Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod babypipi 29. 11. 2006 10:40

Sluchátka nejsou zase tak špatná. Rozhodně nejsou velká. Jsou jediná, která mi ze špuntů aspoň trošičku drží v uších. Ostatní okamžitě padaly. Teď už čekám na KOSS Porta Pro. :-) Tak jsem zvědav.
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mathey 6. 12. 2006 19:06

tak si ho nejspiš koupim taky. libi se me. baterka, vzhled.... jakej ma sporic displeja? a jak se na něm ctou knizky ? :lol:
Mathey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kerber 18. 12. 2006 11:40

Dobrý den.
Mám Doonio Cube z nové várky.Kvalita zvuku je Ok.Co je ale špatné je kvalita FM rádia.I pŕi silném signálu najde opravdu jen nejsilnější stanice.Radiu při nošení rádiu neustále vypadává signál a šumí,jediná možnost je mít přehrávač na jednom místě a to musíte ještě najít vhodné místo.Mám různé reklamní šunty a ty hrají lépe než tento přehrávač.Je to vada mého kusu ,nebo vada tohoto přístroje??Máte s tím ještě někdo problémy???
kerber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod srubik 18. 12. 2006 22:05

kerber píše:Dobrý den.
Mám Doonio Cube z nové várky.Kvalita zvuku je Ok.Co je ale špatné je kvalita FM rádia.I pŕi silném signálu najde opravdu jen nejsilnější stanice.Radiu při nošení rádiu neustále vypadává signál a šumí,jediná možnost je mít přehrávač na jednom místě a to musíte ještě najít vhodné místo.Mám různé reklamní šunty a ty hrají lépe než tento přehrávač.Je to vada mého kusu ,nebo vada tohoto přístroje??Máte s tím ještě někdo problémy???o/quote]


radio mi taky hraje celkem mizerne, ale kupoval jsem prehravac pro poslouchani mp3ek, tak to nevidim jako zas tak velky minus
srubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vondra32 22. 12. 2006 14:44

Poslal by jste mě pls ty obrasky přehravače Doonio Cube
Vondra32
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajca 22. 12. 2006 15:03

Vondra32 píše:Poslal by jste mě pls ty obrasky přehravače Doonio Cubeucolor=black][/color]

měl by sis projít tento topic ;-) http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=384348#384348
zajca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vondra32 22. 12. 2006 15:05

dik
Vondra32
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vondra32 22. 12. 2006 15:11

není tento přehrávač moc tlustý???
Vondra32
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vondra32 22. 12. 2006 15:14

Vyrábějí ho taky s 2 GB???
Vondra32
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babypipi 22. 12. 2006 17:50

25 x 25 x 60 mm
Mě rozměry vyhovují. :-)

2 GB verze se nevyrábí. Teda zatím ne. Jestli někdy bude ví jen sám výrobce. :-)
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceace 25. 12. 2006 22:28

to:kerber
dělá mi to to samé, když chci poslouchat radio tak musím být na místě. Zkoušel jsem to i v autě při jízdě (myslel jsem jestli to není špatným signálem v našem bytě) a to nešlo furt ňáké šumění nebo uplný výpadek.
Jinak ale super věcička.
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 29. 12. 2006 21:30

Tak co majitelé Doonia Cube jaký máte zkušenosti,já jsem ,až na slabší rádio,vcelku spokojený a nelituji,skvělej zvuk,perfektní výdrž a odpovídající funkce........... :lol:
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Garret 29. 12. 2006 21:41

No me kapku stve to pomale kopirovani souboru ale jinak spokojenost,radio nepouzivam a s kossama hraje skvele:)
Garret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johny-vk 30. 12. 2006 11:59

Tak sem si ho nakonec taky poridil. Mel sem X3, ale ta se mi hned pokazila :(( Kvalita zvuku je na kossech perfektni. Moje radio ma dobry prijem i kdyz su v terenu :-) Jedine co bych mu vytkl je, ze nema samostatne tlacitlo hold, takze kdyz je vyplej tak se muze spustit v kapse :( Jinak naprostá spokojenost a všem doporučuju :-)
Johny-vk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kokos 31. 12. 2006 17:30

ja bych teda radsi koupil X3 protoze podporuje ogg:)
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron