Výběr přehrávače do 2000Kč

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tudlik 28. 11. 2006 21:15

Nazdar potřebuju helpnout s vyberem prehravace pro pritelkyni.

pamet minimalne 512MB
napajeni na AA/AAA
vydrz na baterky min. 15hodin
podpora adresaru
radio
UMS - moznost pouziti jako flashdisku
jednoduche ovladani
hezky vzhled - nechci nic jako extreme
cena kolem 1500 az 2000kc (to uz by musela byt ale gigovka)


dival sem se na creative zen nano plus ale odradily me dve veci - nema tlacitko na zamykani klaves- musi se to delat polozkou v menu coz je dost neprakticke a pry nejak podle sebe radi pisnicky - cili nerespektuje slozky.

Za kazdou radu budu vdecny
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod tudlik 29. 11. 2006 08:55

No tak lidi, nerikejte ze nikdo nevlastnite nejaky ten levnejsi prehravac. Napiste sem co byste doporucili vy. Dost mi to pomuze
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 29. 11. 2006 09:56

Já jsem se dlouho rozhodoval mezi Dooniem a Emgetonem a nakonec jsem objednal Doonio,tak třeba Doonio Cube 512MB nebo Emgeton E5 512MB,E2 512MB,jsou do 2000Kč.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod azarro 29. 11. 2006 10:14

ahoj,

vzal bych ten Creative Zen Nano..
splnuje vsechno, co chces, ma skvelej design a za 1900,- dostanes 1GB ^__^
k tomu, cos mu vytykal:
nikdy se mi nestalo, ze by se mi v kapse stisklo tlacitko, podporuje slozky uplne stejne jak jiny mass-storage MP3 prehravac


Obrázek

Technické specifikace:
# Rozměry: 33.5 x 65.5 x 13.0 (ŠxVxH)
# Hmotnost: 22 g bez baterie & 34 g s baterií
# Kapacita: Vestavěná NAND flashová paměť o velikosti 128 MB, 256 MB, 512 MB či 1 GB
# Napájení: Baterie: 1 x AAA alkalická baterie. Napájení přes USB po připojení k počítači
# Životnost baterie: MP3 128 kbps - Až 18 hodin nepřetržitého přehrávání z nové AAA alkalické baterie. FM rádio - Až 12 hodin nepřetržitého přehrávání z nové AAA alkalické baterie
# Přehrávané formáty: MP3: Až na 320 kbps, WMA: Až na 320 kbps & WMA s Digital Rights Management & Audible.
# Nahrávané formáty: Hlas (prostřednictvím vestavěného mikrofonu): IMA ADPCM (8 kHz, 4bitové, mono), FM rádio: IMA ADPCM (16 kHz, 4bitové, stereo) Kódování přes line in: MP3 44.1 kHz (96, 128 či 160 kbps)
# FM rádio: stereo a mono, až 32 přednastavených stanic
# Regionální podpora FM: Mezinárodní: 87.5 MHz ~ 108.0 MHz, 50 kHz intervaly
# Výkon pro přehrávání MP3: Odstup signálu od šumu: Až 90 dB, Separace kanálů: Až 65 dB, Frekvenční odezva: 20 Hz ~ 20 kHz, Výstupní harmonické zkreslení: <0.%
# Konektory: Jack na sluchátka: 3.5 mm (1/8") stereo minijack, 5~7 mW na kanál, Jack pro line-in: 2.5 mm (3/32") stereo minijack, USB port: Standardní USB mini-B zásuvka, USB 2.0 & USB 1.1
# LCD: Modře podsvícený ES s rozlišením 96 x 32 pixelů
# Firmware Support: Upgradable via USB
# Specifikace sluchátek: Frekvenční rozsah: 20 Hz ~ 20 KHz, Citlivost: 111 dB ±5 dB (I/P úroveň:1 mW), Zdánlivý odpor: 32 W ±15%, Zásuvka: 3.5 mm (1/8") stereo minijack

Obsah balení: Zen Nano Plus, Sluchátka, AAA baterie, Instalační CD, Návod k použití, USB 2.0 kabel, Line-in kabel, Řemínek na krk
azarro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuKoCH 29. 11. 2006 18:37

Myslim zes to byl ty komu jsem odpovidal na tu PM.....tak o ty krytce to tam mas vysvetleny, ja bych ho vzal...
jeste co bych mu mohl vytknout je, ze nema moc velky vystupni vykon nebo jak se to jmenuje, takze s takovyma Porta Pro si venku moc hlasite nezaposlouchas, z toho co jsem slysel od kamosu a lidi z fora, tak se to da zvladnout
az mi prijdou Porta Pro 2000, tak ti reknu...
LuKoCH
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudlik 30. 11. 2006 10:15

Takze jestli to dobre chapu, tak vevnitr pohoda ale kdyz vyjdu na rusnou ulici tak mam proste smulu. To je blbe. A co dodavane spunty? Da se to aspon trosku poslouchat? A jak jsou na tom s hlasitosti venku
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod azarro 1. 12. 2006 13:42

i tak je to bez problemu.. zkousel jsem s KOSS Porta PRO a hlasitost na takove urovni, ze pri maximalni by mi asi praskla hlava :D
Rozhodne hraje hlasiteji nez muj iPod :)
azarro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudlik 1. 12. 2006 15:18

Super, diky moc za rady pudu asi do toho prehravace. Za tu cenu je asi fakt nejlepsi
tudlik
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků