Sansa E250 X Emgeton E5

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LuKoCH 24. 9. 2006 12:33

loleX: musíš se rozhodnout, jestli dáš přednost špičkovému zvuku a výdrži 50hodin a nebo 2GB s videama

Zkus si oba někde vyzkoušet, to bude nejlepší. Myslím, že když v nějakým obchodě poprosíš, tak ti vyhoví, např. brněnskej Dattart v Avionu-tam maj E5 a možná i tu Sansu, nevim.
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 24. 9. 2006 15:35

loleX píše:Tak jsme je nakonec zavrhl oba :!:
Sansa proste proto, ze jeji vyhody pro mne nejsou nijak dulezite (2GB, video) narozdil od nevyhod (akumulator, konektor, chybejci radio). :?
Od Emgetonu me odradilo, kdyz jsem zjistil kolik lidi ma s nim problem, a kolik tech vad vubec je. :shock: Vadne displeje, ulamujici se tlacitka a dalsi veci... proste hruza :(
Takze momentalne zase hledam..


... Ja uz nevybiram z techto dvou. Ted hledam nakeho na AA/AAA baterie s poradnou vydrzi, fcema, radiem..

Akorat je skoda, ze to mam az na Vanoce -> ted to kupovat nebudu pac za par mesicu uz muzou byt ceny uplne jinde... ale zrejme uz ani to G3 nebude k dostani.. chce to najit neco aktualniho, nebo proste doufat, ze do Vanoc prijde na trh neco noveho, dobreho, levneho... :D

Jako fakt me nehorazne mrzi, ze ta T10 se neprodava u nas s FM tunerem, pac by mi jinak vyhovovala po vsechn strankach. I designove se mi libi, a ta karabina.. :)
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod james11 24. 9. 2006 20:02

FaZZy píše:No já mám E5cult už ho mám docela dlouho a ještě žádná chyba nic poslouchál jsem i T10 a je na můj vkus příliš velký má malý display a zvuk mi připadal dobrý ale E5 ho má příjemější.5/quote]


souhlas! :D :D :D
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 9. 2006 20:31

U mě ve třídě jsou dvě E5, tak pak s T10 porovnám. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod loleX 24. 9. 2006 20:52

Njn, me se bohuzel E5 naprosto znechutil po prolistovani oficnialniho fora, kde bylo neuveritelny mnozstvi lidi co s nim meli problemy. Od ulamujicich se tlacitek a krytek na baterie, pres fleky na displeji, porouchane otaceci kolecko az po samovolne opakujici se restartovani... (vse samozrejme nereklamovatelne). Proste se mi zda, ze kdo s nim nemel problem je spis vyjimka... . Ja chci neco kvalitniho..nemam zajem posilat to furt do servisu, ba pak este za to platit...
loleX
Junior

Odeslat příspěvekod pomec 24. 9. 2006 21:04

To je teda zaujimave u nas na Slovensku mame T10 aj s FM aj bez a je medzi nimi cca 200 stovky rozdiel.Na ceskych strankach som nasiel len T20 s radiom,co nieje tiez nazahodenie pristroj.
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod loleX 24. 9. 2006 21:25

Coze??? :shock: :shock: Vy tam mate t10 s FM radieM???? To si delas srandu! Jaktoze u vas ji mate? dej mi link na ten obchod , dke ju maju aj s FM pls
loleX
Junior


Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 9. 2006 07:27

LuKoCH píše:Zkus si oba někde vyzkoušet, to bude nejlepší. Myslím, že když v nějakým obchodě poprosíš, tak ti vyhoví, např. brněnskej Dattart v Avionu-tam maj E5 a možná i tu Sansu, nevim. /quote]
u nas v plzni v datartu v tesku maji urcite sansu... sam sem si ji zkousel, je to udelany jako maketa, a nalepena folie simuluji displej .. takk sem si projizdel tl. a zmacknu zapnout a ono se to zaplo tak sloupnu folii a zkousim si ho..kdybych sebou mel sluchatka, tak bych si ho i poslch, pisnicky tam sou!
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T3SS 26. 9. 2006 12:14

když chceš video - Sansu
když chceš kvalitní zvuk, což je většinou u mp3 playeru důležité - E5 Cult
"640kB musí stačit každému" (c) Bill Gates
T3SS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 9. 2006 12:23

no ale neda se rict ze by sansa hrala nekvalitne..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T3SS 26. 9. 2006 12:31

to jsem neřekl - řekl jsem že když hcce kval. zvuk tak ať vezme E5 :)
chtělo by to přímé porovnání, ale jsem viděl na netu není Sansa zrovna moc vychvalovaná z hlediska zvuku
"640kB musí stačit každému" (c) Bill Gates
T3SS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 9. 2006 12:58

to ja jsem na netu slysel pravy opak! :D nekecam
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 26. 9. 2006 13:40

T3SS: jedna pani povidala? slysel jsi nekdy Sansu?..Asi ne..Sansa hraje na svoji cenu fakt dobre..Nerikam ze je to kvalita jako emgeton,iriver,iaudio ale kdyz nejsi uplne zvukofil tak to nepoznas..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 9. 2006 14:20

diky za zastani ;)
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků