Pochlubte se jaký máte Mp3 přehrávač.

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 4daPeace 17. 9. 2006 11:47

Tak doufam ze reklamace vyjde a nebudu muset kupovat dalsi. Posledni dobou si pripadam jako likvidator MP3 prehravacu. :-(


Co takhle si jednou koupit poradny znackovy prehravac, misto tech No Name, ktere mas ty? (Podle fotek, akorat ten posledni je Creative? Takovy typ neznam, ale mozna mas jenom sluchatka Creative) Myslim, ze problemy pak vymizi. :idea: Nejsme tak bohati, abychom si kupovali levne veci :idea:
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 17. 9. 2006 12:16

jojo. jenomze s tim ja mam uplne stejne problemy. I kdyz si koupim "drahy" prehravac, tak mi vydrzi stejnou dobu. Vetsinou tak dva, tri mesice. Ver mi ze uz jsem MP3 prehravacu vystridal hodne.
Z@chi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 17. 9. 2006 15:57

james11 píše:jinak je problém si načrtnout na papír rozměry
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod Honzax 17. 9. 2006 16:08

Ja se tak dlouho nemohl rozhodnout jaky mp3 prehravac koupit, az to nekonec vyhral telefon, ktery jsem stejne potreboval novy. Umi toho vic, prehrava i videa (divx, xvid... ) i bez nejakeho zmensovani, fotky, ogg a ja nevim co vsechno. nelituju, nez mit jednoucelovou vec a tahat sebou nekolik zarizeni.... Sice v nem mam "jen" 4GB kartu, ale zatim bohate staci :)
Honzax
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 9. 2006 16:49

FaZZy píše:Napište jaký máte přehrávač, sluchátka + vaše osobní hodnocení.

Já mám Emgeton E5 Cult se sluchátky Koss porta pro


/quote]


já jsem na tom úplně stejně ... zvuk se mě zdá perfektní, dynamický a spotřeba přehrávače je neuvěřitelná :o

ps: E5 Cult 512MB Silver ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicous 17. 9. 2006 16:57

ARCHOS Jukebox FM recorder 20 GB Koupeno 2003
iRiver T190 256 MB koupeno 2003
iPOD 5G 60 GB koupeno 2006
DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 17. 9. 2006 18:37

loleX pokud to nemáš daleko do Brna, zkus se podívat do Datartu, měli by ho tam mít :)

edit: pokud chceš ještě něco menšího, ber E2 Cult

http://www.srovname.cz/k50173-emgeton-e2-cult-1gb
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 17. 9. 2006 19:42

Do Brna to mam pres pul republiky :D Jinak me se nezda velky, naopak! Jako vzal bych ho hned, kdyby nebylo toho "dabelskeho tlacitka" ... prave ze se mi ho nechce par tydnu po tom co ho budu mti, posilat na opravu buhvikam.. (kupoval bych pres net)
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod james11 17. 9. 2006 20:47

klidně ti ulomím tlačíko na čemkoliv :D to je mediální bublina, nevěř tomu. když se k němu budeš chovat šerně proč by se to mělo ulomit??
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 17. 9. 2006 21:19

protoze je to z vyroby blbe udelany? Jako ne ze bych ti neveril, ale ty ho jeste nemas dost dlouho na to aby si zjistil esli se ulomi bo ne, navic kdyz se to stane tolika lidem tak to nebude nahoda.... nidko nci takoveho nidky o jinch prehravacich nepsal, pise se jen o tomhle a jen o tom tlacitku, a pise se o tom dost..
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod james11 18. 9. 2006 04:49

jako jak chceš, tak si vem něco jiného :D
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuKoCH 18. 9. 2006 16:58

To je jak já s Creativem Zen Nano Plus. Všichni říkali, že se ulomuje zobáček u krytky na baterku. A já v pohodě a po 2 měsících se mě opravdu ulomila.
myslíte, že by mě zaslali novou, kdybych si o ňu napsal ?
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.marco 19. 9. 2006 08:51

Já mám skoro 2 roky starý IOPS F4 512 Mb v té době luxus špička spolu s iAUDIO U2 i dnes si s tím vystačím protože bych musel kupovat každý měsíc něco nového. a to jaksi nejde dobrá výdrž jen USB1.1 trochu zdržuje jo a dost dobrý sluchátka ty se my rozbily a tak jsem si koupil seenheist MX 350 ale stejně se těm původním nevyrovnají jen těsně přibližují :-B [/img]
k.marco
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mdop 19. 9. 2006 08:57

Xclef HD-500 80GB. Sice je to krabice, ale do kapsy u kalhot vejde. I když ho rozhodně nemám plně zaplněn, je pro mě vdětší kapacita důležitá v tom, že se nemusím denně rozhodovat, co si do flash paměti nahraju. Aspoň u mp3 discmana se mi stávalo, že jsem měl náladu na úplně jinou hudbu, než jsem měl s sebou. Je to pohoda, nemuset se starat, co nahrát a nosit si celou svou kolekci s sebou.
mdop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 20. 9. 2006 11:07

Mel jsem Mpio HD 200, coz byl mazel... ale po nucenem servisu a vraceni penez mi postaci Emgeton X6 Meizu...
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků