim
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyberx 13. 1. 2006 15:02

Jo jinak je ten fw uplne stejnej, editace na HD neni, opakovane nahravani s VPS taky ne...
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmm 14. 1. 2006 10:34

Chci potvrdit, ze nemá cenu hlídat na webu aktualizaci na verzi FW 0511111.
Toto vydání má stejné chyby jako předchozí verze.
Tzn. absence editace na HDD, ukládání DVD na HDD, opakované nahrávání s VPS, nastavení časového nahrávání hluboko v menu, apod.
Mám verzi 8216 a jsem z něj nadšený. Splňuje vše co jsem od přístroje očekával. Kombinaci velikosti HDD, DivX s českými titulky by na českém trhu pohledal.
Jasně, že mi vadí, že pro nastavení nahrávání musím zdlouhavě procházet menu, nedá se editovat (přetahování přes PC a editace tam je tak komplikovaná, že to nechávám, jak to je) a hrozně pomalu funguje změna popisu nahrávek, ale jinak jsem spokojený a šel bych do něj znovu.
tmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papinek 14. 1. 2006 13:07

Vlastním model 8216. Objevila se mi u toho závada svislé pruhy na obraze, přez celou obrazovku. Proto jsem ho zabalil a odeslal do opravy.
Chtělo by to aby co nejvíve lidí jim to poslalo, aby procitli a něco dělali.
papinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator (novy) 16. 1. 2006 13:14

Mohl by mi prosim nekdo rict, jak tento pristroj cte palena dvd, protoze uvazuji o jeho koupi a je to pro me docela podstatne
Terminator (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 16. 1. 2006 13:57

Terminator píše:Mohl by mi prosim nekdo rict, jak tento pristroj cte palena dvd, protoze uvazuji o jeho koupi a je to pro me docela podstatne


Mám doma pálená DVD v různých palírnách a neměl jsem zatím jediný problém se čtením (DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD video, Jpeg, DivX, MP3) - vše 100%-ně OK
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmm 16. 1. 2006 14:01

Terminator píše:jak tento pristroj cte palena dvd

Pristroj mi zatim precetl vse co jsem do nej dal :-)
Co se tyka vypalovani, Vypaluji na DVD+R a po uzavření DVDcka jsem jeste nemel problem se ctenim na zadne dalsim zarizeni.
tmm
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků