co na prehravanie mp3 a citanie textov (knih/komixov)?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod wray 4. 4. 2006 09:56

neviete cosi viac o tom ze chystaju "pravy" ipod video, s peknym velkym displayom. zahliadol som len par rumors na internete

http://www.engadget.com/2006/03/02/late ... ng-for-co/

rozmyslam prave kupit nieco na com pojdu mp3, a budu sa dat aj citat knizky/pozerat video a toto by bolo zaujimave tak teraz neviem ci iriver U10, alebo cakat...
pry sa to ma objavit v marci/aprili, neviete co je na tom pravdy?
Naposledy upravil wray dne 7. 4. 2006 09:38, celkově upraveno 1
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pandulak 5. 4. 2006 00:15

uz ted si muzes mit z jakyhokoliv ipoda video ipod. http://www.mujipod.cz/art/mhp/isee-video-ipod.html
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod wray 5. 4. 2006 11:02

no v pohode 250 dolarov za iSee, 200 za ipod, a budem moct prehravat video co som vlastne ani nexel... :)))

video ma vobec nelaka (asi zere baterku ako kyselina), chcem len pocuvat mp3, a citat texty... na to netreba velky disk, super dizajn, vydrz baterky,.....
staci mi 1-4GB
a VELKY display, aspon 2.5 - 4" (320x240)
vsetko ostatne mi je urkadnute, ale nejak sa mi nedari najst nieco taketo
iRiver U10 je fajn ale ma mrnavy display (2.2) ipod Video ma pre mna zbytocne velky HD, a je zbytocne drahy, no a ostatne velkodisplayove veci maju ficurky ktore su mi ukradnute

ten display ani farebny dokonca nemusi byt, uff - to fakt neviete o niecom takom? staci nech to prehrava mp3, ma viac ako 1G, daju sa na tom pozerat texty (prip obrazky) a ma to display aspon 2.5" s fajn rozslisenim, cena do 200GBP (8500Kc resp 10500Sk)

moze to byt tazke, velke, moze to byt cinske, nemusi to podporovat nic okrem mp3 a jpg, moze to mat mizernu vydrz baterky, nemusi to byt user friendly... a aj tak take neviem najst. vsak to hadam uz aj mobil dokaze to co chcem :(

nech hladam ako hladam volako taku vec neviem najst, tento novy chystany (ak je to pravda) iPod ma fajn display, ale mam taky neprijemny pocit ze to bude pekne draha zalezitost...
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Seiceach 5. 4. 2006 11:32

Nejrozumnější vzhledem k textům, paměti/kartě a displayi mi přijde nějaké PDA. Potíž bude se zvukovým výstupem - chce to vyzkoušet, ale zázračnou kvalitu čekat nemůžeš. Nevím, jakou používáš formu diáře apod., ale myslím, že by se ti po čase začaly líbit i další "ficurky" takového zařízení :)) Zkus to brát jako jednu z možností.
Seiceach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pette 5. 4. 2006 12:59

pre tvoje pouzitie pda...
v anglicku za tu cenu kupis, zoberes 2 gb kartu k tomu a je to.

jedine budes musiet kazdy den nabijat:)
Pette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wray 5. 4. 2006 15:47

no pda mi pride zbytocne velke a prepracovane, toto planujem pouzivat iba pri cestovani, kedze denne musim cca 1-2h tam a spat cestovat do prace, rad by som tento cas rozumnejsie vyuzil...

ale aj nad pda som rozmyslal, akurat ako vravis - pri pda si asi nejak nekladu doraz na audio vystup :( a myslienka kazdodenneho nabijania mi tiez nepride lakava
vyzera ze creative zen vision M, alebo iriver PMP 120, a veci od archosu je to co hladam, len to je zase na moj vkus prilis drahe a HDD tiez nemusim :(
mozno fakt hladam zbytocne a taka vec neexistuje :)

btw. existuje aj nieco ako subPDA, co by sa dalo pouzit aj na prehravanie hudby a nebolo by to moc velke (vojde do vrecka)?

mozte aj linky rovno poslat... (jo sorry ze sa to zvrhlo a nazov temy uz nevystihuje co hladam :)
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 5. 4. 2006 19:41

Myslim, ze zadne subPDA neexistuje.
Jedine co me s dobrym displayem a asi i zvukem napada je PSP Playstation. Ale je to jen takovy napad. (ale display ma uchvatny). A da se koupit okolo tech 200 dolaru.
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wray 5. 4. 2006 23:37

no :) aj psp zvazujem, tam je naozaj pekny display a fajn cena, ale asi ma bude mrziet ze si kupim hernu konzolu a nebudem na nej hrat :( btw ako je to s kvalitou mp3 audia na psp? (podporuje to vobec mp3 audio, ci treba konvertnut na atrac?)

myslite ze ak by som kupil bude na svete dakto okrem mna kto ma psp ako mp3 prehravac? :))))

ale dik, za doporucenia... ak vas daco dalsie napadne sem s tym...
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b!ologic 6. 4. 2006 18:28

psp samozrejme mp3 format podporuje, ale budes si muset dokoupit nejakou pametovku, abys tam neco dostal... ja bych ale psp jako mp3 prehravac nedoporucoval, protoze je hrozne velky :? ,mnohem vetsi nez na fotkach vypada a nechtelo by se mi to tahat sebou, to uz je lepsi to pda
b!ologic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wray 7. 4. 2006 09:37

no ale zase mi pride velmi lacne toto psp, s 2GB pamatovkou pod 200libier... s tym ze ked ma zunuje tak mi aspon ta memorystick ostane...take pda (napiste mi nejaky konkretny "oblubeny" model pls) kolko vyde?

este ma napadlo ohladom psp - je na nom mozne naraz pozerat obrazky (rozumej citat knizku/komix) a popri tom aby hrala hudba v pozadi?

ozaj a taka (cisto akademicka samozrejme) otazka - existuju niekde na dc++/torrentoch psp hry ktore sa len "daju na kartu" a pojdu hrat?
takisto filmy - existuju take covertery ze skonvertujem film, dam ho na kartu a proste ide prehrat?
to samozrejme len tak teoreticky, nehcem pachat ziadnu ciernotu, samozrejme si budem kupovat original minidisky a umd s filmami :))))

a taktiez ma zaujalo ze pry sony psp zvlada ist aj na internet... to ako co ma znamenat??? sak to ani klavesnicu nema, to sa ako ovlada?


nie som nejaky zastanca toho co je "prave in", ale ipod video resp psp ma fascinuje preto lebo ho ma dost ludi a je popularny a tak sa na internete da najst vela zaujimavych modifikacii/tipov na to... vraj na ipode ide aj linux a na psp win95... no toto mi asi ziadny iny mp3 prehravac neponukne :) takze ma to celkom laka aj za cenu vyssej hmotnosti

(ps idem premenovat titulok nech to nemyli)
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 7. 4. 2006 10:19

Na torrentech jsem hry a videa na PSP videl. Myslim, ze existuje i nejake FTP jen pro PSP.
Hudba + soucasne obrazky by taky mohli jit. Nevim ale v jakem formatu mas ty knizky- jestli to PSP zvladne. Zkus najit nejake forum zabyvajici se specialne PSP.
Tady v te recenzi se autor zminuje o ovladani internetu:
http://mobilenet.cz/recenze/clanek.php?id=r021&Sony_PSP_-_prvn%C3%AD_dojmy_z_multimedi%C3%A1ln%C3%AD_hern%C3%AD_konzole
a jeste tady jedna: http://semania.mobilmania.cz/content/view/1265/2/
EDIT: a tady je forum: http://psp.games4you.cz/
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wray 7. 4. 2006 10:50

konvertor kniziek na jpg mam, to neni problem

cital som si vsak tie stranky a zarazilo ma "Skladba může běžet i na pozadí, ale bohužel nelze provádět žádnou akci kromě procházení menu bez přerušení."

tak ide to tak ze pustim mp3 na pozadi a citam (pozeram obrazky) ci nie? dakto kto vlastni psp a skusil by to by mi moc pomohol...

jo inak tie pda pozeram a fakt su celkom lacne... a nasiel som telefon SE k750/k800 co ma tiez fajn display

hm hm hm tak teraz uz som zamotany uplne :(
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků