Samsung YP-C1Z 1G?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod iambender 3. 5. 2006 09:54

Zdravím,
chtěl bych se zeptat na zkušenosti s mp3 přehrávačem Samsung YP-C1Z 1GB. Původně jsem měl vybranej Emgeton Cult E5 1GB, ale po zkušenostech uživatelů se statickou el. častému vypínání a nezájmem servisu emgeton toto řešit, raději jsem jej zavrhl :( . Při mém štěstí bych určitě narazil na podobný kousek.
Jak je to s tím Samsungem máte jej někdo, jak jste s ním spokojeni, jaké jsou jeho plusy, mínusy?
Předem díky za odpověd
iambender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 3. 5. 2006 23:51

no je to dobrá volba, sice jsou tu lepsi ale kyby sis ho kopupil, nelitoval by jsi.. Má čistý design, vydrz baterky taky ujde..zadnejch 14 hodin ale kolem 30.. a je na obyc tuzkovky..:)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iambender 4. 5. 2006 10:56

právě chtěl jsem něco s větší výdrží a na klasiku baterku. Díky za povzbuzení. Zítra ho objednám.
iambender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 5. 2006 17:06

jj at pekne hraje ..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iambender 5. 5. 2006 11:05

re:tOplOaDer

hm tak uz je to zase jinak nakonec jsem se zbláznil do irivera T10. Sic je cena trošku někde jinde, ale přehrávač nekupuju každej tejden, tak trošku přitlačím. Radio nepotřebuju protože u nás žádný pořádný rádio stejne nevysílá. Akorát doufám, že se změnou fw nepadá záruka. Popř. jeden i-obchůdek to na požádání dělá před koupí, takže tam by záruka měla bejt.
iambender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 6. 5. 2006 01:07

no jak jsem psal ze dobra volba ale sou tu lepsi tak tohle je jeden z nich.. :) ta investice se vyplatí
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iambender 9. 5. 2006 11:55

jj, díky
iambender
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků