MP3 přehrávač s nejlepším zvukem?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lolita 15. 10. 2006 13:24

Mp3 vs flac, jasne ze na ***** schluchatkach nebo reprakach to nepoznas, to ani ja, nepis sracky.

A u toho druhyho sem nenapsal, ze to je fakt, jak to mate ve zvyku vy, ale ze to treba taky tak byt nemusi, jak uz vy nikdy nenapisete.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yakkuru 15. 10. 2006 13:33

Díky za tipy, ale budu brát tu U3ku, protože hardiskovým moc nevěřím, budu ho používat i při sportování a IPodům moc nevěřím, že budou stejně zvukově dobré a mít tak výkonný výstup.

Jak už někdo zmínil, ebay není jenom aukce. Dají se tam pořídit nové věci a ihned. Kupuju tam třeba hodně CD. Jenže zrovna mi ten obchodník napsal svoje poštovné do ČR - 50 dolarů. Asi by mi poslali soukromí stíhač. Takže nakonec opravdu z Amazonu a holt budu otravovat strýce, ať mi to přepošle. :) (za běžnou usps cenu) Máte totiž pravdu, že krom CD, DVD a knih (možná ještě něco) do ČR neposílají. Škoda. Pokud byste někdo rádi využili cen, které jsou o více než polovinu levnější jako u nás a nemáte v USA známé a příbuzné, je tady ještě možnost: http://www.zasilkovasluzba.com Prý jsou seriózní.

Jinak jak jsem psal k tomu mobilu a přehrávačům ohledně zvuku, tak nemalý podíl na tom mají i ty Porta Pro. Teď jsem si je pořádně poslech na PC a z jejich zvuku jsem docela zklamaný. Asi jsem od sluchátek za 1,5K čekal příliš hodně.

MP3 = zvukový SHITT/quote]

Vsadil bych cokoliv, že kdybych ti dal ABX test, dobrá mp3 vs. CD, tak že bys poznal kulové.
Naposledy upravil yakkuru dne 15. 10. 2006 13:48, celkově upraveno 2
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yakkuru 15. 10. 2006 13:36

Czulibrk píše:Takovych pseudo-radoby audiofilu, kterych se ted roji mraky uz mam plne zuby.


Nelze než s tebou souhlasit.
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kokos 15. 10. 2006 13:50

asi tak... neni v nasich schonostech rozeznat flac od mp3~256kb/s ;)
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 15. 10. 2006 14:06

jak tak koukám, rojí se nám tu netopýři. pokud někdo pozná rozdíl mezi 256 mp3 a flac, tak jeho ouška bych chtěl mít.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolita 15. 10. 2006 14:29

No ale to prece musi poznat kazdy, si to pust vic nahlas, jestli ti pak nebude mp3 pripadat ze proste nestiha, tak si vadnej.

Btw U3 ma velkej vystupni vykon, tam by si to poznat mohl vpohode ... bohuzel neumi flac

Jo a ke kvalite U3 zene se ho podlo normalnim puzivanim dosta do stavu, kdy se musel preflashnout firmware a to se po normalnim pripojeni k pripojeni ani flashnout nedalo \:
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yakkuru 15. 10. 2006 14:44

Lolita píše:No ale to prece musi poznat kazdy, si to pust vic nahlas, jestli ti pak nebude mp3 pripadat ze proste nestiha, tak si vadnej.

Btw U3 ma velkej vystupni vykon, tam by si to poznat mohl vpohode ... bohuzel neumi flac

Jo a ke kvalite U3 zene se ho podlo normalnim puzivanim dosta do stavu, kdy se musel preflashnout firmware a to se po normalnim pripojeni k pripojeni ani flashnout nedalo \:


FLAC tento přehrávač umí, ale u mě nefunguje placebo efekt, že by si mi zdála hudba v tomto formátu kvalitnější. Jinak ta poslední věta mi teda dala hodně práce, abych ji porozuměl. :D
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 15. 10. 2006 14:48

Me dalo hodne zabrat tam ten firmware dostat \:
No nic, tak jestli umi flac, tak ted udelam z flac mp3 a zkusim primo na u3 ...
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yakkuru 15. 10. 2006 14:56

Lolita píše:Me dalo hodne zabrat tam ten firmware dostat \:
No nic, tak jestli umi flac, tak ted udelam z flac mp3 a zkusim primo na u3 ...

Jakým kodekem uděláš tu mp3 a jaké bude mít parametry?
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 15. 10. 2006 15:03

lame 397 190kbs v2 bez vbr a teda musim rict, ze rozdil nejak nejde poznat. Kazdopadne to bude tim, ze novy mp3 uz nejsou to co mp3 driv, kdy tomu tak bylo.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Xemiq 15. 10. 2006 15:12

heh,to ano.. nove mp3 su uz *****,ved casom ide secko dole.. Ani tie PC-cka uz su neni take ako byvali.. :P
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yakkuru 15. 10. 2006 15:13

Lolita píše:lame 397 190kbs v2 bez vbr a teda musim rict, ze rozdil nejak nejde poznat. Kazdopadne to bude tim, ze novy mp3 uz nejsou to co mp3 driv, kdy tomu tak bylo.


To určitě. Staré kodeky jako Xing nebo Blame nelze srovnávat s moderním LAME. Nerozumím ale tvému nastavení. Píšeš V2 bez Vbr, ale V2 je přece kvalitativní přepínač VBR módu. Určitě používej VBR místo CBR a nezapomeň na joint stereo. V2 je v pohodě, ale já raději používám V0, pro klid duše. :)
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 15. 10. 2006 15:19

Vim ja, mozna je to V2 vbr jen s vypnutou najou fast veci, konvertoval sem to nejnovejsim foobarem a vypl tam jediny zaskrtavatko va tam bylo (:
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yakkuru 15. 10. 2006 15:25

Jestli to je vbr poznáš tak, že se ti datový šířka v kbps při přehrávání ve foobaru mění. Fast je přepínač, při kterém se používá rychlejší metoda enkódování. Od nové verze 3.97 bývá doporučován.
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 15. 10. 2006 15:46

Omg tak nejsem debil abych nevedel ze pri variable bit rate se me asi bude menit bit rate omg. Ale fakt sem to nezjistoval, proste sem udelal mp3 na par kliku a konec.
Lolita
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků