Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 11. 2006 20:10

plís nemůže sem někdo hodit obrázky zapnutého displaye ? ... třeba při zapnuté písni ? ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srubik 23. 11. 2006 00:49

Mamir píše:Ještě do včerejšká jsem řešíl problém jako spousta tady. Měsíc jsem vybíral mp3 přehravač, už jsem byl rozhodnut pro Emgeton E5 a pak jsem narazil na Doonio a začalo to znovu. Včera jsem objednal Doonio a mám klid, jen doufám, že jsem vybral dobře. Uvidíme.b/quote]

urcite jsi vybral dobre. vahal jsem taky mezi emgetonem a dooniem a nakonec vybral doonio. s novym firmwarem je vse ok, cestina bez problemu, jen premyslim, ze poridim jiny sluchatka
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mamir 23. 11. 2006 10:12

K tomu Dooniu jsem si objednal sluchátka SENNHEISER PX 100.
http://www.mp3store.cz/prenosna-sluchat ... ser-px-100
Mamir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flasar 23. 11. 2006 17:34

tak sem nekdo hodte aspon nejakou fotku toho Doonia,vsude maji jen ty dve zakladni >:-[]
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 11. 2006 18:12

jo .. hlavně zapnutej display .. plís :)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babypipi 23. 11. 2006 23:22

Tady je máte. :wink:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 11. 2006 15:04

díky, díky ... konečně vidím zapnutý display :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babypipi 24. 11. 2006 19:49

Za málo. :wink:
Mimochodem, já chtěl taky tehdy vidět displej. :-)
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flasar 24. 11. 2006 20:44

super moc diky,tak sobe asi objednam doonia a pritelkyni X3 cult protoze se ji doonio nelibi :-/
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod Mamir 25. 11. 2006 16:55

Tak už od včerejška ho mám i já. Právě jsem si dal nový firmware a zdá se, že je vše v pohodě. Zatím nevím co bych mu vytknul, ale určitě se po čase něco najde. I když jednu maličkost už mám teť. Škoda, že není v kovovém plášti, klidně bych si připlatil.
Mamir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cornegg 27. 11. 2006 17:00

Čaute, vedeli by ste mi povedať, či to vie nahrávať aj príležitosti ako VŠ prednášky? Importér ten diktafón dosť chváli, a neviem, nakoľko mu možno veriť.
Vďaka, a zdravím!
cornegg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 28. 11. 2006 14:14

Tak jsem po velice dlouhém rozmýšlení objednal Doonio Cube 1GB,přesto že jsem byl pevně rozhodnutej pro Emgeton X3,tak nakonec,jsem stejně objednal Doonio.Hlavně jsem se nechal zlákat
výdrží a že si do něj můžu stáhnout češtinu a opravu drobných chyb,tak doufám že nebudu zklamanej.........
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod zajca 28. 11. 2006 19:28

co sluchadla?? jaké stroje jsou přibalené??? stojí za to nebo si mám koupit nějaké lepší??
zajca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod srubik 29. 11. 2006 01:21

zajca píše:co sluchadla?? jaké stroje jsou přibalené??? stojí za to nebo si mám koupit nějaké lepší??l/quote]


teda ze sluchatek zrovna odvazanej nejsem. zvuk je spis prumernej, navic mi nejak spatne sedi v usich (jsou dost velky), ale zatim jsem jiny nekoupil, i kdyz o tom uvazuju...
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zajca 29. 11. 2006 05:07

srubik píše:
zajca píše:co sluchadla?? jaké stroje jsou přibalené??? stojí za to nebo si mám koupit nějaké lepší??l/quote]

teda ze sluchatek zrovna odvazanej nejsem. zvuk je spis prumernej, navic mi nejak spatne sedi v usich (jsou dost velky), ale zatim jsem jiny nekoupil, i kdyz o tom uvazuju...

uvažuju že přikoupím nějaké SENNHEISERy když už budu kupovat tak ať ty sluchátka stojí za to :-B na zvuku by se nemělo moc šetřit
zajca
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků