Doonio Gamster - napiste komentare prosim

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xmichix 7. 11. 2006 14:17

Čtyři šroubky....a je to, asi, já ho nerozebíral
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajmani 7. 11. 2006 23:30

Je to pravda, ze Doonio Gamster tu vyvolava celkem velky rozruch,ale druha pravda je ,ze tento prehravac je tu zatim ojedinely. Aspon podle meho hledani jsem nic podobneho nenasel. Nejaky den ho uz posloucham a to je treti pravda,ze tu opet nema konkurenci, deset pasem zvuku a jeste nastaveni sily celkoveho ekvalizeru, nevim presne, jak se tomu rika. Video 16 mil. taky tady nikde neni u flasha,to je ctvrta pravda. Herni konzole na stahovani tisice her, pata pravda. Spousta lidi chce jen poslouchat,takze neni, proc si ho kupovat,ale kdo chce opravdu zvuk do kossu,tak to je sesta pravda a to si poslechnete sami:) Hlavne to neberte jako nejakou reklamu, jen tu rikam sam pravdy. Klidne mi napiste, uz jsem to tu psal, rad Vam dam prehravac poslechnout,at vite, ze si nevymyslim:) kubic2hotmail.com
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod rendlik26 14. 11. 2006 16:32

Nevím jsem se jen přehlédl, ale nikde jsem si nevšiml tlačítka HOLD nebo alespoň něčeho s podobnou funkcí?
rendlik26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Czulibrk 14. 11. 2006 16:55

Pripada mi, ze je tady pozoruhodne vysoke procento novacku ... takze :

Pokud se objevi "kolemjdouci", ktery ma v profilu pouze nekolik zprav, ve kterych nedela nic jineho nez vychvaluje konkretni produkt/znacku, s velkou pravdepodobnosti se jedna o prodejce ...

Nedivil bych se, kdyby slo o "zc.murtnec3pm" (napsano naopak kvuli reklame ;) ). Kdyz uz tam mazou prispevky do diskuze, ktere se jim nehodi ...

Btw. objevil uz se nejaky novy firmware na libovolny model Doonio ? Tak bud jsou ty prehravace opravdu tak bezchybne, nebo slibovana technicka podpora jednoduse nefunguje jak ma ...
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmichix 14. 11. 2006 19:27

Je pravda, že na žádný Doonio ještě nový firmware není. Neříkám, že není potřeba, vylepšovat je vždycky co, ale jedná se o poměrně novou záležitost (zejména gamster) takže je ještě brzo a do budoucna se snad ještě objeví.
Jinak jsem si koupil kosy (mysleje sluchátka, nikoli zpěvné ptáky) a požitek se ještě zvýšil.
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gooon 20. 11. 2006 09:40

Hmm..Na stránkách prodejce http://www.topmultimedia.cz/ je taky rozsáhlá diskuze, je třeba se tím prokousat, ale prý ta hračička zlehka píská při nahrávání videa atd.Tak nevím, vážně jsem o této věci uvažoval a teď vyčkávám
Gooon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cajman1 20. 11. 2006 12:23

Může se mi prosím někdo kdo ho má ozvat na icq. Také by mě zajímalo co je pravda na tom pískání ale pokud to píská jen při nahrávání přes diktafon nebo videa až tolik by mi to nevadilo. pokud to nepíská přímo při hraní her nebo při poslechu hudby nevadí mi to. Nebo bych byl rád pokud by mi někdo doporučil mp3 přehrávač záleží mi hlavně na kvalitě zvuku a na výstupním výkonu protože rád poslouchám nahlas a nechci mít přehravač puštěný naplno a většinou když je puštěný naplno tak je zvuk zkreslený. chtěl bych přehravač který má hlavně krásně čistý zvuk nezáleží mi na displejích a podobně hlavně aby podporoval složky a dlouho vydržel. díky za doporučení.
cajman1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 20. 11. 2006 16:35

Rád bych viděl nějaké fotky nebo video z te kamery co to ma.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmichix 22. 11. 2006 00:38

Přehrávač je po zvukové stránce výbornej, do sluchátek žádnej pískot nejde!!
Pouze u nahravání videosekvencí samotným přístrojem, jde pak v nahrávce slyšet stálý slabý pískot. U používání diktafonu se pískot vypne spolu s vypnutím displeje, takže nahrávka je pak čistá.
Pískot má tedy souvislost se zapnutým displejem a projevuje se jen u videosekvencí, ostatní funkce jsou bez chyb. (Teda ještě u e-book se zobrazuje jen půlka posledního znaku na řádce, ale to vyřeší novej firmware). Toť mé postřehy, pokud chcete videa nebo fotky z Gamstera, ozvěte se mi na mail, obratem pošlu.
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hepios 23. 11. 2006 23:11

Taky bych rád viděl pls nejake ty fotky a videa,ale jaxi xmichix zde nezanechal email:(...muzete mi to plsplspls nekdo poslat na email neoator@seznam.cz ??Díky moc.btw mam otazku: kolik me doonio gamster fps ??
hepios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hepios 24. 11. 2006 00:59

Nejlepší recenze jsou takoveho tipu http://www.youtube.com/watch?v=qJOjVUMvJpY což je muj nazor. Obycejne screeny me moc nepresvedci. Tim chci rict, kdyby byla nejaka hodna duse schopna udelat neco takoveho na Doonio Gamster, tak by to bylo uplne the best of the best. Pocitam, ze xmichixovi se to chtit delat nebude, tak prosim ,,jen,, o foto,video na email THx.Jinak k tomuto prehravaci: ten fotak 1.3 mpx je mi k nicemu (stejny mam na mobilu, ktery jako mp3 prehravac nosim stale s sebou, ale i tak je pravda ze snim vlastne skoro nic nefotim),hry uz taky nehraju a design mi abnormalne nesedi. Pripadne mi to spise jako kdybych nosil v kapse 2 mobily a nebo jako psp. Ale to video a zvuk :((( to musi byt orgasmus !
hepios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmichix 24. 11. 2006 01:08

.... a hodím to na YouTube.
Během pátku to snad stihnu, ještě pošlu taky odkazy na videa a fotky.
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejdlos 24. 11. 2006 08:54

Čau Majkle,

Pošli mi prosím fotky kliďo i videa (kennyny@centrum.cz), případně odkazy kam jsi to uploadnul na netu. Už si na něj brousím zuby :)))

Dik !!!
kejdlos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hepios 24. 11. 2006 14:39

Thx xmichix :) uz se tesim.
hepios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hepios 25. 11. 2006 23:47

? i still waiting :D
hepios
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků