Sandisk Sansa X CREATIVE Zen nano

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Reesha 19. 11. 2006 10:25

Vim ze se tohle resi stale dokola a uz jsem v koncich :roll: Vzdy kdyz si vyberu nejaky prehravac,tak se k nemu doctu spoustu negativnich reakci.Nakonec jsme ale zvolil ty tyto dva

Sandisk Sansa c140 1GB, cena: 1850Kč

+barevný displej
+radio
+masivnejsi telo

-pry zamrzava <-- majitele,je to pravda??
-synchronizace pres WMP 10 <-- mass storage podporuje,opravdu lze pisnicky vkladat jen pres WMP? Podle navodu lze nastavit dva rezimy tak nevim,jak je to?

To ze nema FM radio a hraje potichu bych vyresil americkym firmwarem.Jak je ti s tim FM u nas?V americe pry maji trochu jine FM standarty,naladim na to neco??

Creative Zen Nano Plus 1GB Black, cena: 1955Kč

+radio(i v Evropske verzi)
+bez problemove kopirovani pisnicek
+vaha

-krytka na baterky(lame se zobacek)
-maly, cernobily a ne prilis prehledny displej

Jak je na tom Zen s vystupem pro sluchatka?Je hlasitost dostatecna?Pouzivam Koss Porta Pro.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Me osobne se vice libi Sansa. Cenu bych si predstavoval kolem 1800. Emgetony se mi nelibi :!:
Lidicky poradte mi Sansa nebo Zen :?:
Reesha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 11. 2006 10:45

já nevím co si u toho Sandisku myslej ?! že Američani jsou nadřazená rasa která si zaslouží rádio a my hloupí evropani by jsme s ním stejně neuměli a tak nám ho tam nedaj ?! ... ať táhnou ! ... upgrade firmware ? ... to silně nedoporučuji ... m240 je po něm - KO :-/ >:-[]
Naposledy upravil Fuck8r dne 19. 11. 2006 11:01, celkově upraveno 1
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reesha 19. 11. 2006 10:51

Je to tak nevim proc ale evropska verze je bez radia a kvuli EU normam ma snizenou hlasitost :(
Reesha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matus201 19. 11. 2006 11:10

tiez sa rozhodujem medzi tymito dvoma tak poradte... (radio ma netrapi) dik moc
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Reesha 22. 11. 2006 21:45

Lidicky opravdu mi nemuzete poradit??Uz jsem zoufaly :-/
Reesha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matus201 22. 11. 2006 21:57

dnes som zobral c140 a update uuuuplne bez problemov...
http://www.czechcomputer.cz/product_doc ... &discprn=1
Tu kdesi mas navod... zatial ho len skusam ale zistujem ze je pekne rychli ( ovela rychlejsi ako emgeton x3 cult) zvuk bez amer. firmware je fakt tichy ale pekne hra aj na orig. sluchatkach(aj ked ziadne basy) o amer. firmware az zajtra... a inac ekvalizer moc nemeni zvuk (iba rucne nastavenie) a display je pekny ale vidiet ze je pasivny (ma pomale prekreslovanie) a ma celkom slusne rozlisenie ale body su dost daleko od seba (ako na siemensoch) :mrgreen:
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 11. 2006 22:01

tak jsem si objednal i ten Creative Zen Nano Plus 512MB a jsem na to zvědavej no ...

mám:

Emgeton E5 Cult 512MB ... SUPER ! ani jedna výhrada až na to že má šitózní tlačítka, které prostě dříve či později upadnou (neuznaná záruka) :-/ ... nebýt těch tlačítek tak mu dám 100% !

Sansa m240 1GB ... ta mě už zhebla :-/ ... špatná práce se soubory, strašný firmware a bez rádia

a teď zkusím ten Creative ... měl by být v poho až na krytku baterie - resp. její úchytný háček který se s velkou pravděpodobností ulomí :o (detail :wink: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reesha 22. 11. 2006 22:02

Muzes mi prosim potom napsat jak moc se zmenil ten zvuk po updatu?Mam Koss Porta Pro,a mam strach aby je Sansa utahla.Nemas to moznost vyzkouset
Reesha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matus201 22. 11. 2006 22:44

no zmenil sa veelmi je to velmi hlasne.. doma mam len kossy za 250 Sk (nie spunty) ale aj tie nieco zeru a hra to pekne nahlas... a radio hra tiiez bezchybne (len kvalita nahravania z radia nieje zrovna najvyssia )
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Reesha 22. 11. 2006 22:49

Ok diky to jsem potreboval slyset.Jdu do Sansy c140.Snad nedelam chybu!!
Reesha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Legalize 25. 11. 2006 18:21

chci ji tez kupovat tak pak rekni jak si spokojen :)
Legalize
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuKoCH 26. 11. 2006 18:15

Mám Zen Nano Plus a s tím výstupním vákonem je to docela divný.
Nevím jak to má ten Sandisk, ale potřeba porovnat a vyzkoušet.
Já mám Koss Porta Pro 2000 (no momentálně na opravě v rámci doživotní záruky) a v místnosti na pohodu, venku jsem to nezkoušel.
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků