Jaky Mp3 přehrávač je podle vás nejlepší?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Svobik7 29. 1. 2006 16:54

Chtěl bych zjistit vaše názory na různé Mp3 přehrávače mělo by se jednat o přehrávače s 1 GB a víc pamětí nebo s HDD a s cenou max do 5000 Kč

Tak co, The Best Of this category is : ????????????? :?:
Svobik7
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 29. 1. 2006 17:45

já se obávám, že nějakej extra kvalitní s těmahle parametrama... a cenou jen tak neseženeš...
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraFF 29. 1. 2006 18:47

Ja vim o prehravaci olympus mrobe, nevim typ, maj to na alzasoft.cz, stoji sice neco kolem 6000,-, ale za tu cenu ma 20gb hdd, obrovsky display a jeste snad 1,3mpx fotak...
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Duri BB 29. 1. 2006 18:49

Lucky-x píše:já se obávám, že nějakej extra kvalitní s těmahle parametrama... a cenou jen tak neseženeš...
Duri BB
Junior

Odeslat příspěvekod Wracker 29. 1. 2006 18:57

OndraFF píše:Ja vim o prehravaci olympus mrobe, nevim typ, maj to na alzasoft.cz, stoji sice neco kolem 6000,-, ale za tu cenu ma 20gb hdd, obrovsky display a jeste snad 1,3mpx fotak...
Proboha.... tenhle na tenhle M:robe všichni ihned zapomente... je to příšernej ***** Výdrž na baterky je asi jen 2h, foták nic moc, hraje docela potichu.......atd. víc vám řekne google :wink:
Wracker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 29. 1. 2006 19:03

No já bych to v téhle ceně viděl asi na něco co podporuje SD karty. To bude podle mě nejlepší volba, 1GB neni až tolik a karet si pak můžeš koupit kolik chceš. Já sám mám 60GB a už je skoro plnej :-)
Sice to asi nikdy neposlechnu, ale mám to prostě jako media storage a líbí se mi ten pocit, že mám HODNĚ hudby :-)
Naposledy upravil Storm8 dne 29. 1. 2006 19:04, celkově upraveno 1
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroslaf 29. 1. 2006 19:04

Olympus m-robe bych nebral, protože nefunguje jako mass storage (alespoň podle speficikace).
Hledal jsem levný HDD player s funkcí USB host (abych do něj mohl stáhnout fotky z digifoťáku, anebo k němu připojit externí disk s další hudbou) a našel celkem dobrý MSI Mega Player 536, stojí cca 4500,- Kč.

Není špatný, ale někomu to může přijít moc drahé. Jenže na druhou stranu je to nejlevnější takové zařízení s funkcí USB host.

odkazy např.:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34818
http://msi536.wz.cz/cs/
yaroslaf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 29. 1. 2006 19:07

yaroslaf: To mass storage jsem zatim nikdy nevužil: neni to podle mě moc dobrá funkce: podporuje to jenom USB1, takže stahování věcí je ukrutně pomalý, navíc nemůžeš moc hluboko do složek atd. HDD k tomu asi sotva připojíš kvůli napájení, flashku možná ale stejně ti to sežere baterku než řekneš švec.
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroslaf 29. 1. 2006 19:24

Storm: No já právě mass storage občas využiju (když s sebou nebudu mít ptáka, kterej je stařičkej USB 1.1, ale mám právě jen ten player). Plnou 256MB flashku z foťáku to přetáhne celkem rychle a baterka to snese, takže s externím diskem bych problém neviděl. Zkusím to otestovat.

Na dovolenou je to ideální, nemusím brát notebook a v případě potřeby player znovu nabiju.
yaroslaf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2006 19:30

iPod shuffle :idea:
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toitoi 29. 1. 2006 19:41

Moje motorola je nej :D
toitoi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 29. 1. 2006 20:23

Okolo téhle ceny by se pohyboval také iRiver T30 či iAudio G3 anebo U2.

-----------------
iPod Shuffle sice dobře vypadá, bohužel však nemá displej - ale tam jde přece o něco jiného, že... :twisted:

Storm píše:mám to prostě jako media storageg/quote]

Já bych nedokázal tak slepě věřit jedinému přístroji, přece jen se může stát cokoliv - od poruchy až po situaci, že Vám jej někdo odcizí či ho někde necháte nebo vypadne z kapsy a rozjede ho autobus :P
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2006 20:31

IMHO je display zbytecnost. Akorat zvysuje spotrebu akumulatoru.. Ja osobne display ani nevyuzivam..
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 29. 1. 2006 20:45

Jersey píše:IMHO je display zbytecnost. Akorat zvysuje spotrebu akumulatoru.. Ja osobne display ani nevyuzivam..

Sice displej taky vůbec nepoužívám - ovládání mám řešeno pomocí JogShuttle (či jak se tomu nadávalo), který vždycky bez problémů v kapse nahmátnu - ale netvrdil bych, že je to zbytečnost.
No prostě - někdo ho využije, někdo ne - to už ať si zváží tazatel sám :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 1. 2006 21:04

Ano samozrejme.. Kazdy ma jine naroky.. Myslel jsem, ze pro me je to zbytecnost.. Nekdo by se bez nej urcite "neobesel", ale ja ho povazuji za zbytecnost.
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků