Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JohnyBaloo 10. 1. 2007 13:59

Poslal som mail na Fast ČR aj na Fast SR, v znení:

Dobrý deň,
chcel by som Vás poprosiť či by ste mi nemohli zaslať firmware pre SENCOR SHR 8108, alebo zaslať link pre stiahnutie tohto firmwer-u
268MR67CZS_BC_051111a alebo ak je, aj novšieho.

Pretože na stránke http://www.sencor.cz je verzia ešte z 13.09.2005 -
268MP64CZS_BC_050913a a tú môj rekordér má.


Prišla mi odpoveď v znení:
Veškeré aktualizace pro SHR 8108 naleznete pouze na webu http://www.sencor.cz.
Stačí sledovat tento web.

Za firmu FAST ČR a.s.

Tak už nechápem, naozaj som slepý alebo naozaj tam ten 051111a nie je.
JohnyBaloo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2jery 11. 1. 2007 18:37

To víš,že tam ten fw není,je to jen jejich alibizmus.Napiš jim nějaký ostřejší e-mail a udělej z nich blbce,ale ve vší slušnosti.
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod JarynR 12. 1. 2007 17:03

Tak já jim pro změnu pošlu tento text, třeba se konečně stane zázrak:

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit jestli by ste mi nemohli poslat firmware pro SENCOR SHR 8108, nebo poslat link pro stáhnutí tohoto firmweru
268MR67CZS_BC_051111a nebo pokud je, i novějšího.

Protože na stránce http://www.sencor.cz je verze ještě z 13.09.2005 -
268MP64CZS_BC_050913a a tu můj rekordér má.
JarynR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JarynR 12. 1. 2007 19:58

Dal jsem nahrávání CT1 s VPS a rozsvítilo se mě tlačítko ON do růžova, tak sem to pro jistotu zapnul zkontroloval čas a vypnul a už tlačítko růžově nesvítí nevíte co znamená ta růžová barva?
JarynR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsarahdi 16. 1. 2007 20:41

Ahojte.mozno neviem hladat ale nenasiel som nikde na fore,ze by niekoho trapila nemoznost vytvorenia novej zalozky na HDD a presunutie Divx filmou do tejto zalozky.napr. zalozka ROZPRAVKY,KOMEDIE atd.ak nahrajem novy film ulozi sa mi do stanovenej zalozky a to je Divx mam tam uz poriadny bordel a chcel by som si to poukaladat !!!! da sa to vobec????? :cry: :cry: :cry:
A este jedna otazka

da sa pozerat film nahraty na HDD a zaroven napalovat na DVD ???


DAKUJEM
CITROEN XSARA 2.0 HDI Exclusive
xsarahdi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 50lv 17. 1. 2007 12:08

Novú záložku si vytvorit nevieš... jediný sposob je v PC si napápalit filmy už v záloke a takto prekopírovat celú záložku do HDD.
50lv
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsarahdi 17. 1. 2007 20:34

dik.ale je to brutalna blbost.este aj moj telefon to umoznuje.takze ak si chcem pridavat tak to cele mam znova napalovat a potom pridat a znova napalit !!!!ked tam mam 39 filmou tak to tam mam poriadny neporiadok !!! a to neumoznuje ziaden DVD-Rec na trhu??? a este ako je to zo zamkom???ak si chcem film na HDD povedzme Pcko zamknut? ale len ten jeden film?alebo zlozku? DIK
CITROEN XSARA 2.0 HDI Exclusive
xsarahdi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 50lv 18. 1. 2007 13:35

Mozno sa casom dockame softu, ktory to bude vediet (ved je to uplne jednoducha zalezitost) a to uzamykanie som este neskusal...
50lv
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2jery 19. 1. 2007 20:52

Jak řešíte stlačený obraz u Divx filmů?Docela mě to s..e
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod korenac 20. 1. 2007 18:01

Čau lidi, mám dotaz. Jde nějakým způsobem dostat na DVD divX filmy, které byly zkopírovány do paměti HDD?
Dík moc za opdověď
korenac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kachna 21. 1. 2007 12:22

korenac me předhonil, chtěl jsem se teď zeptat na to samé ... ehm nikde jsem to tam nenašel, takže už ani moc nedoufám, že to nějak půjde ..., ale i tak prosím o odpověd, jestli to vůbec jde ..
kachna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aition 21. 1. 2007 16:19

( 2jery
Jak řešíte stlačený obraz u Divx filmů?Docela mě to s..e)

Tady je řešení přepnout rekordér do NTSC režimu - podmínkou je, že tvá TV to zvládne. Musiš vysunout mechaniku a pak stisknout TV MODE (v pravym hornim rohu ti přepíše normu z PAL na NTSC - stejně normu vrátíš). Pak již přehrává filmy ve správném poměru stran.


( korenac
Čau lidi, mám dotaz. Jde nějakým způsobem dostat na DVD divX filmy, které byly zkopírovány do paměti HDD?
Dík moc za opdověď)

To nejde - rekordér umí vypalovat pouze v režimu DVD-Video. Jakýkoliv soubor již jednou na HDD rekordéru uložený nelze žádným způsobem dostat zpět na DVD nebo CD - nejde ani přesouvat z adresáře do adresáře - jediná šance je jej smazat
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2jery 21. 1. 2007 18:01

Jsi bůh,díkes :lol:
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod aition 22. 1. 2007 07:51

2jery píše:Jsi bůh,díkes :lol:-/quote]


Tak to nejsem - vše se tady už řešilo jen to chce se tou rozsáhlou diskuzí prokousat!!
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2jery 22. 1. 2007 12:29

Já jsem se jí prokousával už 2x.Poprvé jsem ještě neměl HDD/DVD a podruhé jsem četl jen to,co jsem potřeboval.Zkoušel jsem vyhledat problém v "hledat",ale o NTSC jsem nikdy nic nenašel :x
2jery
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků