SanDisk Sansa c140....zkušenosti

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod carmelo 18. 9. 2006 19:28

Zdravim, chtěl bych slyšet nazory na výše zminovany mp3 prehravac...jake s nim mate zkusenosti apod. a jaka je kvalita zvuku? Diky za odpovedi [/b]
carmelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 20. 9. 2006 11:14

Je to dobrý prehravac od Sandisku, ale problem je pro nektere, ze potrebuju WMP 10 a řadí podle ID3 tagu, takze pro uzivatele docela nepohodlne..a taky to, ze ma specialni konektor..Jinak nevidim problem..
hezky jednoduchy pro nenarocne uzivatele..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axie 21. 9. 2006 12:57

Je celkom v pohode az na to,ze som dodnes nenasla radio :?
Axie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 21. 9. 2006 13:07

A nebude to tím, že ho nemá? :roll:

sandisk.com píše:Digital FM tuner with 20 preset stations *
...
* Except in Europe
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carmelo 21. 9. 2006 20:02

a kvalita zvuku?..trochu me odrazuje ze sandisk je omezenej tema evropskyma predpisama a tak ma snizenou hlasitost, no a to FMko oproti americe taky ne.
carmelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pedro109 28. 9. 2006 12:15

prehravac mam asi tyzden a zatial je fajn. To obmedzenie hlasitosti ma prekvapilo ale pri 16 Ohmovych sluchatkach sa to da vydrzat. Inak na nahravanie piesni ziadny WMP10 nepotrebujes, v pohode cez Win alebo Total commander len treba mat dobre vyplnene ID3 tagy. Zvuk je dobry halvne pri "custom equalizer". Musim ale kupit dake lepsie sluchatka. Fotografii si tam moc neuzijes ale to je asi jasne. Vydrz baterie je super. Kupu mozem odporucit.
Pedro109
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 28. 9. 2006 12:21

Axie píše:Je celkom v pohode az na to,ze som dodnes nenasla radio :?
nechapu na co lidi chtej v MP3/4 ce radio.. pro me je teda MP3/4 ka dobra v tom, ze se mi hudba nesek a nemam tam zadny reklamy jako v radiu.. a do MP3/4 si date tu hudbu co poslouchate ne?
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carmelo 28. 9. 2006 12:46

pocitam s tim ze budu muset dokoupit novy sluchatka, chci naky pecky, ale nevim s jakou impendancí? cim mensi tim lepsi impendance?
carmelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 28. 9. 2006 12:50

Mělo by to platit právě naopak - např. u kvalitních studiových sluchátek je impedance zpravidla vysoká.

Ovšem v tomto případě jde o to, že čím větší impedance, tím nižší hlasitost (a naopak). Ale AFAIK bývá u špuntů impedance většinou shodná, takže si tím hlavu lámat nemusíte - zajděte si někam do prodejny a zkuste si jich pár porovnat, protože sluchátka se podle technických parametrů dost dobře vybrat nedají... :wink:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carmelo 28. 9. 2006 14:54

drAcOniS: no já prave taky zrovna nevim jaky sluchatka mam zvolit, prave kuli te impendanci..vybiram po internetu a ty sluchatka co by se mi zamlouvala (vybiram z pecek,spuntu) ma impendanci 64 ohmu. coz se mi zda moc, tak nevím..
carmelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GgDag-SK 1. 10. 2006 13:19

Ja som spokojny zo vsetkym co tento mp3 ma. .) Mam aj radio a aj hra dost hlasno. :) Ak by xcel niekto FW ktory obsahuje high volume a radio tak nex pise na email alebo ICQ-215392221
GgDag-SK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Letadelko 1. 10. 2006 14:13

Je tam funkce čtení *.txt souborů E-Book??? Případně jak se to dá číst. Jestli by se ta knížka dala přelouskat. :idea:
Letadelko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hafik14 21. 10. 2006 10:00

Ahoj lidi nejde něco udělat s tim tříděmim těch Mp3? sem si to dal do složek,ale v ty Mptrojce to je uplne nehorazne zozhazeny neda se v tom vyznat nevite co s tim ?
Hafik14
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matus201 17. 11. 2006 22:29

a da sa zvolit aby mi to prehravalo uplne vsetky mp3 co tam mam? to ze to je rozhadzane by mi nevadilo...
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Luban 1. 12. 2006 19:34

Zdravím všechny. POtřebuji pomoci. Mám tento přejrávač a nejdou mě smazat písně ani obrázky , které jsou dány od výrobce.. Díky
Luban
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků