Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Johny-vk 31. 12. 2006 17:51

X3 podpopruje ogg? =-O To se mi nejak nezda :-P
Johny-vk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceace 1. 1. 2007 02:27

Johny-vk píše: Jedine co bych mu vytkl je, ze nema samostatne tlacitlo hold, takze kdyz je vyplej tak se muze spustit v kapse :( Jinak naprostá spokojenost a všem doporučuju :-)-/quote]


Má to hodl ale na na jednom tlačítku, když zmačkneš tlačitko na nahrávání a plusko najednou tak se to zamkne
Naposledy upravil iceace dne 1. 1. 2007 17:42, celkově upraveno 1
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johny-vk 1. 1. 2007 13:18

iceace píše:
Johny-vk píše: Jedine co bych mu vytkl je, ze nema samostatne tlacitlo hold, takze kdyz je vyplej tak se muze spustit v kapse :( Jinak naprostá spokojenost a všem doporučuju :-)-/quote]

Má to hodl ale na na jednom tlačítku, když zmačkneš tlačitko vlevo dole(nvm jak ho nazvat) a plusko najednou tak se to zamkne /quote]


No ale to funguje jen kdyz prehrava nejakou hudbu. Kdyz je vypnutej tak to nefunguje ...
Johny-vk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod babypipi 1. 1. 2007 17:08

To ne, to máš pravdu.

Já osobně jsem s ním naprosto spokojený. :-)
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceace 1. 1. 2007 17:45

to:Johny-vk: aha sorry to nejde no
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmickey 5. 1. 2007 19:52

Škoda že tento Doonio Cube není ve 2 GB verzi.... :?
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef Staša 5. 1. 2007 21:50

jj, taky sem ho mival, nez mi ho jedny ku*vy, ktere nam na private menily okna, ukradly. Zbyly mi jen sluchatka....tak paradne hral :( :(
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod mandus 15. 1. 2007 17:36

Je celkem dobrý, až na jednu věc - bohužel nemá USB 2.0... nekoupil bych ho znovu!

http://martinpetracek.com/212-doonio-cube.html
mandus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceace 8. 2. 2007 11:32

Přistroj je to dobrý až na to že mi 2x přestal fungovat poprvé stačilo přehrát firmware, ale napodruhé už musel do opravy dneska ho už konečně budu mít tak snad už bude všechno v pořádku.
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzic 12. 2. 2007 09:57

2GB by se sikly,to je pravda.
Ale bracha ma klasiku 1GB a je s tim fakt spokojen. Mam kolegu Doonio Entra a ten je na interni baterii a vydrz je kolem 14 hodin. Ale zase to je krasavec s videem a na karty take.
Bracha si do Cuba da tuzkovku a hraje s tim cely tyden,to je pravda:))))))))
honzic
Junior

Odeslat příspěvekod coky 13. 2. 2007 07:47

Je dobry, ale prenosova rychlost pri nahravani je katastrofa. Z diskuzi jsem vedel, ze je pomala, ale myslel jsem, ze mi to nebude vadit, vsak tak moc nespecham. Ale po vyzkouseni jsem se zdesil. Kdyby mel akumulator, tak se za tu dobu v pohode nabije :-) Nahrat 1gb trva vic nez pul hodiny!!! Takze pozor!!!
Jinak, co se tyka ovladani, zda se mi vic nez nesikovne, neprehledne... Ale co se musi nechat, super zvuk. I s prilozenymi sluchatky, myslim, ze je neni treba menit. To chvalim. I design se mi libi.

(Pro chytraky, kteri by se chteli hadat - toto je moje zkusenost a muj nazor, ktery by mel pomoci ostatnim pri vyberu)
coky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzic 13. 2. 2007 19:36

No ta 1.1 se je pomalejsi, ptal jsem se kamose, co ho ma a je s nim naprosto spokojeny. Ja jsem sel do kolegy Doonio Entra,ta uz lita rychleji,ale zase nema takovou vydrz,ale ma mini sd karty a video:)
honzic
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 13. 2. 2007 19:47

Prave, Cube ma vydrz a Entra je krasna a je na karty,tak ted jsem fakt na vazkach
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod simix 15. 2. 2007 11:33

Mě se stalo ze jsem omylem doonio polil vodou.ale ne moc.nenajede.prvni hralo a pak pistelo.ted uz nic.co s tim??
simix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 15. 2. 2007 11:37

na jejich strankach bych se obratil na servis
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků