DVD Prehravac s Divx

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod minu 15. 10. 2006 20:26

Chcel by som poradit aky prehravac kupit,aby to bralo okrem ineho aj Div-x,zatial mam vyhliadnuty Panasonic s-42 e-s
minu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sterivap 15. 10. 2006 20:31

no já si myslím, že jsi vybral dobře - 52 je lepší ale na dvd přehrávač už dost drahá :-B :-B
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 16. 10. 2006 05:43

Na DVD mozna ale na divX neverim nicemu co je Panasonic, Sony, atd..
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Junior

Odeslat příspěvekod minu 16. 10. 2006 11:45

A s cim mate najlepsiu skusenost :idea:
minu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 16. 10. 2006 12:02

Legendou je H&B DX-3220.
Je to cenově low-end, oblíbený taky kvůli podpoře češtiny v titulcích. Byl velmi dobře hodnocený v Chipu - zaujal 3. místo z 15.
Jsem s ním spokojený, jenom jsem musel v jeho setupu snížit sytost barev. (Ale od toho tam ten setup je.)

(Pozor - ne každý DivX přehrávač podporuje české titulky, ale na druhou stranu to je asi "jenom" otázka firmware.)
vladimir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klasounek 16. 10. 2006 12:07

co takhle CyberHOME DVD 465? Podporuje české titulky, má 5.1 výstup a zatím jsem se nesetkal s ničím, co by nepřečetl.
Klasounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tqxk11 16. 10. 2006 12:10

Ja uz mam nejaky ten cas Panasonic S295, starsia zalezitost ale vie vsetko...DivX + Tit., MPEG zo suborov, Audio DVD, MP3,JPG na DVD.(samozrejme trochu upraveny Firmware) Jedine co mu chyba je vyber tituliek pre DivX z viacerych suborov.Nacitava defaultne ten ,ktory sa vola ako Divx subor. Ale neviem ci toto ma nejaky PANAS.
Tqxk11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stefa 16. 10. 2006 12:11

Nedoporucuji PRO2 (prodavalo se v Globusu). Po ctvrte reklamaci mi dikybohu vratili penizky. Ted mne ceka jeste reklamace prehravace mych rodicu (ti ho maji tez) - dnes ho vezu na reklamku poprve. Ale mel dobrou podoru ceskych titulku :)
Stefa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoupa 16. 10. 2006 18:10

Souhlas, mám H&B DX-3255 a nemůžu si ho vynachválit. Umí i takový exotický formát, jako miniDVD (formát dvd na cd, pozor, není to vcd).
Poslední chyba v programu je ve skutečnosti tou předposlední. I Pat a Mat jsou toho důkazem.
Stoupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MMKS 16. 10. 2006 18:17

vladimir píše:Legendou je H&B DX-3220.
Je to cenově low-end, oblíbený taky kvůli podpoře češtiny v titulcích. Byl velmi dobře hodnocený v Chipu - zaujal 3. místo z 15.
Jsem s ním spokojený, jenom jsem musel v jeho setupu snížit sytost barev. (Ale od toho tam ten setup je.)

(Pozor - ne každý DivX přehrávač podporuje české titulky, ale na druhou stranu to je asi "jenom" otázka firmware.)n/quote]


Tuto legendu rozhodně doporučit nemůžu. Strašně hlučná mechanika, která se mi nakonec celá pos..la. Podle fóra jsme rozhodně nebyl jediný uživatel. Milion různých verzí a tím pádem i firmwaru. Zase na druhou stranu proti Panasonicu jednoduché menu i se spoustou funkcí.
Panasonic dost hrůza se v tom vyznat v manuálu toho moc není, chce to zkoušet. Problémy s Divx žádné, jen u některých filmů rozklad obrazu, ale to jsou fakt vyjímky.
HB 3220 jsem taky podle hodnocení, ale jsou tam hodnocené jen nové stroje, mě se polámal a jak říkám v tu dobu jsem měl fórum přečtené tam i zpátky a nebylo to nic divného. To že přečte všechno tam bylo prý nastavené velkou rychlostí mechaniky, která to nakonec nevydržela. Jak jsem četl tak dávám dál. Panasonic neslyším, nastavení zvuku a obrazu milion, titulky to načetlo všechny.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod minu 16. 10. 2006 19:44

a nema nikto prave ten Panasonic s42 ci mu fakci vsetko alebo ake ma muchy :wink:
minu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zara 16. 10. 2006 19:53

Tomasek1234 píše:Na DVD mozna ale na divX neverim nicemu co je Panasonic, Sony, atd..


tak to delas chybu
zara
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 16. 10. 2006 20:26

Nesmysl. Panasonic a spol sou smejdy. Mozna umej DVD ale DivX ani nahodou. Titulky, diakritika cesky menu atd..
Kdyz poradnej pristroj s podporou (ne ***** z obchodaku kterej funguje mesic a pak pul roku cekate na reklamaci) tak neco z nabidky firmy Acomp. Tzn. HB, Sigmatek. Ano jsou tam pristroje kolem 3tis. ale zase neco umi. Pokud chces verk za litr bez do toho panasonicu nebo vem cokoliv v Kauflandu. (ale pak nebrec)
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Junior

Odeslat příspěvekod MMKS 17. 10. 2006 15:08

Takže HB je proti Panasonicu lepší a Panasonic je ve zpracovnání šmejd a ještě k tomu za litr? Hmm. A kde prosím ten šmejd za litr seženu?
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod minu 17. 10. 2006 18:45

Tak teraz fakt neviem co si vybrat,mozno ze by nebola zla aj Orava 561
minu
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků