HDD rekordér Sencor SHR 9116T s DVB-T

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bavorovec 28. 12. 2006 19:46

Dogg: Televizi to urcite neni, blikani je asynchronni s obrazovym rastrem i s jakymkoliv jinym signalem v TV a u jinych zdroju video signalu se neobjevuje. Sam pouzivam propojeni pres RGB, pricemz v nasi televizi mu v ceste stoji pouze prepinac MDA3505 a zesilovac na desce obrazovky.
Blikani bude pochazet z IRD modulu, predpokladam, ze je to samostatna deska s tunerem, propojena s okolim pomoci RGB, CVBS, LR audio a UART rizeni. Rad bych se podival dovnitr, ale nechci prijit o zaruku, kdyz tam maji tu nalepku...
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod mrxx 28. 12. 2006 21:10

Gemini: 2 - zkousel jsem 1GB flash disk s FAT32, ok. Pak jsem zkousel 40 GB prenosny USB disk a nic, ale je NTFS.
3 - to zkracovani titulku je priserne, vyhazuje to znaky a slova dokonce i z vet dlouhych jen 4 slova, ne jen u dlouhych. Dela to navic velmi casto, treba i kazde 3. titulky. Mam doma prehravac H&B DX-3255 a ten umi .srt titulky rozdelovat na dva radky normalne po slovech a ne takhle blbe po znacich uprostred slov a bez vypadku jakychkoli znaku - to by melo jit velmi snadno opravit.
4 - v Praze na Hajich chytnu 11 digitalnich programu (nepocitam radia), blika to ale opravdu neprijemne, cca kazdych 1 - 1,5s na vsech digitalnich programech.
Mimochodem disk je take dost hlucny, mnohem vic nez treba Pioneer DVR-545HX-S.
Kvuli tomu podivnemu zkracovani titulku a blikani je podle mne naprosto nutne vydat novy FirmWare,
jinak bude uzivani tohoto pristroje velmi nepohodlne.
mrxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zd.tom 29. 12. 2006 00:16

Ahoj. Jsem moc rad, ze existuje tato diskuze, protoze jsem cerstvym majitelem 9225t a uz jsem ho chtel vratit. Diky cteni vasich prispevku a rad jsem se rozhodl, ze to jeste zkusim. Nejpodstatnejsi chybou je podle me absolutne nedostatecny manual. Seznamovani se s obsluhou funguje (aspon u me) systemem pokus - omyl. Na spoustu veci jsem uz prisel, ale nektere zustavaji zahadou. Napriklad v pohotovostnim stavu se rekorder o pulnoci samovolne zapina. Pak se sice sam zase uvede do standby, ale musim ho znovu zapnout, prepnout na tv tuner, abych mohl sledovat tv a zase ho vypnu. Docela otrava :-( Taky se mi zda, ze ve standby hodne huci (zrejme vetrak). Kdyz je v noci ticho, tak je to dost rusive. Jakou mate zkusenost vy ostatni?
zd.tom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gemini 29. 12. 2006 13:02

nezustalo ti tam vyset něco naprogramovanýho v timeru co ti to o pulnoci zapina?Jinak ve stanby je to uplně potichu,větrák se netočí,dokonce ani zdroj nebzučí(u levnějších značek (cyberhome)je to v noci slyšet),ale 2x ,už jsem to dostal do stavu,že po zapnutí se roztočil větrák,ale přístroj byl zatuhlej musel jsem to vytáhnout ze zásuvky,jinak by se jen točil pořát větrák a vypadalo by to jako vypnutý...
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod 321start 30. 12. 2006 14:05

Také jsem si pořídil rekordér 9225t. Všude na netu, dokonce i na stránkách Sencoru se u tohoto výrobku uvádí, že rekordér přehrává, nahrává, kopíruje DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW atd. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v manuálu našel, že přehrávat, nahrávat, kopírovat můžu jen na DVD+R/RW. Tohle nikomu z vás nevadí? Mě teda jo, pomalu všechny DVD mám mínusky. :( Zkoušel jsem je vložit , ale ukazuje se mi, že na disku nic není. Dají se nějakým způsobem tyto DVD-čka na rekordéru přehrát???
321start
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacon 30. 12. 2006 22:58

Taky se mi nepodarilo nic zkopirovat z CD na HDD. Po vlozeni CD se neukazala nabidka copy all. Tak jsem dal file a edit vypadalo to, že soubor kopiruje na HDD, ale pak jsem ho na HDD nenašel.
bacon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George152 30. 12. 2006 23:41

Nejde mi nahrát nic na DVD+RW,které bylo vymazáno v PC,nevíte jestli se musí formátovat i v rekordéru a jak,když volba vymazání optického disku je stále neaktivní?Díky
George152
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brubla 31. 12. 2006 22:47

Z externího HDD 30GB FAT mě DivX, MP3 atd. normálně přehrává.

To zd.tom jednou mi taky po vypnutí přehrávač vrtěl větrákem. Po asi půlhodině vypínání a pátrání jsem zjistil, že příčinou bylo naprogramovaný nahrávání v TIMER REC se zapnutým VPS. Pokud ponecháš nahrávání ale vypneš u něj VPS, bude ta potvora zticha.

To 321start manuál píše, že vypaluje jen DVD+, funguje ale i DVD-.
brubla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slvk 1. 1. 2007 14:31

Stáva se vám po naprogramování nahrávání a přepnutí do pohotovostního stavu (vypnutí) že zůstane v provozu HDD. Je to dost hlučné a představa ža si naprogramuji na několik dní dopředu a přístroj bude mít trvale větší odběr - jako by byl trvale zapnut.
slvk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 1. 1. 2007 18:00

to brubla-v mém externím usb hdd boxu to žádný disk nebere.Prosím o upřesnění co je to za hdd(usb adapter nebo orig.) a jestli tam je fat nebo fat32 a primární nebo logická partition.Díky
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod Lukash1 2. 1. 2007 08:13

slvk: No stava se mi to jen kdyz mam pri nacasovanem nahravani zapnuto VPS, ale jinak se to vypne a je ticho
Lukash1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 321start 2. 1. 2007 09:31

To brubla: A jak je to s přehráváním DVD-R/RW vypálených jinde?
321start
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukash1 2. 1. 2007 09:37

321start: co mama paleny DVD pres komp, tak ty prehrat jdou, zatim zadny problem.
Lukash1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 321start 2. 1. 2007 15:19

to Lukash1: Myslíš DVD-R? Ty ti jdou přehrát???
321start
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukash1 2. 1. 2007 15:50

321start: Jo ty jdou (vcera jsem zrovna koukal na film na DVD-R - Imation 8x), ale pry to nahrava jen na DVD+R/RW (Jeste jsem nezkousel, nemam DVD+R/RW)
Lukash1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků