Plusy a mínusy iPodu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Eyo 10. 3. 2006 10:33

hm pre mna hrali dostatocne podpriemerne na to aby som ich vymenil. Osobne pouzivam senn pmx100 a to sa snad neda ani porovnavat co sa tyka kvality zvuku...
Eyo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza111 10. 3. 2006 10:38

Je jasný že pecky za pár šupů nebudou hrát líp než sluchátka za třináctset, ale osobně jsem neslyšel lepší pecky než má ipod.
Honza111
Junior

Odeslat příspěvekod PC 10. 3. 2006 10:43

Jde ipod shuffle použít jako USB klíčenka ? Tu jsem ztratil a teď jsem se díval že je nyní v akci pod tři tácy. Tak že bych si místo toho koupil i poda....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wolfheart 10. 3. 2006 11:34

myslím že jde, ale musíš si místo předem vyhradit
Wolfheart
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 10. 3. 2006 11:38

To by bylo super, za ty prachy a ještě to i hraje :D Jenom jestli to fakt fachá ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yndor 10. 3. 2006 11:46

Me by spis zajimalo o cem se tu zatim moc nemluvi - zvuk. Mam k ipodu taky neutralni vztah, uvazoval jsem o koupi, ale pri vyzkouseni a porovnani napr. s i-river me zarazilo, ze zvuk nic moc. Zkousel jsem na ruznych dobrych sluchatkach i na bednach, a znelo to spis jako telefon nebo podprumerny noname-player. Zkousel jsem jen asi 3 kousky, mozna jsem mel smulu na zmetky...ale na druhou stranu v recenzich ten zvuk taky docela strhavaj. Takze jsem to s diky vratil. Nebo ma nekterej model lepsi zvuk nes ostatni (zkousel jsem nano a klasiku, ne shuffle)? Jinak vazne hraje mnohem hur nez i-river nebo nez moje pdacko, to se neda srovnat. prirovnal bych ho mozna tak k nokii n70. ale klidne me opravte ;)
Yndor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b!ologic 10. 3. 2006 19:58

tohle snad ani nema smysl komentovat... :roll: porovnavat kvalitu zvuku ipodu s telefonem :o ipod ma nejlepsi zvuk z mp3 prehravacu... srovnatelnou kvalitu ma jen iriver a mozna iaudio
b!ologic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 10. 3. 2006 20:49

Najlepsiu zvukovu kvalitu maju prehravace od Creative Labs, aj iRiver, ci iAudio su slusne, ale Ipod je len slabsi priemer. Staci sa pozriet na stranku Chipu, kde spominane prehravace s prehladom dostavaju za zvuk cez 90 bodov, no najlepsi Ipod ma asi len 83. Takisto aj v testoch zopar casopisov co som cital sa Ipody svojim zvukom nejak nevyznamenali a mam to aj osobne vyskusane.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamel 10. 3. 2006 23:11

tak nevim nevim. U me jasne (nejen po zvukove strance) vyhralo Iaudio x5 - ten zvuk je proste uzasnej. O Ipodu jsem puvodne taky uvazoval, ale proste to nebylo ono.
jamel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 17. 3. 2006 20:18

Mam iPod Shuffle a Iriver H320. Zvukove se iPod v zadnem pripade nevyrovna iRiveru :shock: . Design je sice pekny, ale prehravac je od toho, aby ho clovek poslouchal a ne na nej koukal. :D
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 3. 2006 20:50

Tak v minulém týdnu se ipod u mně zařadil do seznamu věcí, které si kupují jen snobové :-)
iPod bych si v životě nekoupil, připadal bych si s ním trapně.......

K tomu co píše Worm.
K čemu ten iPod potom je když nic neumí ani ogg a nemá line-in.
Takže lidi bez PC si můžou iPod akorát strčit někam :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 18. 3. 2006 09:49

Tak lidi bez PC si snad nekoupi MP3 prehravac ne :roll:
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod 3xP053r 18. 3. 2006 12:27

b!ologic píše:tohle snad ani nema smysl komentovat... :roll: porovnavat kvalitu zvuku ipodu s telefonem :o ipod ma nejlepsi zvuk z mp3 prehravacu... srovnatelnou kvalitu ma jen iriver a mozna iaudio


Skor toto nema zmysel komentovat... Evidentne vlastnis iPod a budes ho branit za kazdu cenu.

Z toho co som pocul ja, tak vyborny zvuk maju prehravace Creative Labs [harddiskovy, flash] (coz je firma, ktora to so zvukom vie, staci sa pozriet na vyvoj zvukoviek v PC svete) a iRiver [dva rozne discmany, flash]. iAudio som nepocul, takze nemozem porovnavat, ale za to iPody som pocul Nano a Mini a v porovnani s uvedenymi :roll: , dokonca aj stvorrocny discman od iRiveru hra "cistejsie" a prekreslenejsie.

A inac, je zaujimave, ze na strankach iPodu sa v specifikaciach nedocitate (aspon ja som to zbeznym preklikanim a searchom cez Google neobjavil) SNR, vystupny vykon ani harmonicke skreslenie...

Ze "najlepsi zvuk z mp3 prehravacov" :D :) :lol: :shock: :P :twisted: :mrgreen: :-B
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod AppleBred 18. 3. 2006 12:41

Pred rokom som sa rozhodoval, co si kupim, samozrejme iPod na mna krical s kazdej reklamy ... Ale nastastie nepatrim k tym, ktorych prioritou je image. Takze som si prezrel specifikacie... precital recenzie... a nakoniec kupil Creative Zen Touch (20GB)
A som rozhodne rad ze som to spravil ... kvalita zvuku je oproti Ipod lepsia ... to ti potvrdia v kazdej recenzii... Funguje absolutne bez problemov ... baterka vydrzy bez problemov udavanych 24 hodin ... a mechanicky je velmi odolny. Osobne sa mi este dost pacia Irivery... ale Ipod urcite nie.

P.S. ak potrebujes tolko reklamy ako ma Ipod aby si ho predal, tak to pre mna zavana problemami : :D
AMD sempron 2600+@3300, 2GB DDRAM 400@460MHz,R 9600 XT @550/650, 3x HDD Seagate Baracuda 80 GB, SB Live 24 bit, Monitor Samsung 245B+
SE G900
AppleBred
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 3. 2006 23:04

Mobil-man píše:Tak lidi bez PC si snad nekoupi MP3 prehravac ne :roll:

Tak to je největší blbost co jsem kdy slyšel. Mít kvůli mp3 počítač dneska není nutné. Mp3 seženeš kdekoli.
Proto je v nomrálních mp3 přehrávačích line-in víš :-) Totiž každý si do svého mp3 přehrávače může nagrabovat muziko přímo z cd přehrávače.
Někteří lidi prostě mají cd přehrávač a audio cd. Nemají pc, ale mp3 přehrávač ano.
Májí pár oblíbených alb, které si nagrabuje a s tím si nějaký čas vystačí. Takových lidí znám hodně. A neznám nikoho kdo ma iPod.

PS: Dobré věci se prodávají i bez reklamy :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků