Přehrávač Xtreme 1GB, znate ho nekdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vojtulin 19. 11. 2005 10:05

http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=33026

znate ho nekdo? Je to velice lákavá nabídka, můžete poradit, jestli se to hodí, popř. nějaký jiný tak do 3 000? Klidně může být 512 MB, hlavně aby měla rádio.

Dík za rady

//Lemur - upraven nazev
vojtulin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skara 20. 11. 2005 00:57

Je váhal sem mezi MuVo V200 a Sansa e130 jak tady mám příspěvek na fóru a koukam, že si mi to moc nezjednodušil tenhle taky vypadá dost dobře myslim funkcema kdyby měl trošku lepší vzhled a firma by byla znamějši tak do toho du sakra teď budu vybírat ze 3 :-/ Kdyby měl někdo nějaký informace o tomto mp3 přehrávači rad bych je taky uvítal :wink:
Sk@ra
Skara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x_based 20. 11. 2005 15:38

Docela slušná cena na 1GB, hodí se jako flash disk a občas na audio
x_based
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenikx 25. 12. 2005 16:26

Dostal sem ho k vanocum..jsem s nim spokojenej, ma urcite spoustu zajimavych funkci:umi adresare, lze menit kontrast a barvu podsviceni displeje,8 nastaveni pro ekvalizer,telefonni seznam,kvalitni radio(zvuk OK,ale moc stanic nenaladite),diktafon, a spousta dalsich moznosti. Zatim s nim nebyli zadne problemy.Na druhou stranu:dodavana sluchatka hruza,kvalita plastu je taky docela silena,vypada to opravdu hodne lacine..
S kvalitnima sluchatkama zvuk dobry.
jenikx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod abstrax 24. 2. 2006 13:56

funkciami sa mi celkom pozdava. ale znacku vobec nepoznam a ako potom so servisom?
da sa pouzit okamzite i ako usb kluc bez nejakich ovladacov? cize podporuje Mass Storage?
abstrax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukinko 3. 3. 2006 23:11

ja som ho kupil davnejsie a problem s nim zatial nebol... XP ho rozpozna hned .... funkcie su super .... :idea:
kukinko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hivar 5. 3. 2006 12:47

Ja som tiez hodne vyberal a nakoniec som vybral Creative MuVo TX Se 1 GB stal ma zhruba 4500 ,-- sK zvuk je vyborny, da sa rýchlo pouzit ako USB kluc, cize ziadne kable, rychlo sa do nho natahuje hudba, kopec funkcii - kontrast, equalizer, rozne druhy play mode, da sa dokonca otocit display pre lavakov :D, blokovanie klavesnice diktafon ma proste vsetko akurat postrada radio, ale to mna nezaujimalo, myslim ze je verzia aj s radiom. Dokonca mal aj celkom slusne sluchatka, ale vymenil som ich za hifi.

Vrelo odporucam
hivar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod abstrax 11. 3. 2006 14:59

Tak sem ho koupil i ja. Je to dobry pristroj nabiti funkcemi mp3/wma player + usb flash disk 1GB + Fm radio s nahravanim + diktafon s nastavenim kvality
Sluchatka kupim lepsi. Inak sem velice spokojni.
V manuale prehravacu je pisane pouziti 1,5V bateria ale ja pouzivam 1,2nabijatelne AAA NiMH nebude to vadit?
abstrax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xroot 11. 3. 2006 15:30

abstrax píše:Tak sem ho koupil i ja. Je to dobry pristroj nabiti funkcemi mp3/wma player + usb flash disk 1GB + Fm radio s nahravanim + diktafon s nastavenim kvality
Sluchatka kupim lepsi. Inak sem velice spokojni.
V manuale prehravacu je pisane pouziti 1,5V bateria ale ja pouzivam 1,2nabijatelne AAA NiMH nebude to vadit?


No vadit to urcite nebude, ale jen doba provozu bude pravdepodobne o poznani kratsi nez z alkalickymi baterkami.
xroot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quoman1 13. 8. 2007 12:10

Dobry den,
mal by som otazku ohladom tohto prehravaca ale 2GB verzie (Xtreme), aka je rychlost kopirovania dat (v kb/s) z PC s USB2.0 na tento prehravac? Napr. v Total commanderi 7.0..
quoman1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků