Mp3 Přehrávač +- 8000CZK - zkušenosti?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 3. 2. 2006 18:30

PLs můžete mi poradit nejaky prehravac kolem 8000? Asi hardick by to mel byt podporovat massstorage... JInak nemam zvlastni pozadavky...rad se zeptam na vase zkusenosti pokud mate nějaký. Muze byt i levnejsi...

Prosim o linky... :) dekuju moc.proste nejvyse cena +- 8000 a kapacita 4 GB a víc..

dík
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 4. 2. 2006 15:17

drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 2. 2006 15:20

Hm ten ipod me laka, to ani neni HDD ale flash co?.. ale vadi mi ze se musi dokoupit nabijecka :( kterou chci..:// jeste uvidim.. co rikate na tyhle:

http://www.mp3store.cz/hardiskove-mp3-p ... nw-a1000-s
http://www.mp3store.cz/hardiskove-mp3-p ... meg-f-10-s
http://www.mp3store.cz/hardiskove-mp3-p ... -psa615-00

diky za kazdou reakci
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 4. 2. 2006 16:50

tOplOaDer píše:to ani neni HDD ale flash co?

A to vadí? IMHO je flash lepší HDD. Ale to je jedno

oquote="tOplOaDer"]co rikate na tyhle

Toshibu jsem nedávno zkoušel - je to docela zajímavý přehrávač, a i když je ovládání docela povedené, po tom, co jsem "cvičil" iRivera a iPod, už mi nepřišlo tak vychytaný :twisted:
Displej ukazuje pěkně, je dodávána i kolébkou (napájení+USB), na níž je i konektor pro USB hosting.
Ale má i pár drobných mušek mušek - třeba že kolébka musí být napájená ze sítě, aby s ní přehrávač komunikoval, což trochu znemožňuje nasazení v terénu (USB host). Našlo by se i pár dalších drobnůstek, ale na tu cenu si myslím, že je to dobrý přehrávač.

BTW: Hm, 7.690,-? My jsme ho měli 6.990,- a to jsme kamenný obchod :)

Se zminěným Sony jsem zatím neměl tu čest, vůbec ho neznám. :|

A Philips bych si osobně asi nekoupil, i když to jsou poměrně solidní MP3ky, mám k nim pár osobních výhrad - ale to se jedná o čistě subjektivní názor... :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 2. 2006 18:30

jj flash je lepsi ale ja to chci i jako Na praneaseni treba filmu a 2 GB nevim nevim :(

Ta toshiba...jak to myslis s tou kolebkou? Jako ten dock slouzi k napajeni ze site ne? A to jak prehravac nefunguje s dockem jsem nepohopil muzes mi to osvetlit?v tom terenu to me zajima.. dik...

co mas proti Philipsum? Zajima me vse :)))..

A ten kamenny obchod muzes napsat?... Ona to je akce z 10000 sleva ale rad se zeptam.. kdyz ten link na PM, at to neni jako reklama ...
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 4. 2. 2006 19:36

tOplOaDer píše:2 GB nevim nevim

Měl jsem na mysli 4 GB variantu...


quote="tOplOaDer"]jak to myslis s tou kolebkou?

Je k ní připojen zdroj a USB konektor (do PC), takže jakmile se přehrávač posadí do kolébky, komunikuje s počítačem a dobíjí baterie (nic neobvyklého). Krom toho je na kolébce ale ještě konektor pro USB hosting, který slouží pro propojení jiných zařízení s MP3kou (např. dig. fotoaparát) - typické využití: jsem někde s foťákem a již jsem vyčerpal kapacitu paměťové karty. Vezmu tedy přehrávač, propojím ho s foťákem a fotky nahraju do paměti přehrávače. Kartu smažu a fotím vesele dál. :wink:

A abych to tedy vysvětlil, tak pokud není ke kolébce připojen napájecí zdroj, nefunguje USB host a pochopitelně ani dobíjení...
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamel 4. 2. 2006 20:29

za tyhle penize bych koupil asi Iaudio m5l... http://www.pixmania.com/cz/cz/164284/ar ... 20-gb.html
jamel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 4. 2. 2006 21:00

Což o to, iAudio jsou bezesporu věcičky dobré, ale cena by se motala o něco výše - cca 9500 (cenu na Pixmanii neberu v potaz).

Já bych si osobně vybral iPod, vypadá fakt skvěle (v práci jsem se s ním mazlil přes hodinu, je to vychytanej přístroj)... :twisted:
Na druhou stranu se dá v podobné ceně sehnat výrobek s vyšší výbavou (třeba ten iRiver).
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 2. 2006 21:26

zdroj myslíš normlane zasuvku 220 nebo zdroj pocitace? ted sem do toho zamotanej :(((

Iaudio je dobrej, ale ta cena na pixamnii fakt ne... Francie je docela daleko...

Hm jeste pouvazuju.. Ja mel zalusk na tu toshibu :(
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 4. 2. 2006 21:43

tOplOaDer píše:zdroj myslíš normlane zasuvku 220 nebo zdroj pocitace?e/quote]
Myslel jsem zdroj do zásuvky.


quote="tOplOaDer"]Ja mel zalusk na tu toshibu :(

A proč ne. Jak už jsem řekl, za ty peníze je super. Ale nutno dodat, že je o trochu větší než iRiver H10 či iPod (ten je fakt maličký).
Spíš by chtělo se na to zajít někam podívat a osahat si to...

Ještě mě napadá, že výhodou iRiveru by mohl být výměnný akumulátor (po skončení jeho životnosti si ho vyměníte sám), ale nebral bych to jako něco zásadního... :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 5. 2. 2006 11:50

ten akumulator nejak neresim.. ipod je hezklej ale stve me prislusenstvi :((( chtel bych k nemu minimalne adapter na sit a ten stoji 900 :((( chjo..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcmaniax 5. 2. 2006 12:07

no adapter se da sehnat ne od applu treba i za 250....hledej na ruznych netovych obchodech usb nabijecky
xcmaniax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 8. 2. 2006 00:20

no to radsi original :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalis 10. 9. 2006 17:47

Mám nyní stejný problém. Jak se to tedy vyřešilo a co jsi si koupil? YCo todlek? Blbost nebo se to dá ? http://okcomputers.cz/msi-digi-player-p640/d-56253/
chalis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koss81 10. 9. 2006 20:48

BMW Forever
koss81
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků