Apple iPod Video 80GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod thoosah 23. 12. 2006 22:21

Rozhodne Zen Vision M, vetsi podpora formatu, ovladani taktez na skvele urovni, kvalitnejsi display, kvalitnejsi podani hudby (souzeno podle srovnani na chip.de - vysledek 96%, iPod 82%), iPod se mi ani moc nelibi, je to proste styl v USA a tam se nehraje na funkcnost, ale na styl, coz je dle me spatne (nekomu to muez vyhovovat vice..). A je ve verzi 30 a 60 GB.
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iMarek 24. 12. 2006 02:47

Jo ty formaty sou tam tak napsany, ale vsechny se stejne musej prevadet pres (rec je o Creativu) jejich soft.
A iPod ma alespon torrent stranky s videama jen pro nej, takze poho. iTunes sem pouzival uz predtim bez iPoda > protoze je suprovej na organizaci. Nerikam ze iPod je nejlepsi, ale patri k nim.
A cena 30Gb se pohybuje okolo 7500,- (teda kdyz dobre hledate), a po vanocich to pude asi este dolu, i diky nastupu Zune.
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 12. 2006 10:21

no zune by taky mohl byt zajimavy, ale maji pry vyjit nove modely (vylepsene), takze tam je to takove nestale.
Ale jako iPod je iPod, co by budeme povidat a komu nejde o to mit v prehravaci vsechny fce (o jejich vyuzitelnosti by se dalo diskutovat) a chce byt proste in a mit kvalitni prehravac, tak iPod je skvelej. A myslim, ze i cenove na tom neni spatne.
Me osobne se jako nejvetsi minus jevi iTunes...
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod OndraFF 26. 12. 2006 12:32

Zune je BOMBA!!! Mám ho a jsem na 100% spokojený!!!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 28. 12. 2006 00:36

tak ted nevim jestli Zune nebo iPod ? :P
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 28. 12. 2006 00:48

byl bych pro iPod uz podle toho co jsem slysel ze si dokaze sosnout treba fotky z fotaku kdyz je propojite,takze i neco jako databanka. teda doufam ze se nepletu :(
cyber kaktus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukrativec 28. 12. 2006 01:03

No jestli ti hodně sejde na stylu, tak určo ber iPod, mě na něm akorát vadí, že si ho musím nabíjet přes USB, páč ho mám taky z Ameriky a musel bych si vodsud nechat poslat i tu dokovací stanici a to se mi taky moc nechce, jinak mě na tom taky točí to, že jak to má lesklý povrch, tak je na tom vidět každý otisk.
Lukrativec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Detonix 28. 12. 2006 10:44

Lukrativec píše:No jestli ti hodně sejde na stylu, tak určo ber iPod, mě na něm akorát vadí, že si ho musím nabíjet přes USB, páč ho mám taky z Ameriky a musel bych si vodsud nechat poslat i tu dokovací stanici a to se mi taky moc nechce, jinak mě na tom taky točí to, že jak to má lesklý povrch, tak je na tom vidět každý otisk.m/quote]


a jakou mas barvu iPodu ? bílou nebo černou ?
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod OndraFF 30. 12. 2006 23:33

ZUNE!!! Jestli deš po funkcích, jednoznačně ZUNE!!!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 31. 12. 2006 11:33

To neni tak uplne pravda > staci si koupit normalni nabijecku do site, ten adapter ma v sobe diru na USB, takze poho.
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Detonix 1. 1. 2007 19:31

OndraFF píše:ZUNE!!! Jestli deš po funkcích, jednoznačně ZUNE!!!E/quote]


uz jsem pevne rozhodnutej !! iPod jasna volba - 80gb !
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod salex 1. 1. 2007 22:23

Nerobíš chybu ja som si ho už objednal 8)
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ananta 3. 1. 2007 11:17

Adam Bernau píše:to iMarek - urcite to neni to nejlepsi na prehravani hudby. BTW jako prenosny disk je to asi taky na nic, protoze musis pouzit nejaky jejich software, abys to mohl prekopirovat (ale treba uz to u tech novych generaci iPodu zmenili).


Blábol, jako přenosný disk je plně použitelný jako USB Mass Storage. iTunes potřebuješ pro synchronizaci a nahrávání MP3 apod. určené k přehrávání v přehrávači.
ananta

Odeslat příspěvekod Gildiss 3. 1. 2007 18:00

Jakou zdířku na sluchadla má ipod? Někde jsem v popisku viděl standardní 3,5, na stránkách applu píšou minijack (takže asi 2,5), takže co je správně? Z fotek jsem to bohužel nepoznal.. A je poblíž zdířky na sluchadla i jiná zdířka, např. pro dálkové ovládání apod. Nebo je tam jen díra pro sluchadla a poblíž nic? Jedná se mi o zvláště o modely ipod photo a ipod mini. Na netu jsem se na pár obrázků díval, ale chci si to ověřit od někoho, kdo apple má. Dík
Gildiss
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ananta 3. 1. 2007 18:06

Všechny iPody měli, mají a budou mít 3,5mm jack.
ananta

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků