Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DannJ 6. 10. 2006 09:58

Zdravím, máte už někdo mp3 Doonio Cube? Napište, jak jste s ním spokojeni.
Díky
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DannJ 11. 10. 2006 07:47

Dnes mi přišel Doonio Cube, tak jestli má někdo dotaz, ptejte se.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Letadelko 11. 10. 2006 20:35

Jakej je?
Letadelko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 11. 10. 2006 21:15

jakej je?? teť je prvotní euforie pak to pomalu opadne a začne se na něm hledat chybyčky atd.atd.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DannJ 12. 10. 2006 08:02

Zatím jsem spokojenej. Dokonce má krabice český popisky a je tam i český manuál. Jenom mě trochu znervózňuje, že je to čínský výrobek, ale distribuční firma co ho dodává na český trh se mi zdá solidní. Jinak zvuk se mi zdá kvalitní i se sluchátky. V adresářích jsou české názvy souborů korektní, ale při přehrávání nejsou ID3 tagy v češtině, zobrazují se klikyháky. Distributor to prý dá do pořádku v některým dalším firmware, tak uvidíme. Hlasitost má 30 stupňů, přičemž já poslouchám mezi 9 a 15, hlasitost nad 20 už je na utrhnutí uší. Podporuje adresáře, takže výběr konkrétní skladby je rychlý. Je možné si skladby uložit do oblíbených. Co mi trochu vadí je, že neumí přehrávat opakovaně jeden adresář, ale buď jednu skladbu, všechny skladby, ukázky, náhodný výběr a náhod. výběr s opakováním. Umí také zobrazení textu skladby s koncovkou .irc. Diktafon se dá použít jen na blízko, takže na nahrávání přednášek to není. Rádio hraje slušně, ale při chůzi občas zachrčí, záleží na signálu. Podporuje automatické vyhledávání stanic i manuální. Já mám uložených 9 stanic na auto.
Výdrž baterií je opravdu slušná, hraju druhý den a zatím plný počet čárek. USB má 2.0, celý disk jsem zaplnil za pár minut. Povrch těla přehrávače je pogumovaný, nikde nic neskřípe ani nevrže a věřím že by případný pád na zem vydržel, ale zkoušet to nebudu. Abych to shrnul, přehrávač se mi líbí, jak na pohled, tak z hlediska kvality i zpracování, pokud mi vydrží bez poruchy budu spokojen.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DannJ 13. 10. 2006 11:20

Myslím tím, že zvuk je kvalitní i při poslechu s přiloženými sluchátky, jinak já používám Koss Porta Pro. Nechápu, že jsi to nepochopil.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 13. 10. 2006 12:02

on to pochopil jen si chtěl rejpnout a docela se mu to povedlo :lol:
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DannJ 13. 10. 2006 21:06

Já, jak vůl Vám tady píšu svoje dosavadní zkušenosti s přehrávačem, o kterým v podstatě nikdo nic neví a nikde nejsou na něj ani žádné recenze, abyste nekupovali zajíce v pytli a Vy se mi vysmějete slovíčkařením. Příště se na Vás vykašlu.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 14. 10. 2006 08:42

To nemuzes takle brat :mrgreen: tady kazdej rejpa do kazdyho, nic to neznamena, ale nemoh sem odolat... a jak FaZZy napsal tak sem to samozrejme pochopil
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DannJ 14. 10. 2006 11:43

Já samozřejmě vím, že jsi to pochopil, jen jsem si chtěl taky rejpnout.
DannJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 14. 10. 2006 18:29

No vidis jaka je ot zabava :mrgreen:

//JakubL - smazán duplicitní příspěvek
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubic 17. 10. 2006 13:44

Cus, Cuběček je naprosto super. Na *** k němu dávájí i ty nejsilnější 2700 Sanya zdarma a hraje a hraje a hraje. Zvuk taky paradní a přímé připojení je kulantní,takže lidi běžte do něj. Za tu cenu tu nic lepší ho není!!!

//edit C.: Odstranena reklama.
kubic
Junior

Odeslat příspěvekod srubik 27. 10. 2006 01:10

prehrava nahodne v ramci jedne slozky nebo vybira ze vsech pisnicek?
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spartas 28. 10. 2006 19:47

mno má české menu ?
spartas
Junior

Odeslat příspěvekod cektu 28. 10. 2006 19:55

české menu nemá, aspoň zatím.
Pomozte odstranit smrt z našich silnic, jezděte po chodníku!!
cektu
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků