Jaký mp3, 1GB, AAA, do 4500?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tejvl 9. 2. 2006 13:15

Chci si koupit E2 Cult, zajímalo by mě, jaký má zvuk. Nebo si mám spíš koupit E5, tam zase nedokážu odhadnout, o kolik je větší díky AA, jasně že rozměry jsou všude napsané ale spíš by mě zajímal subjektivní pocit, a taky se chci zeptat na to ovladání u E5, jak vubec funguje to kolečko a jak se s nim pracuje. Jinak beru návry i ostatních značek. Děkuji
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 9. 2. 2006 13:32

A čo takto iPod Shuffle ? Ten sa ti moc nevidí ?

Iggi
iggi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marekzprahy 9. 2. 2006 13:50

Mám e2 cult 1 GB, kvalita zvuku mi přijde v pohodě (na dodávaná sluchátka).. kamarád mi říkal, že by ho ale nechtěl, protože nemá moc velký výstupní výkon.. ale já poslouchám na 20/40 a v pohodě stačí.. od 30/40 už je zvuk horší, hlavně basy pak nestíhají (a zřejmě to není sluchátky).

Nový firmware trochu zrychlil uživatelské rozhraní, ale oproti Iriveru je to pořád znatelně pomalejší. Takže na poslech je přehrávač dobrý, ale na častější procházení adresářů to moc není :-/
Marekzprahy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mapupsa 9. 2. 2006 13:50

Mám E2 a zvuk má výborný, ale řekl bych, že to mají všechny aspoň trochu dobré přehrávače - to spíš ovlivní kvalita sluchátek. E5 jsem viděl na vlastní oči u kamaráda, měl ho v pouzdře, ale i přesto nebyl moc velký. Na délku je stejný, jen je širší do všech stran. Ta výdrž E5 je dobrá, ale já bych asi zůstal u mého E2, těch 18 hodin provozu mi stačí. Kolečko se v pouzdře prý ovládá špatně, bez pouzdra to asi jde celkem dobře. Každopádně to chce asi trochu cviku.

Tak jsem ti moc neporadil, jinak kvalita zvuku je stejná a funkce víceméně taky (E5 má ještě časové věci).
Ještě tě musím upozornit, že u některých E5 jsou prý jakési skvrny na displeji.

Než si vybereš, podívej se na https://www.emgeton.com/support/phpBB2/index.php . Je to emgetoňácká diskuze o všech přehrávačích této firmy.

MK
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod miho 9. 2. 2006 15:01

iggi píše:A čo takto iPod Shuffle ? Ten sa ti moc nevidí ?

Iggig/quote]


Proc ho zde zminujes kdyz nesplnuje podminky uvedene tazatelem?
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 9. 2. 2006 17:31

S těmi bysy tě mohu ujistit,že to je sluchátky,resp.špunty.
Dodávaná nejsou špatná, ale já jsem si koupil KOSS P15 - samozřejmě jsou to "jen" špunty ale rozdíl je docela slyšet...
Na domácích sluchátkách hraje taky docela nahlas - a to jsem se dost divil,ptž mají impedanci 200ohm (TESLA ARF 300)...
Michal.Maniak
Junior

Odeslat příspěvekod Marekzprahy 9. 2. 2006 17:47

Michal.Maniak: no ale při objektivním srovnání s irivery je vidět, že nižší výstupní výkon u emgetonu je
Marekzprahy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaapoo 9. 2. 2006 18:15

som stastny uzivatel Creative mp3 MuVo TX SE 1GB - odporucam :)
kaapoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tejvl 9. 2. 2006 21:37

Díky všem, asi zůstanu u toho E2 Cultu....
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri BB 10. 2. 2006 02:37

S ohladom na staznosti na nekvalitny zvuk, (aj ked len pri vyssej hlasitosti) dalej nie moc podareny design, predpotopny display, pripadne pomale startovanie, by som na tvojom mieste este porozmyslal.
Napr. Iriver T10 je urcite lepsia volba.
(ale co clovek to nazor, tie Emgetony mi pripadaju ako keby ich projektovali v 67")
Duri BB
Junior

Odeslat příspěvekod Mistake 10. 2. 2006 02:55

a co tohle: MP3 CMTECH CA-U250, MP3 CMTECH CA-F180
osobne s temito prehravaci nemam zkusenost, ale nezdaji se mi byt tak spatne...krom toho podporuji i ogg vorbis...bez nekam do prodejny a poslechni si je, jak hrajou :mrgreen:
No rush, be cool!
Mistake
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod humbuk 10. 2. 2006 09:13

Duri BB píše:S ohladom na staznosti na nekvalitny zvuk, (aj ked len pri vyssej hlasitosti) dalej nie moc podareny design, predpotopny display, pripadne pomale startovanie, by som na tvojom mieste este porozmyslal.
Napr. Iriver T10 je urcite lepsia volba.
(ale co clovek to nazor, tie Emgetony mi pripadaju ako keby ich projektovali v 67")


Nevim kde si prisel na nekvalitni zvuk, E2 hraje naprosto vyborne, ma dokonaly 5pasmovy ekvalizer, takze nastavis jak potrebujes a samozrejme, kdyz nastavis basy na max. a "vohulis to" na plny pecky, tak ty maly spunty to nezvladnou,
Design je hodne subjektivni zalezitost,ale E2 je po dilenskem zpracovani bez chyb. Samozrejme par vytek by se naslo, ale to jiste i na T10, takze pomer cena/vykon urcite E2.
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 10. 2. 2006 12:52

predpotopny display


Ten "predpotopny" displej není vůbec špatný, naopak mi přijde dobré, že je černobílý, protože má větší výdrž. Čitelný je taky výborně.
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod okikoo 10. 2. 2006 13:55

E2 mám, je vyborny. Kvalita zvuku super. E5 je hodné väčša, lebo ma baterku R06/AA (klasicku tužkovu). Pripada mi, že E2 a E5 má to isté vnutro. A ja som E2/1G kupil v akcií koncom 2005 v Carefure za 4990,-Sk. Lepšiu cenu som zatiaľ na Slovensku nevidel.
Naposledy upravil okikoo dne 10. 2. 2006 14:00, celkově upraveno 1
okikoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod humbuk 10. 2. 2006 14:00

E5 ma navic hodiny a budik, ale to ovladaci kolecko, podle diskuzi,pry neni moc spolehlive a me prijde ten joystik lepsi, protoze uzes ovladat, aniz by si pristroj musel vyndat z kapsy:).
humbuk
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků