Oplati sa nakupovat cez net?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Oops! 6. 5. 2006 18:05

pepekoriginal píše:a ked objednavate cez net tak potom na dobierku alebo dovoz domov?
Záleží na tobě jak si to necháš dovést .....většinou přes poštu na dobírku nebo třeba PPLkem (je to trošku dražší, ale přivezou ti to přímo domů), DPD, vlastním odběrem (pokud to eshop poskytuje, ale pak přicházíš o výhodu, že to můžeš do 14(7) dnů bez udání důvodu vrátit).
Naposledy upravil Oops! dne 6. 5. 2006 18:06, celkově upraveno 1
Oops!
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LUC.key 6. 5. 2006 18:05

na dobirku a dovoz domu...vetsinou to e-shopy resi napr. prez PPL (nebo jine podobne) takze ti privezou balik az domu, ty ho zaplatis a mas vystarane :)
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psychocowboy 6. 5. 2006 18:09

Nejlevnejsiobchod.cz a Kasa.cz ... uplna spokojenost, vse v poradku. Domluva, zpusob jednani, doprava = vse ok. Navic prvni jmenovany ma v Brne kamenny obchod, kde je fakt uxusni prodavacka...:)
psychocowboy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepekoriginal 6. 5. 2006 21:00

nehrozi ze mi namiesto objednaneho tovaru dojde prazdna krabica alebo nieco ine?
pepekoriginal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 6. 5. 2006 21:21

To hrozí vždy, ale pravdepodobnosť je veľmi malá. Základ je pozrieť si nielen super ceny, ale aj informácie o firme. Hlavne ako dlho funguje (živnostenský a obchodný register).
Podvod som zažil len raz, ale išlo len o pár stoviek a tlačil ma čas a neoveril som si firmu v registri. Okrem toho vtedy ten podvodník zneužil názov inej firmy a vytvoril si pod jej hlavičkou svoje stránky.
SlovakSoft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drak 6. 5. 2006 22:24

pepekoriginal píše:a ked objednavate cez net tak potom na dobierku alebo dovoz domov?


No, zatím vždy dobírka a většinou přes poštu - zatím bez problémů, zatím to přišlo vždy v pořádku a to i takový věci jako dražší foťák nebo mp3 přehrávač - s nákupem po netu na prostá spokojenost - zatím jen jedna reklamace u czc a byla velice rychle vyřízena.
drak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2006 08:13

Vim, ze to spis patri do jine kategorie, ale ma nekdo nejake negativni zkusenosti s Dell.cz?
anonymni

Odeslat příspěvekod mh 7. 5. 2006 08:27

ja mam zkusenosti s: czechcomputer.cz, kasa.cz, cybex.cz, patro.cz, aaamobil.cz zatim mi neprisel ani jeden kamen :) Asi nejlepe bych hodnotil Czechcomputer, Kasu a Aaamobil.
U Dell.cz sem bohuzel nic neobjednaval, ale protoze je to Dell, tak to bude podle me velmi spolelive.
mh
Junior

Odeslat příspěvekod Dieg0 8. 5. 2006 20:18

Ja som si objednal na http://www.progamingshop.sk mp3 prehrávač (dnes) a v stredu by mal prísť tak uvidíme.Ináč bratranec si objednával z toho webu kossy za 1150 mysku s podlozkou za 5000 dalsie kossy za 1290 a na viac veci si nespominam.Spokojnost.Tovar bol doruceny vzdy do dvoch dni.Teda okrem mysky.Objednal ju v stvrtok a prisla az v pondelok.
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod pepekoriginal 8. 5. 2006 20:46

Dieg0 píše:Ja som si objednal na http://www.progamingshop.sk mp3 prehrávač (dnes) a v stredu by mal prísť tak uvidíme.Ináč bratranec si objednával z toho webu kossy za 1150 mysku s podlozkou za 5000 dalsie kossy za 1290 a na viac veci si nespominam.Spokojnost.Tovar bol doruceny vzdy do dvoch dni.Teda okrem mysky.Objednal ju v stvrtok a prisla az v pondelok.o/quote]

potom napis ako si dopadol
pepekoriginal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dieg0 8. 5. 2006 20:54

Samozrejme ze napisem.Ale uz sa tesim.A ten vyskakovaci USB port je husty :).U MP3 som baziroval hlavne na tomto : USB na pristroji, AAA baterky, pekny dizajn, 512MB.Podmienku AAA baterie som vypustil ako nahle som sa dozvedel ze vydrz akumulatoru je 50 hodin :).Drzte mi palce.Uz sa tesim.
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod Dieg0 9. 5. 2006 14:21

Progaming sa fakt o svojich zakaznikov stara.Podpora cez ICQ a mail.Cez mail mi napisali ze mi ho poslu az v stredu lebo doplnuju zasoby.Mam jeden z poslednych kuskov distribuovanych v europe.Cez ICQ sa navyse da zmenit sposob platby.Trebars ked ste dali objednavku v utorok do 15:00 tak mozete do konca dna na ICQ napisat ze chcete zmenit trebars z dobierky na kuriera a on vam to zmeni.
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod Ynd0r (novy) 9. 5. 2006 14:34

Nevite nekdo, jestli ta 14denni lhuta na vraceni penez plati i v pripade, ze to z toho e-shopu vyzvednu osobne? Myslim, ze treba v cybexu ne.
Ynd0r (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dieg0 9. 5. 2006 21:26

Ked si tovar vyzdvihnes osobne tak stracas narok na vratenie penazi d 14(7) dni
Dieg0
Junior

Odeslat příspěvekod Dieg0 11. 5. 2006 10:49

MAM HO DOMA !!! Ked obchod tak progaming.Prisiel mi za 4 dni (objednaval som ho v pondelok vtedy sa nepracovalo v utorok spracovali ale neposlali lebo nebol na sklade v stredu poslali a teraz ho mam doam cize samotne posielanie trvalo 1 den).Odporucam
Dieg0
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků