Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aition 13. 2. 2006 11:44

jurabem píše:vždyt ale tento recorder pálí jenom pluska tak proč se tomu divíš?v/quote]


Možná se budeš divit ty, ale na některých kusech to nepálí jenom pluska - já můžu vypalovat na plus i na mínus - bohužel mi zase nefunguje uzavírání (finalizace) disku (ani plus a ani mínus)
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prochor(smazano) 13. 2. 2006 12:49

Cyberx píše:Jak se vám chová při zápisu na dvd-rw? Mne na verbatim 6x nevypali nic. A zkousel jsem to ruzne mazat v NERU i v rekorderu, zaplnit ho v pc doplna atd, porad nic... Musel jsem koupit dvd+rw taky verbatim, ty se zdaji v pohode. Jake jsou vase zkusenosti?s/quote]


je to divný. -RW to pálí stejně dobře jako +RW s tím, že k -RW se to chová trošku jinak. Jde normálně finalizovat narozdíl od +RW, který můžeš finalizovat jak chceš, tváří se pořád stejně.
Po finalizaci -RW se dá toto DVD opět otevřít vybráním volby "neuzavření DVD" v menu "Disk".
Je divný, že na RW ti to nic nevypálí. Nezapomínáš ho zinicializovat v rekordéru?
Jo... a nezapomněls upgradovat firmware? Se starým firmware to na -RW nic nevypálí.
prochor(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trautenberk(smazano) 13. 2. 2006 17:06

V příspěvku z 19.11.05 jsi napsal, že lze stříhat kdykoliv.
Podle mě jde pouze skrývat kapitoly, a to zase pouze na dvd.
Pletu se?
Díky za odpověď.
Trautenberk(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwe1 13. 2. 2006 18:53

Ano jde pouze skrývat kapitoly a pouze na DVD.
V nastavení si vypnu automat na dělání kapitol.
Když mám film na DVD udělám si kapitoly ručně v místě reklam.
(přesnost podle kvality nahrávky)
Poté ty kapitoly skreju a uzavřu DVD.
Blbý je to,že na jiných DVD přehrávačích jsou reklamy stále vidět.

PORADÍTE MI NĚKDO S TÍM STŘIHEM V PC BEZ PŘEVODU?
AŤ TO NETRVÁ VĚČNOST?
Ď
qwe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurabem 13. 2. 2006 19:56

no a votom to právě je,bud jde to a nebo tohle ,hlavně že je vlk nažraný ne ? :wink:
jurabem
Junior

Odeslat příspěvekod qwe1 14. 2. 2006 18:27

jojo,tak střih v PC je ready.Dělal jsem chybu s tím zvukem v tom,že jsem to zkoušel na origoš DVD se zvukem 5+1 a to prográmku nevonělo.Z telky je to ready.
qwe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmm 15. 2. 2006 17:11

Stala se mi divna vec. Vypaluji 3 soubory na DVD+R a vypalovani se zastavi na 99% posledniho souboru a dal nic. Nefunguje zadne tlacitko ani ovladac. Pomuze jen vytahnout pristroj ze zasuvky. Cimz se znehodnoti medium tak, ze po vlozeni a pokusu o cteni napise No disc. Zkousel jsem to vypalit 2x a vzdy to dopadlo stejne.
tmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurabem 15. 2. 2006 21:22

žeby špatné médium?
skoušel si pálit na jinou značku?
jurabem
Junior

Odeslat příspěvekod tmm 18. 2. 2006 10:25

jurabem píše:žeby špatné médium?
skoušel si pálit na jinou značku?n/quote]


No jinou znacku tu nemam, ale zkousel jsem na stejne medium palit neco jineho a to slo v pohode.
tmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod halajsson 18. 2. 2006 17:30

Mne doviezol kamarat z Francuzska hdd recorder Digitek dvr 160, je to to iste ako vase sencori. Mam v nom FW: 268MP71FRS_BC_051123a Ale ma take iste chyby ako ste spominali.
halajsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZA8 18. 2. 2006 18:07

Chcela by som sa opytat, mam doma DVD Rekorder Sencor SHR-8108 a ked som davala instrukcie na casove nahravanie, tak mi to vobec nenahralo. Isla som presne podla navodu a ked som sa isla pozriet, ci to nahrava,tak rekorder vobec nesiel a len vypisal nejake veci na displey, ktore ani nedavaju zmysel. Teraz mi nejde rekorder ani zapnut a ani vypnut a na nic nereaguje. Ako keby sa zasekol. Nejde ani vtedy, ked ho vytiahnem zo zasuvky a potom opat zapnem. Co s tym moze byt? Moze mi niekto poradit ako ho mam opat spustit? Dakujem.
ZA8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jostr 18. 2. 2006 18:47

Zkus ho na delší dobu vytáhnout ze zásuvky.Většinou to ostatním při problémech pomohlo. :wink:
Jostr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZA8 18. 2. 2006 20:04

Jostr píše:Zkus ho na delší dobu vytáhnout ze zásuvky.Většinou to ostatním při problémech pomohlo. :wink:w/quote]


Dakujem velmi pekne. Uz mi sa mi to zaplo. Cas neni problem nahodit. Len som bola zvedava, co mi napalilo na to DVD a ani mi ho nenacita ale nieco tam nahrate je. Ale kaslem na to, ked mi to nechce nacitat. Uvidim to casove nahravanie, dufam, ze mi to pojde, lebo uz sa mi stalo druhykrat, ze sa mi to nenahralo, ked som si nastavila cas. Ten prvykrat sa mi na displey zmenili hodiny....nechapem ako....Neviem, preco mi nechce spustat casove nahravanie....Skusim to zajtra.... :roll:
ZA8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papinek 19. 2. 2006 15:00

Dne 14.11.2005 jsem si koupil tento přístroj 8216 (160GB)HDD. asi po ěsíci provozu, mi začaly na obraze dělat svislé pruhy po celém obraze. Proto jsem ho poslal na opravu, kde byl asi 1 měsíc. Když mi konečně přišel, pruhy to nedělalo, ale zato při přehrávání DVD (orig) se trhal obraz. proto jsem ho hned ten den vrátil vrobci, aby si ho strčil za klobouk. V prodejně mi zdělili, že jich od vánoc profali 25 a 24 jich reklamovali.... Je to šmejd?????
Po měsící mi konečně přišly peníze.
Koupil jsem SONY RDR-HX710, kde mohu v pohodě, film upravit ma HDD, a pak ho skopírovat na DVD bez reklam i s přepočítáním kvaiy, aby se vešel na DVD.
Nazávěr se s váma loučím, Již nemám výše uvedené problémy....
papinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirbar 20. 2. 2006 14:23

Mé zkušenosti od 12. ledna jsou že po nahrání nového firmware některé vady (zůstávalo "viset" logo stanice, myslím PRIMA na obrazovce) odpadly. Od té doby bylo DVD jednou v "mrtvolném" stavu a na nic nereaguje. Pomohlo krátké vytažení ze sítě. Jedna věc mi však vadí. Dost dlouho nabíhá zvuk po zapnutí a na vteřinku je zcela křaplavý. To však není ta hlavní vada. Horší je že zcela nepravidelně v delších intervalech zvuk "vystřeluje" o dosti decibelů. Není to vysíláním ani vadöu televizoru. Projevuje se to i v pořízené nahrávce. Máte někdo obdobnnou zkušenost ??
Jirbar
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků