Rekordér Philips DVDR 3380

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 11:27

Mělo by to jít funkcí Hide Chapter, pokud se nepletu.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 21. 9. 2006 13:02

Ano, tak se ta funkce jmenuje.
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 15:17

Jsem na 90% rozhodnut si ho koupit, jen se potřebuju ubezpečit že to není taková ludra jak Thomson 8045.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 22. 9. 2006 07:16

Philips není špatný, ale z hlediska ovládání je mnohem "atypičtější" než Panasonic nebo Pioneer. Určitě je spolehlivější než Thomson, ale ne zas až tak spolehlivý jako Panasonic nebo Pioneer. Jak už jsem řekl - i když je Philips kvalitní značka a chybu s ním neuděláte, osobně bych hledal jinde, ale rozhodnutí je na Vás... :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudlikM 22. 9. 2006 07:34

koukam, drAcOniS, ze mas asi nejaky sirsi rozhled...
mam dotaz ohledne Panasonicu DMR-ES15EP-K (-S) a jejich podporou DivX formatu... nevis jak je to s GMC, Q-pel...? a co titule...? nejak jsem lehce hledal a nic objevneho nenasel...
Dik za odpoved...
R.
RudlikM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 22. 9. 2006 13:33

RudlikM: Bohužel zde neporadím. Na prodejně samozřejmě DMR-ES15 máme, takže bych to mohl vyzkoušet, ale říkám na rovinu, že DivX považuji za takový paskvil, který je dobrý pro internet a počítače, ale v této technice nemá co dělat. IMHO je lepší varianta koupit kvalitní rekordér (což třeba Panasonic je) a k tomu nějaký levnější DVD přehrávač "značek" typu Xoro apod., který je na tom z hlediska podpory těchto formátů mnohem lépe než značkové přístroje...

Osobně se k tomu stavím tak, že DivX milerád oželím a pustím si radši DVD. Moc Vám v tomto tedy nepomůžu, zkuste vydržet, jestli se třeba neozve někdo, kdo tyto formáty používá a je majitelem tohoto rekordéru.
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 22. 9. 2006 20:03

Vy máte prodejnu s elektronikou? To jste můj člověk! Jak to vypadá s reklamacemi 3380? Teda pokud už nějaké byly.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod RudlikM 25. 9. 2006 11:28

drAcOniS píše:RudlikM: Bohužel zde neporadím. Na prodejně samozřejmě DMR-ES15 máme, takže bych to mohl vyzkoušet, ale říkám na rovinu, že DivX považuji za takový paskvil, který je dobrý pro internet a počítače, ale v této technice nemá co dělat. IMHO je lepší varianta koupit kvalitní rekordér (což třeba Panasonic je) a k tomu nějaký levnější DVD přehrávač "značek" typu Xoro apod., který je na tom z hlediska podpory těchto formátů mnohem lépe než značkové přístroje...

Osobně se k tomu stavím tak, že DivX milerád oželím a pustím si radši DVD. Moc Vám v tomto tedy nepomůžu, zkuste vydržet, jestli se třeba neozve někdo, kdo tyto formáty používá a je majitelem tohoto rekordéru.d/quote]

Dekuji za odpoved...

PS: omlouvam se za nepredlozene tykani, nebyl to nejaky zly umysl, ale zapomnel jsem se v internetove anonymnim prostredi :-)))
RudlikM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 25. 9. 2006 18:30

mirdaP píše:Vy máte prodejnu s elektronikou??/quote]
Nemám, ale pracuji v jedné specializované prodejně :)

-quote="mirdaP"]Jak to vypadá s reklamacemi 3380??/quote]
Konkrétně těchto modelů jsme zatím neprodali nijak závratné množství, ale obecně lze v rekordérech říct, že Philips se spolehlivostí blíží např. Panasonicu a Pioneeru (úmyslně říkám "blíží" :)). Jak už jsem řekl, osobně bych šel cestou jinou, ale Philips je kvalitní a pokud jste limitován rozměrem, bude to jistě nejlepší volba, protože ostatní značkové přístroje budou mít klasickou šířku 430mm a ty, které potřebnou šířku mít budou, budou nejspíš "značky" typu Daewoo, Sencor apod., kterým je lepší se obloukem vyhnout...

,quote="RudlikM"]omlouvam se za nepredlozene tykani

Není se zač omlouvat, na internetu se obecně tyká a já nejsem žádný bůhvíkdo, abych si z toho nedejbože něco dělal :P

Vůbec mi to nevadí, ale já jsem prostě zvyklý dodržovat etiku při jakékoli formě komunikace :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 26. 9. 2006 11:01

Děkuji za dobré zprávy ohledně poruchovosti Philipsu, nerad bych totiž opět zažil to co s Thomsonem 8045...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 26. 9. 2006 14:14

Není žádným tajemstvím, jak je na tom Thomson se spolehlivostí - ba právě naopak :wink:

Nejsmutnější na tom je, že není ani levný... :roll:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 26. 9. 2006 14:23

Jenze tady uz snad ani neslo o spolehlivost, jako spis o celou spatnou serii. Kdyz vyzkousite 4 ks. stejneho vyrobku a ani jeden nejde tak jak ma, tak to uz svedci o ledascems. Thomson se u me vedle Tesly zaradil mezi znacky ktere mi nesmi do baraku!
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 26. 9. 2006 17:11

Necital som to uplne cele...len pre informaciu, videl som testy, kde Philips rekordery dosiahli najvacsie percento kompatibility pri paleni a prehravani DVD zo vsetkych rekorderov... takze sa nemusite bat ze by mal problem s nejakym DVD a po napaleni a pusteni na inom prehravaci, ze by nesiel.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdaP 26. 9. 2006 21:04

Od vás taková chvála ale neplatí, vy pro Philips pracujete. Viz špatné návody k DVP 3040...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 26. 9. 2006 21:52

mirdaP píše:Od vás taková chvála ale neplatí, vy pro Philips pracujete. Viz špatné návody k DVP 3040...3/quote]
:-) Pracujem, ale chvalim len tie pozitivne veci, tie negativne chvalit nebudem... nepisem tu ze Philips rekordery su najlepsie, ale ze dosiahli v testoch najlepsiu kompatibilitu. (vdaka funkcii SmartAlgo) Maju aj nevyhody, ale u kazdeho je to otazkou priorit, co vlastne od rekordera chce. Nikoho tu nejdem presviedcat nech si kupi Philips, ale tiez nemam rad ked niekto hodnoti vyrobok len podla toho co mu znamy povedal, alebo podla nejakeho nevydarene kusu (stane sa). Kupujte co chcete :-)...
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků