Nejlepší pecky

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dta 12. 9. 2006 09:29

Ano, stejně jako u Creative EP-630, které vypadají i hrají stejně. Akorát jsou 2x levnější.

edit: Vlastně mají odlišnosti na kabelu. CX-300 mají asymetrický kabel, zakončení ve tvaru L a nemají pozlacený konektor.
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 12. 9. 2006 13:53

vy si myslíte že když je to žluté že je to zlato?? a i kdyby myslíte že to má nějáké uplatnění k přehrávači za 4k??
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 12. 9. 2006 18:07

dta píše:Ano, stejně jako u url=http://cz.europe.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=441&product=11397]Creative EP-630[/url], které vypadají i hrají stejně. Akorát jsou 2x levnější.
Naposledy upravil james11 dne 12. 9. 2006 18:19, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 12. 9. 2006 18:18

2dta: asi si nechám poradit od tebe http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=33365&start=0 a pujdu do Creative EP-630!
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dta 12. 9. 2006 18:40

Já jsem právě slyšel oboje a jsem rád, že jsem zbytečně neplatil za značku. Jestli nevěříš, tak si to kup přes net, nech si to poslat poštou, vyzkoušej je a do 14 dnů můžeš poslat ty CX 300 zpátky a měli by ti vrátit peníze. :wink: Ale nezkoušel jsem to...
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 16. 9. 2006 21:49

A co rikate na Koss SPARK PLUG? Sezenu neco lepsiho (pecky do usi) do 1000kc?
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 17. 9. 2006 07:37

no jako KOSSy jsou prý hodně basové, pokud ti to nevadí ber je 8)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 17. 9. 2006 09:11

Ja bych vzal ty Koss Spark Plug. Cena naprosto neprekonatelna (aspon na sluchatka.net) a jeste k tomu dozivotni zaruka.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 17. 9. 2006 10:39

Samuel Gordon
www.123mp3.cz píše:Upozornění:Vzhledem k častým dotazům na možnost koupit sluchátka KOSS v zahraničí, popřípadě využít některou z levnějších nabídek mnohých internetových obchodů a na následnou platnost doživotní záruky a způsob jejího uplatnění. Dotázali jsme se výhradního dovozce této značky a garanta této skvělé doživotní záruky a zde je oficiální vyjádření: Bohužel doživotní záruka na produkty KOSS je americkou záležitostí, v Evropě je poskytována jen několika distributory, ve většině ostatních zemí není poskytována. V těchto zemích pak lze sluchátka prodávat o něco levněji a vzhledem k volnému evropskému trhu se často dostávají i k nám. Nejsou však vybavena naším certifikátem doživotní záruky a nelze tuto záruku u nás v žádném případě nárokovat. Marže našich prodejců umožňuje poskytovat slevy v řádu maximálně desítek korun, výrazně levnější produkty jsou jednoznačně výše popsaným případem, kdy kupující přichází o největší výhodu nákupu sluchátek KOSS!!! /quote]


A co mi povis na tohle? 910 kc stoji oficialne a 680 kc na sluchatka.net
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5678 (novy) 17. 9. 2006 12:03

mám navíc asi nejlepší špunty - shure e5c a prodám je za 5000 kč
vím, že je to za sluchátka hodně ale ta cena je i tak míň než poloviční .........
5678 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cicous 17. 9. 2006 12:15

do 1500 set kup SONY EX51LP a uz nikdy nedas hnus jako jsou kossy do usi
abych predesel hadkam mluvim o spuntech a bohuze Koss spunty nikdy neumel a nejspis ani umet nebude
Mel sem spark plug 1 den a uz nikdy vice
Ted Mam Sony EX51LP a SHURE E2c a par dalsich ktere ovsem stoji za prd
DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 17. 9. 2006 12:33

No vis cicous,ja prechazim z nejakych OEM Sennheiseru,takze ty pro tebe "obycejne konzumni Kossy za par stovek" budou pro me skvele sluchatka. Myslim,ze na poslouchani mp3 v prehravaci za 3 tisice jsou Shure zbytecne.
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dudo1904 17. 9. 2006 15:51

Prehravac za 3-tisic moze hrat dobre(napr emgetony )
dudo1904
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Czulibrk 17. 9. 2006 16:02

vubec nejde o to, jestli to emgeton je nebo neni ... jde o pouzitou elektroniku, ktera zvuk zpracovava a prevadi na analogovy signal do sluchatek.

Vzhledem k tomu, ze existuje jen par velkych hracu, vetsina mp3 prehravacu hraje vlastne stejne. Rozdily delaji pouze sluchatka a taky odlisnostni firmware, ktery si kazdy vyrobce dela sam...
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 17. 9. 2006 16:07

Koblih píše:Samuel Gordon
www.123mp3.cz píše:Upozornění:Vzhledem k častým dotazům na možnost koupit sluchátka KOSS v zahraničí, popřípadě využít některou z levnějších nabídek mnohých internetových obchodů a na následnou platnost doživotní záruky a způsob jejího uplatnění. Dotázali jsme se výhradního dovozce této značky a garanta této skvělé doživotní záruky a zde je oficiální vyjádření: Bohužel doživotní záruka na produkty KOSS je americkou záležitostí, v Evropě je poskytována jen několika distributory, ve většině ostatních zemí není poskytována. V těchto zemích pak lze sluchátka prodávat o něco levněji a vzhledem k volnému evropskému trhu se často dostávají i k nám. Nejsou však vybavena naším certifikátem doživotní záruky a nelze tuto záruku u nás v žádném případě nárokovat. Marže našich prodejců umožňuje poskytovat slevy v řádu maximálně desítek korun, výrazně levnější produkty jsou jednoznačně výše popsaným případem, kdy kupující přichází o největší výhodu nákupu sluchátek KOSS!!! /quote]

A co mi povis na tohle? 910 kc stoji oficialne a 680 kc na sluchatka.net


Odpovim si sam :) Volal jsem do ostravskeho autorizovaneho servisu a tam mi rekli,ze jedine,co potrebuju aby mi uznali zaruku, je original zarucni list a 200 kc :) Nejaky certifikat dozivotni zaruky opravdu neni treba. Takze uz vim,kde ty sluchatka objednam...
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků