skusenosti s Creative Zen nano plus.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod yxyx15 20. 3. 2006 20:54

Caute!Nemate nahodou tento mp3 prehravac?Ak ano napista hlavne ma zaujima kritika skor minusy ako plusy lebo plusy su vsade ale minusy sa tazsie zhanaju.
yxyx15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod decried 20. 3. 2006 20:57

Mam, medzi minusy patria predovsetkym sluchladla. Po urcitom case sa ti moze pod plastovy kryt displaya dostat prach a cisti sa to dost tazko.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 3. 2006 00:35

Sluchátka opravdu nic moc no...Jinak sice pěkný přehrávač, ale vydrží na jednu AAA baterku kolem 13 hodin což taky není sláva..Ja osobně bych se mrknul po jiným...
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yxyx15 28. 3. 2006 16:14

Neaktualizoval tu nahodou niekto z vas firmware tohto mp3 prehravac aak ano.Mohli by ste mi napisat co je opravene v novom firmware.
Dik!
yxyx15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 80_psu 30. 4. 2006 17:42

A co line-in nahravani? Jak dlouho vydrzi baterka? Zobrazuje uroven hlasitosti nahravani? Jede ve stereu?
80_psu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feryone 30. 4. 2006 18:36

Tak ja mam tenhle prehravac, 512MB cernej, sem s nim hodne spokojenej, co se tyce zvuku tak bomba.
ALE: jak je ten displej na nem je plastova krytka a tam se mi dostava prach a to me stve cim dal tim vic zachvili na tom displeji nebude videt nic, to meli ti Creativaci vyresit lip, zalepit tam nak tu mezyrku..cistim to normale ruzkem papiru a de to dost blbe jkak tu nekdo psal..te jedna vec co mi vadi
Jinak pusobi bytelne, cela konstrukce je pevna, ale plast je mekky, trochu e poskrabe ale jenom malinko a neni to ani moc videt jenom proti slunci.
Co bych rek na sluchatka tak vono to muze prijit ze dvouma typama bud Creative EP-180 nebo EP-480 ja mam ty 180ky a nehrajou tak spatne, no rozhodne vo dost lip nez naky obyc nonamy..kamosovi dorazil prehravac s tema 480kama ty sou trosicku lepsi ale ne vo moc..casem se ty dratky k nim stejne prelamaj a koipim Koss Porty.
Skousel sem nahravat z kompu do line in a zvuk docela pohoda i kdyz uz to neni ono ale na beznej poslech postaci.
Jenom kvalita mikrofonu mi zarazila, ten moc dbrej neni spis tak na nakou zvukovou poznamku a nesnima do velky vzdalenosti ani 1 metr.
Nosim ho na krku na takovy byly "tkaničce" a prenasim na nem i soubory..funguje mi to i ve skole normalne to picnu do usb a jedu..
Jinak s tou prvni baterkou mi to hralo tusim tak 20 hodin mp3.

Celkove si myslim ze je to dobrej prehravac, hlavne hezky vypada, je lehouckej, pevnej..nelituju jeho koupe.
feryone
Junior

Odeslat příspěvekod 80_psu 30. 4. 2006 21:10

A pri nahravani se zobrazuje uroven vstupniho signalu?
80_psu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feryone 1. 5. 2006 08:52

bohuzel nic tkovyho se neukazuje, dela si to vse automaticky, teda vsechny skladby co sem nahraval a meli ruznou hlasitost tak vysledne to bylo stejny. Prehravac si to sam enkoduje do mp3 do slozky Encoded Tracks a ma skvelou vlastnost ze kdyz tam chvilku neni zadnej signal tak udela druhej soubor, vlastne to utomaticky rozdeluje skladby, pokud bych nahraval treba z kazetaku jednotlivy pisnicky, tak to samo rozdeli, ale de to i vypnout, jinak kvalitu to umi mp3 96kbps, 128kbps a 160kbps, ja to delam vsechno 128 a zvuk je v pohode, i kdyz to mozna neni tak kvalitni jako z nakyho LAME.
feryone
Junior

Odeslat příspěvekod 80_psu 2. 5. 2006 00:02

Aha... A v pripade fade-inu a fade outu, nemeni puvodni prubeh vyvoje hlasitosti? Nebo tizsi pasaze nezesiluje? Naka auto-normalizace je presne to, ceho se dost obavam.

Pokud ma pan prehravac rozum, tak klobouk dolu ;))..
80_psu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feryone 2. 5. 2006 14:10

Ne, neboj se, skousel sem ruzny nahravky, a zvuk byl cistej a v pohode, naka autonormalizace tam zrejme je ale zadnej sum tam nevznika, vsechny nahravky, co sem poustel do line-in ze zvukovky v kompu, a to byly v ruzny hlasitosti, ve vysledku zvuk parada, takze pehravac ma rozum!
Samozrejme pokud tam posles nakej slabej signal, uz si s tim asi tezko poradi, nebo zase bude slabej signal, to sem zatim neskousel...
Celkove je prehravac dost kvalitni.
feryone
Junior

Odeslat příspěvekod 80_psu 6. 5. 2006 22:33

Ok, dik!!
80_psu
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků