Obchodní zastoupení Creative v ČR

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod drAcOniS 30. 5. 2006 14:29

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o firmě, která je oficiálním distributorem MP3 přehrávačů od Creative pro ČR - na webu jsem našel pouze internetové obchody Cybex.cz a Jabko.cz, což se mi moc nezdá...

Díky za odpověď.
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 30. 5. 2006 14:39

zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 30. 5. 2006 19:06

Pardon.. Ta zpráva je z roku 1998 :-) Až teď jsem na to přišel..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VJ 30. 5. 2006 19:16

Distributorem Creative produktu v CR je firma eD system. Ta ale neprodava koncovym zakaznikum ale dalsim prodejcum. Z e-shopu napr. Alzasoft nebo Czech Computer.
VJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuKoCH 30. 5. 2006 21:51

VJ píše:Distributorem Creative produktu v CR je firma eD system. Ta ale neprodava koncovym zakaznikum ale dalsim prodejcum. Z e-shopu napr. Alzasoft nebo Czech Computer.

no když má eD takovej rank, tak proč mi mp3 přehrávač Ceative MuVo Slim reklamují 3 týdny !!!
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 30. 5. 2006 22:22

LuKoCH píše:
VJ píše:Distributorem Creative produktu v CR je firma eD system. Ta ale neprodava koncovym zakaznikum ale dalsim prodejcum. Z e-shopu napr. Alzasoft nebo Czech Computer.

no když má eD takovej rank, tak proč mi mp3 přehrávač Ceative MuVo Slim reklamují 3 týdny !!!
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 31. 5. 2006 22:20

VJ píše:Distributorem Creative produktu v CR je firma eD system. Ta ale neprodava koncovym zakaznikum ale dalsim prodejcum.

Přesně o to mi šlo, proto jsem psal distributor (=VO). Vřelý dík za informaci :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuKoCH 4. 6. 2006 17:20

Měl bych dotaz. Když koupím přes kamoše u eDéčka přehrávač od Creativu a budu ho mít v záruce, kam s ním mám zajít ??
Jasný, že k tomu kamošovi, ale ono je u něj možný, že odjede zase na 2 měsíce do Ameriky a co já potom s tozbitým přehrávačem ??
Neznáte někdo AUTORIZOVANÝ servis kde bych ho potom mohl reklamovat ?
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků