Český firmware PIONEER DV-393

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dalli 26. 11. 2006 02:55

Zdravím všechny,
kdyby někdo potřeboval, mám firmware pro PIONEER DV-393 s českým menu a 4 velikostmi českých titulků.
Když tak se ozvěte, sem vkládat soubory nejdou...
Dalli
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 28. 11. 2006 15:35

No a proč to sem píšeš? Máš s tím firmware nějaký problém?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dalli 29. 11. 2006 07:11

Mám s ním zkušenosti, protože jsem nikde žádný podobný nenašel a musel jsem si ho udělat sám.
A pokud by ho někdo sháněl a nechtělo se mu celý firmware překládat do češtiny a dělat české fonty, rád ho poskytnu.
Dalli
Junior

Odeslat příspěvekod orbiq 4. 12. 2006 17:03

Dalli.no tak to by ma potesilo.ale kde mam istotu,ze ten firmware je korektny a mi nepo.... prehravac.ale asi ho mas aj ty sam...predpokladam.ale bojim sa:(
orbiq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dalli 6. 12. 2006 08:40

Je to originál firmware stažený přímo z přehrávače a jen přeložený do češtiny a přidané fonty. Pokud by se Vám nelíbil nebo jste dával přehrávač do servisu není problém vrátit zpět originál. Ale použít Vás to nenutím :-)
Firmware jsem otestoval a teď čeká jako dárek na vánoce, přidával jsem ještě věnování na úvodní obrazovku pod Logo PIONEER, ale to samozřejmě není v té verzi co bych Vám poslal :-)
Dalli
Junior

Odeslat příspěvekod Tevis 6. 12. 2006 11:55

Dalli, to nezni spatne. Mohl bych se na ten firmware podivat (tevis@centrum.cz)? Jakym programkem jsi ho vyrabel? Dik
Tevis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orbiq 8. 12. 2006 11:22

Dalli.poprosim ta ten firmware mi posli na majl: orbique(at)gmail(dot)com . pozriem sa nan.vdaka
Naposledy upravil orbiq dne 12. 12. 2006 16:31, celkově upraveno 1
orbiq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rimer 8. 12. 2006 14:37

nevíš zda li by se dal použít i do vyššího modelu(číslo si teď nevzpomenu), uvažuju totiž nad koupí Pioneer vs Panasonic a tohle by byl bod pro Pioneer :)
Rimer
Junior

Odeslat příspěvekod Dalli 8. 12. 2006 16:47

Vím určitě, že nedal, protože to píšou o originálním firmware na pioneerfaq.info nebo jak je ta stránka...
Ale když už je to přeloženo a fonty hotové, není takový problém upravit orig firmware z vyššího modelu ;-)
Klidně bych to udělal, ale teď před vánoci je toho hodně :-(
Taky jsem se rozhodoval mezi Pioneerem a Panasonicem, ale nakonec jsem vybral Pioneera, protože u Panasoniců tak jednoduše upravovat fimware nelze :-( je tam jiný čip atd atd...
Dalli
Junior


Odeslat příspěvekod Dalli 8. 12. 2006 16:54

Myslím si, že uvažuje o DV-490, protože 470 ani 575 atd se již neprodává. 490 má navíc HDMI výstup, ale je o 1500 dražší :-(
Dalli
Junior

Odeslat příspěvekod Rimer 8. 12. 2006 20:11

Dalli píše:Myslím si, že uvažuje o DV-490, protože 470 ani 575 atd se již neprodává. 490 má navíc HDMI výstup, ale je o 1500 dražší :-(


jo máš pravdu, měl jsem to napsat hned, ale nechtělo se mi to hledat :)

http://hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=49321

Když jsem u těch čipů - ty víš co tam je za čipy, já to nidke nenašel, ale podle toho co jsi napsal tak předpokládám, že Pioneer má mediatek?? Ale třeba se pletu.
Rimer
Junior

Odeslat příspěvekod Dalli 9. 12. 2006 07:15

Ano Pioneer má Mediatek a Panasonic má firemní MN101xxx chip. Který konrétné nevím.
Každopádně Mediatek je hodně "profláknutý" tudíž lehce upravitelný.
Dalli
Junior

Odeslat příspěvekod Alio 9. 12. 2006 16:23

ad (at) frtk.fri.utc.sk Ďakujem.
Alio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod efesh 9. 12. 2006 19:00

Ahoj, esli to jeste monitorujes, rad bych ten fw taky prubnul!
registrace(at)efesh(dot)cz

moc diky
efesh
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků