Rekordér Philips DVDR 3380

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mirdaP 20. 9. 2006 23:16

Jak jste spokojeni s tímto přístrojem? Líbí se mi...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ufo1 20. 9. 2006 23:25

Nema DVD-RAM cize rekorder o NICOM.
ufo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdaP 20. 9. 2006 23:33

Myslíte že nemůže nahradit dosluhující VHS? Který jsem používal jen pro záznam v nepřítomnosti s následným vymazáním...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ufo1 20. 9. 2006 23:41

To moze , ale rekorder s DVD RAM napr. Panasonic ,JVC, ....
umoznia toho viac . / napr. sucasne sledovat aj nahravat film na tom istom DVD-RAM / Napr. nahravate film ale zacnete ho pozerat napr. neskor o desat minut od zaciatku pricom nahravanie pokracuje .
ufo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdaP 20. 9. 2006 23:51

Jasně, takže vlastně totéž co umí rekordér s HDD, že? Jenže tyto funkce já opravdu nepotřebuju, plně si vystačím s obyčejným rekordérem a RW diskem. Jde mi spiš o to jaké má kdo zkušenosti se spolehlivostí tohoto přístroje. Už jsem si zkusil Thomson 8045 a ani čtvrtý kus nefungoval tak jak mel!
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ufo1 20. 9. 2006 23:56

Ale tie funkcie su v tej istej cene ako PHILIPS 3380 tak preco vahat . POZRI :
http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery ... r-es15ep-k
ufo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ufo1 20. 9. 2006 23:59

A tento model je aj v striebornom prevedeni :
http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery ... r-es15ep-s
ufo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 00:09

Pro mě má dvě vady na kráse: potřebuju šířku max. 36 cm a záznam na +R/RW. Jinak je ale pěknej, to jo.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ufo1 21. 9. 2006 00:16

Tak tu sirku teda nedodrzi ale nahravanie na +R/RW ma . Pozri http://www.panasonic.cz
ufo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 00:29

Začíná se mi líbit... Jsou spolehlivé?
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ufo1 21. 9. 2006 00:31

Najviac zo vsetkych, aj sa ich najviac predava , aspon u nas na slovensku.
ufo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 00:46

No uvidíme. V každém případě dík za pomoc při výběru.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 21. 9. 2006 11:05

Co se týče nejen spolehlivosti, ale i vlastní kvality a intuitivnosti (fuj, to je slovo) ovládání, jednoznačně Panasonic nebo Pioneer. V současné době jsou s rekordéry na špici. Nicméně standardní rozměr komponentů je 430 mm, takže je to trochu problém. Osobně bych radši vymyslel jiné umístění přístroje než být pak fixován rozměrem - tím se výběr velice zúží... :wink:

Jinak DVD-RAM je perfektní formát pro vlastní použití, ale co se týče kompatibility přístrojů ostatních značek s tímto formátem, je to věc ošidná. Technologicky (a možnostmi) je sice DVD-RAM nejlepší, ale je nejmíň podporován. Osobně bych to nebral jako klíčovou záležitost pří výběru rekordéru. A co to vlastně přinese navíc, pokud byste se rozhodl pro Panasonic a DVD-RAM? Jedna z výhod už tu byla popsána (označuje se jako Time Slip), dále se hlavně jedná o možnost vystřihávání částí záznamu - typicky odstranění reklam. Toto umožňuje např. i Philips, ovšem AFAIK jen u některých disků a funguje to tak, že určitá část záznamu se jenom "zakáže" - čili není vidět, ale pořád na disku je. V případě DVD-RAM se skutečně fyzicky odstraní a o to nabyde kapacita disku. Další věc je možnost záznamu duálního zvuku.
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 11:12

Takže ono přeskočení reklamy funguje i u 3380, ale jen na některých discích? Jak je poznám?
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 21. 9. 2006 11:17

Aha, tak jsem teď ještě koukal do anglického návodu a mazání (resp. zakázání zobrazení části záznamu) by údajně mělo jít na všech discích. Rozdělení záznamu jde ale už pouze jenom u DVD+/-RW. Raději bych si to ale vyzkoušel, dříve to tak u Philipse bývalo, že to u některých disků neuměl. Pochopitelně pokud budete nakupovat v solidním kamenném obchodě, tak to s Vámi vyzkouší...
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků